• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

HA naplaste EVRA. Aké máte skúsenosti?

5. novembra 2016 
@iveta787 Ahoj! Sú tie náplaste ešte aktuálne? :slight_smile:
8. aug o 17:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nikolamo
Ja pouzivam evru adamko bude mat 9 rokov a som spokojna ja to mam od gynekolozky na krce a odvtedy je vsetko ok
29. sep o 17:02  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
29. sep o 17:02  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte iba kocky taka otazka zabudla som si nalepit naplast evru dva dni bolo v pohode ale styri dni neviem risknem to alebo musim cakat na dalsi menzes nikdy som nemala problemy narusim si cyklus ? Dakujem
29. sep o 17:14  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adam12 4 dni su dost. Pouzivaj pri styku uz aj dalsiu ochranu. A cyklus sa ti posunie
2. okt o 23:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte mam na predaj Evru na 6 mesiace cena dohodou
27. okt o 00:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj,
Evru lepím už 14 rokov, nikdy predtým som antikoncepciu nebrala, nasadili sme ju spolu s lekárom po narodení mojej dcérky /4 dieťa/, nie ako ako antikoncepciu, ale na upravenie menzesu. Nikdy som problém s Evrou nemala. Treba ju lepiť na suché bruško , alebo v dolnej časti krížov /nenakrémované/, pri kúpaní /bazén, more/ opatrne osušiť a pritlačiť rukou , príp. dať suché prádlo. Vydrží všetko. :slight_smile:
30. okt o 15:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vaneskanatalka áno mám na dva mesiace kúpila som si to nesadla mi za 20 dám 6 náplasti.Ak máš záujem
4. nov o 12:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@smouky4 Ďakujem pekne ale už nepoužívam ani ja a momentalne vobec žiadnu HA
4. nov o 14:40  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zdravím mám na predaj Evra naplaste na 2 mesiace je to 3 mesačne balenie ale bohužiaľ nesadli nám tak zvyšok predám exp:09/2017 cena za 2 mesiace 20€ novacik.ivuska@gmail.com
5. nov o 12:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok