HA naplaste EVRA. Aké máte skúsenosti?

lovacka
6. júl 2006

Ahojte babenky.Chcela by som sa vas opytat ci mate s touto antikoncepciou nejake skusenosti.Ja ich zacinam brat tento mesiac tak kazda rada mi pomoze 😉 Dakujem vam

melany28
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katuska5545
17. sep 2013

ahojte baby nemá niektorá z vás na predaj 1 alebo 2 náplaste pretože som bola na dovolenke a žial naplast sa mi odlepila tak teraz mi bude jedna chýbat 🙂 😒

bamato
27. sep 2013

@katuska5545 ahoj, ak mas este zaujem, ostali mi 2 naplaste.

mona26
29. sep 2013

ahojte, dnes som si prvýkrát aplikovala náplasť a žiaľ nesprávne.. tak som použila druhú a teraz mi jedna chýba.. nemáte ešte niektorá jednu na predaj? veľmi by mi to pomohlo 🙂

mona26
4. okt 2013

ahojte, predám 2 kusy náplastí evra.. vybrala som si nové balenie ale prišli mi zlé krvné výsledky tak ich už nebudem používať.. ak by bol záujem napíšte mi správu

sarema
15. okt 2013

Predám jedno balenie náplastí Evra - 3 ks. Dátum expirácie 06 2014. Pošlem na dobierku. Okrem toho mám ešte na predaj samostatne jednu náplasť s rovnakou dobou expirácie. vlnka889@gmail.com

sarema
16. okt 2013

Opravujem svoj predošlý príspevok - v balení nie sú 3 náplaste, ale 9.
Ostatné platí.

katuska5545
26. okt 2013

ahojte baby nema niekto na predaj 1 alebo 2 naplaste evra, nakolko sa mi pri dovolenke jedna odlepila a teraz mi to bude chýbat. Prípadne by som kupila aj cele balenie. ďakujem 🙂

iviak
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vevik123
13. nov 2013

Ahojte predám Evru 2 ks náplasťami za výbornú cenu ak mate niektorá záujem napíšte IP. 🙂 🙂 🙂

lludmilla
20. nov 2013

@vevik123 Ahoj, za aku cenu prepdavas naplaste??

iviak
26. nov 2013

takisto mam na predaj mesacne balenie (3 naplaste), tiez za dobru cenu, ak mate zaujem na piste mi... 😉 dakujem .... a nechapem preco vzdy LEN MNE zmazu kazdy inzerat a prispevok do fora za porusenie pravidiel, ked vsade naokolo su inzeraty vyvesene uplne v pohode... vsetky bazare a stranky fora vlastni jeden chlap co si na mna zasadol? pozname sa? uz toho mam plne zuby !

nelinka2009
16. jan 2014

mam na predaj jednomesacne balenie evra ak mate zaujem piste na s.olsiakova@gmail.com

nelinka2009
16. jan 2014

@katuska5545 mam na predaj tu evrunak este mate zaujem

zuzka343
30. jan 2014

ahojte, predám balenie náplatí evra na 1 mesiac (3 ks) za výhodnú cenu

ajina17
30. jan 2014

Nabízím evra 9 ks náplastí..má někdo zájem? 🙂

lienka2611
17. feb 2014

Ahojte kočky predam naplast Evra.Na nejaký čas ich vysadzujem. Datum expiracie je 05\2014. Mam ich 5ks. Predam ich všetky spolu za 10 Eur alebo aj samostatne. Cena original v predaji je cca 25Eur. Posielam aj link: http://www.docsimon.sk/tovar/evra-naplast-3-k s Telefon 0910 293 526 prosim len sms alebo piste.vdaka L.

nycanka
19. feb 2014

Ahojte aj ja mam na predaj za super cenu Evru na 2 mesiace. piste IP. 😉

jarka160
22. feb 2014

Je tu niekto z kosic kto ma evru navyse?

gnajana
27. feb 2014

Ahojte, predam naplaste Evra, jedno 3 -balenie po 3 ks.Datum expiracie je 05/2015. Cena 38 €. http://www.docsimon.sk/tovar/evra-naplast-9-ks

gnajana
27. feb 2014

Prosim piste na 0910 140 577. Ďakujem

rozmarina
6. mar 2014

beriem evru už takmer 9 rokov a som maximálne spokojná.. avšak všetko je individuálne, aj reakcia na lieky.. ale ja osobne som nepribrala, zlepšila sa mi pokožka a samozrejme upravil cyklus a eliminovali sa predtým neznesiteľné bolesti.. takže ja by som doporučila..

bag
8. mar 2014

Dobri den chcela by som vediet dostala som v 8 februara menstruciu a gynekologycka mi predpisla evru lebo tabletky my robily zle tak som ich dobrala a mala som 7dni prestavku a mala som zacat praď evru ked 7 dni prejde len ze ja som uz mala menstruaciu ked som si dala tu prvu naplast 12. Februara a teras som uz dobrala tie 3 naplaste a 7dni prestavka tak ze teraz by som mala dost menstruaciu tak chcem vediet ci mam pocitat v tedy ked som si dala tu naplast ci ked som 8 dostala krami lebo ak hej uz som mala dostat vcera ale som nedostala. Cakam na odpoved dakujem

lussita
26. apr 2014

Ahojte žienky, PREDÁM náplaste evra....mám trojmesačné balenie, minula som len jednu, čiže 8 kusov za 32 eur. Ak máte záujem, píšte na lussita@zoznam.sk. Som z BA, čiže sa môžme aj osobne stretnúť, aby sme sa vyhli poštovnému 🙂

ivonka22
6. máj 2014

Ahojte, ja som užívala Evru 10 mesiacov. Po jéj vysadení mi mešká menzes už 4 deň. Čítala som, že je to normálne a u každej ženy individuálne. Niekomu mešká pár dní no inej pár týždňov či mesiacov....

luvata
7. máj 2014

Ahojte, potrebovala by som poradiť. náplaste evra beriem po prvý krát. Prvú som si nalepila prvý deň menštruácie /sobota/ pokračovala som s druhou a aktuálne mám tretiu náplasť. Menzes by som mala dostať až v sobotu, lenže už dnes som mala také špinenie, a bolesti, ako pred menzesom, mám normál pokračovať. od soboty náplasť nemať a zalepiť až o 7 dní /nasledujúcu sobotu?/neviem, či som to zrozumiteľne napísala. Aj vám lekár povedal, že prvý mesiac ešte treba dávať pozor, lebo účinnosť ešte nie je 100%. a teraz keď mesiac skoro ubehol, neviem teda ako, poradí mi prosím niekto ?

janie08
13. máj 2014

Ahojte baby, kupila som si evru na 3mes. (9ks), lenze mi zdravotne nesadli, zostali 5ks tj. na 1mes.ciklus plus 2ks. Predam ich vyhodne. Zaujemkyne piste do sprav 🙂

reiniki
30. máj 2014

Ja mám s EVROU maximálne dobré skúsenosti. Žiadne vedľajšie účinky, žiadne problémy. Menštruácia úplne načas. Bezproblémové používanie, trocha ma občas štve to, že sa vlákna z oblečenia lepia okolo náplasti, ale vodou sa to v pohode dá očistiť. Nemôžem nič iné ako odporúčať 🙂

lindusaak
11. jún 2014

Ahojte máte prosím ešte niekdo na predaj náplaste? Ďakujem 🙂

alicalilica
17. jún 2014

Zdravím, nemáte niektorá evra náplaste na predaj??