Existuje HAK, po ktorej sa nepriberá?

layla
12. mar 2009

existuje taka 😅 alebo este lepsie nejaka, po ktorej sa chudne 😀 odkedy berem HAK tak som pribrala 12kg...

zuzicka3
3. okt 2011

Mozem otazku ? 🙂 ako to vlastne je yasminelle zadrziava vodu alebo nie? lebo vsade sa docitam nieco ine 😒 ... zatial som s nou spokojna no urcite viem ze som agresivnejsia a citala som nieco take ze vela zien po 5rokoch maju pravdepodobnost na rakovnu prsnika je to pravda ☹

koniarova
5. dec 2011

@toshiba7788 Prečo ti ich nechce predpísať?

ivi87
19. jún 2012

@sisaha - oni zveličujú 🙂 ja som brávala kedysi aj Yasminelle, aj Yaz a som tu 🙂 problém je v tom, že ženy čo na to zomreli alebo majú problémy, museli mať nejakú rodinnú anamnézu alebo niečo, čo je písané aj v príbalových letákoch. Teraz som mala skoro 2 roky pauzu od HAK a išla som si predpísať novú, tak sme sa o tom s gynekologičkou bavili. Tiež mi to potvrdila, dokonca začala sama o tom rozprávať.. povedala, že kvôli týmto rečiam mi ju nedá, ak by zastavili výrobu v budúcnosti a predpísala mi Belaru. Teraz beriem 3 balenie a musím povedať, že som spokojná, hmotnosť sa mi nezmenila, skôr sa mi zdá, že sa mi trošku upravila pleť.. snáď sa ešte viac 🙂 takisto nie som náladová ani nič podobné.. akurát jediné, čo mi vadilo, bolo špinenie počas brania prvého balenia, ale to zmizlo, keď som začala brať druhé.
ale čo mne sadlo, to inej kočke nemusí, treba vyskúšať, a keď treba, tak zmeniť značku, kt. vám bude vyhovovať 😉

monika1602
6. aug 2012

Ahojte baby prosim mozete mi poradit dobru antkoncepciu z ktorej sa nepribera a moze sa brat aj pri stitnej zlaze?? 😉

lenitta007
16. aug 2012

ja som uz brala tri rozne HAK, ani po jednej som nepribrala, ale je toindividualne.

simca1702
17. aug 2012

Ahojte ...Ja s antiky vyzerám ako v 4-5 mesiaci tehotenstva ...Beriem KarHlu ..ale predtým som mala aj ine antiky ...dokopy uživam HAK asi 3 roky ...som počula že je dobre po takej dlhej dobe vysadiť HAK na mesiac ..je to pravda ?! Chcela by som vyskušať tu Yasminelle , neviete koľko stojí ??...

ella2009
1. sep 2012

Phaenya 21 je dobra. Schudla som po nej 6 kíl a ani neviem ako. Jem stale rovnako, ale aj sportujem. Predtym som mala Maitalon, co je vraj vlastne to iste ako Phaenya. Chcela som Yasminelle, kt. ma menej hormonov ale doktorka mi ju neodporucila, kvoli krvacaniu mimo cyklu ktory moze nastat po prejdeni na nizsiu hladinu hormonov.

li_la
1. sep 2012

Beriem Artiziu a nepribrala som ani deko.

kikushka2386
2. sep 2012

davnejsie som brala novynette pri tychto som pribrala.eskor mi predpisal doky yasminelle pri nej som schudla.ale po 2 mesiacoch mi znej bolo zle uplne som stratila chut.musela som ju vysadit

katussamus
8. sep 2012

Ahojte,
už druhý mesiac užívam HAK Kataya, pribrala som, máte skúsenosti s touto HAK niekto? Pribrali ste pri nej? Myslím že priberám z HAK lebo som začala sa zdravo stravovať a postupne som chudla, ale ako som začala užívať HAK tak som postupene začala priberať. 😖

petruska1212
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monikacechova
3. júl 2014

ahojte chcem sa spytat kolko stoja tie lyndinette a tie yasminelle ? 🙂

ssstanka
9. feb 2015

Ahojte,ostalo mi cele balenie Phaeynela,nechce niekto?

ssstanka
9. feb 2015

Baby,chcem sa opýtať,ostalo mi celé balanie antikoncepcie, zabudla som na ňu,len problém je v tom,že končí expirácia 03/2015 čo snou?

maja175
9. feb 2015

nepriberá sa z HAK ktorá obsahuje drospirenon. Ja som mala túto požiadavku. Som po 2 deťoch a keďže 3 by bolo veľa 🙂
Mám skvelú gynekologičku ktorá mi to v krátkosti vysvetlila. Celé to priberanie je vraj len otázka nalievania vodou pred menzes a to rieši napr aj Daylette, užíva sa to 24 dní + 4 dni placebo. Navyše aspoň pri tomto type nemusím počítať 7 dňovú pauzu ako som si to musela strážiť pred tým.

buba1993
9. feb 2015

Štyri roky som jedla tri rôzne a nikdy som nepribrala ani kilo...

betka28
14. feb 2015

Ahoj, ja vôbec nemala som dobré skúsenosti s HAK, tiež mala som podobné problémy ako ty, nehovoriac o rôznych vedľajších účinkoch...Potom som našla malého prístroja cyclotest, je to úplne prirodzená metóda. Presne mi dodá info o mojich plodných/neplodných dňoch. Odvtedy som v pohode so svojou váhou a nemám žiadne problémy. Na druhej strane viem, že mám 100%nú istotu. Môžem iba odporúčať! 🙂

obcanka123
16. mar 2015

Lunytta 🙂 Ani gram som nepribrala, skôr som schudla.. 🙂