HA naplaste EVRA. Aké máte skúsenosti?

lovacka
6. júl 2006

Ahojte babenky.Chcela by som sa vas opytat ci mate s touto antikoncepciou nejake skusenosti.Ja ich zacinam brat tento mesiac tak kazda rada mi pomoze 😉 Dakujem vam

misullka20
25. máj 2010

tosomjaveva - myslím že teda určotě kvůli tomu nejsi těhu... mám to samé a nic... náplast působí....

meriska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
em83
12. júl 2010

beriem evru vyše roka, v zime je to v pohode, ale v lete sú s ňou problémy, lebo sa mi stále odliepa ☹

babula.hrubalova
14. júl 2010

Babenky prosím poradte.....mám podozrenie že som TEHU .....ale problém je v tom že už 3.mesiac užívam HAK náplaste EVRA....je to možné že by som otehotnela???Môže to nejako uškodiť plodu??

lali01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nicola1515
29. júl 2010

Ahoj potrebujem pomoc...chcem si oddialit menštruáciu a neviem či si mám naviazat jeden balik náplatí za druhym??..nemám leták od naplasti takze neviem ako

petronelae
30. júl 2010

nicola1515 mozes naviazat jeden balik naplasti za druhym, zalezi len na tebe, na kolko si chces oddialit menstruaciu. Ale nezabudni si nechat tyzden bez nalepky. ja som skusila vkuse 4 naplaste a v pohode. 🙂

janocka
30. júl 2010

@em83 ja som si evru lepila na podbrusko a v pohode to bolo aj v lete - tam sa mi to neodliepalo 😕

zuzik789
9. sep 2010

Ahojte, predam antikoncepcne naplaste Evra (3mesacne balenie). viac info na 0902 19 4646.

em83
24. sep 2010

Ahojte,
predám náplaste EVRA ( na 3 mesiace). Cena je 37 EUR. Tel.číslo 0917 836 623 🙂

ninus66
5. okt 2010

@em83
Ahoj. Ja by som mala záujem o tú evru. Je ešte aktuálna?
Nina

em83
5. okt 2010

@ninus66 Ahoj, je ešte aktuálna...

ninus66
5. okt 2010

@em83 Ty si moja záchrana🙂 mohla by si mi ju poslat na dobierku? Mám totiž ročnú dcérku a nemám vždy čas utekať pre recept🙂

em83
5. okt 2010

@ninus66 Dohodneme sa cez telefón? Odkiaľ si?

em83
5. okt 2010

@ninus66 Môžem ti ju poslat na dobierku, to nieje problém 🙂

ninus66
5. okt 2010

z Myjavy.. navrhujem, ze ti pošlem v sms moju adresu a poslala by si mi to na dobierku. Moze byt? Este by som chcela vediet, aky je datum spotreby🙂

ninus66
5. okt 2010

@em83 z Myjavy.. navrhujem, ze ti pošlem v sms moju adresu a poslala by si mi to na dobierku. Moze byt? Este by som chcela vediet, aky je datum spotreby

em83
5. okt 2010

@ninus66 Dobre, pošli mi adresu..Dátum spotreby je júl 2011. Bude stačit, ked to pôjdem dať zajtra na poštu? Dnes sa mi tam už nepodarí dostat... 🙂

ninus66
5. okt 2010

@em83 Jasné zajtra stačí. Tak do konca tyzdna kludne. potrebovala by som ju buducu stredu. Tak adresu som ti už poslala.

em83
5. okt 2010

@ninus66 Dobre, smska prišla, zajtra to odošlem 🙂 zatial papa

ninus66
5. okt 2010

@em83 OK. diky moc. papa 🙂

em83
5. okt 2010

@ninus66 Nemáš začo, rada som pomohla 🙂 papa

betko
12. okt 2010

Ahojte, rada by som predala neotvorene balenie Evry 9 naplasti. Dala som si ich predpisat a nakoniec nezacala brat. Ak mate niekto zaujem, pls piste. Dakujem.

zarina
22. okt 2010

PREDAM NAPLASTE EVRA ZA LEPSIU CENU.....MNE NESADLI.....V BALENI JE ICH 7 (2 som minula)....POSLEM POSTOU.....PISTE NA lexy@centrum.sk..... 🙂

lenkaaa8
24. okt 2010

ja som si ju dnes lepila prvýkrát a od nervov som ju roztrhala. Vôbec neviem čo je z toho náplasť, mám nato strašne nervy, neviem čo teraz robiť ...

marina111
30. dec 2010

ja som brala asi rok a pol naplaste evra a vraciam sa k nim po problemoch v telieskom mirena naspat 🙂 = akurat to, ze si treba vymenit naplast po plavaní, alebo saune, ale inak je to asi najlepsia antikoncepcia aká je dostupná, po tabletkach mi byva dost zle.....a tiez sa mi páci, ze stací menit raz za týzden iba.

monikasl
30. dec 2010

JA som bola s EVROU veľmi spokojná z tabletiek mi strašne búšilo srdce .Je pravda že po okrajoch sa trošku odlepovala ale týžden mi vydržala v pohode.Tie červene fliačky pod náplasťou sa mi robili len v lete ale po odlepeni do 2 dni zmizli

marina111
30. dec 2010

ak by chcel niekto predat naplaste evra, kt. mu ostali, nech mi napiše 😎 = nejaké zasoby sa zíjdu, hlavne ak pojdem par krat s detmi do aqvaparku...jediná nevyhoda je, ze fakt = sauna a tepla voda s bublinkami ich ničí 😝

kathleen_k
5. jan 2011

Ahoj, náplasti Evra používám třetím rokem a jsem s nimi maximálně spokojená. První půl rok jsem je lepila do oblasti kříže, ale časem se mi začala dělat nepříjemná vyrážka, která nechtěla docela dlouho zmizet, navíc mi vadilo, že se okraje náplasti špinily od tmavých kalhot. Teď náplasti lepím na paži a je to bez problémů. Sice jsem si ze začátku musela zvyknout, že mi na ruku hlavně v létě lidi občas zírají a zkoumají, případně se občas někdo zeptá jestli přestávám kouřit, ale jinak nic. Zvykla jsem si i na to, že mám na každé paži světlounké čtverečky od toho jak tam byla náplast nalepená a trochu jsem se podle ní v létě opálila. Mám ji vyzkoušenou v sauně, při sportu, dokonce přežila bez hnutí závod na kole v červenci, který jsem jela 12hodin i vodou, bahnem a vším možným. Takže za mě mohu Evru jenom doporučit. 😉 Na léto bych chtěla vyzkoušet nějaké další místo pro nalepení, docela jste chválily podbřišek, tak uvidím. Abych neměla po dovolené tak moc čtverečkované paže. 🙂

marina111
8. jan 2011

@kathleen_k 🙂 ja si dávam na ramená len v zime, v lete som si ju tiez tak raz dala a mala som zrovna saty na ramienka..nejak som si to neuvedomila...narýchlo som vybehla von na kafe s partiou ludí a taký dedko sa mi na zastávke prihovoril, ze "slečna nemusíte chudnúť" 😀 😖 trošku trapas, lebo viacerí v skupinke sa pousmiali a ja som nemala chut nič vysvetlovať...takze v lete zásadne na zadok, aby som mohla ist aj plávať 😎