HA naplaste EVRA. Aké máte skúsenosti?

lovacka
6. júl 2006

Ahojte babenky.Chcela by som sa vas opytat ci mate s touto antikoncepciou nejake skusenosti.Ja ich zacinam brat tento mesiac tak kazda rada mi pomoze 😉 Dakujem vam

neu.sona
8. jan 2011

holky a jak Vám Evra působí "chuť na sex"? Já jsem přestala brát normální HA, protože z toho byl manžel zoufalý. Teď jí neberu asi 2 měsíce a paráda. Ale zase ten pocit, že nic neberu je hrozný. Náhoda je náhoda... Brala jsem Yasminelle, tak jsem si říkala, že by to mělo být v poho a ani tak nebylo :(

vanilka2612
8. jan 2011

Ahojte baby,neviete ako je to s ochrannou dobou pri Evre,,omylom sa mi strhla zo zadku ale hned som ju prilepila naspat,ci to neznizilo jej ucinok a neostanem tehu? 😔

marina111
9. jan 2011

@vanilka2612

ahoj, podla mna to je v poriadku, ja si vymienam za novu, iba vtedy, ked sa kupem a po stranach sa mi zdá taká zošuverená a poriadne nedrzí, vtedy si vezmem dalsiu náhradnu...ale pokial drzi, tak si myslím, ze je to ok 😀

myshellka
10. jan 2011

ja ji brala bez problemu. Neotehotnela jsem (bohuzel), neodlepovala se, jen ta cena byla vyssi, ale komfort za to stal

zuzikazuzika
20. jan 2011

Kúpim náplaste EVRA

lucyjka0611
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulka303
1. feb 2011

Ahojda, tu naplast jsem pouzivala uz asi 5 roku a nedam na ni dopustit.
Je to pohodlne, staci na to jednou za tyden myslet a je to! Lepim to vetsinou na zadek, takze neni problem ! Srovnalo mi to i MS - mam ji slabsi, prichazi presne na den! super vecicka!

bambulka303
1. feb 2011

@vanilka2612 Neni problem - pokud nebyl odlepen vice hodin. Takze si nedelej starosti. Stejne jako kdyz odlepis o den pozde - neni problem. Tot slova meho gynekologa 😉 a ja muzu potrvdit

pralinka112
12. feb 2011

Ahojte dievky. Ja mam s Evrou veľmi zlú skúsenosť. Dnes som si ju nalepila prvučký raz (v prvý deň menzesu), ale v priebehu takej polhodinky po nalepení som sa začala hrozne chcieť na celom tele. Najprv to začalo takým divným vnútorným pocitom chvenia,ešte som myslela asi sa s tým telo musí najprv nejak zosúladiť, no pochvíľke to prešlo na klepanie zubov a mierne do rúk. tak som si ľahla, no a potom to chcenie v rukách a drkotanie zubov začalo veľmi a prešlo to do celého trupu a nôh. Okamžite som si náplasť zlepila a trvalo to tak do hodiny, kým to celé prešlo úplne. prechádzalo to veľmi postupne. samozrejme u každej žienky je to individuálne, ale ja už Evru určite nikdy skúšať nebudem.

pralinka112
12. feb 2011

Teda oprava: chvenie 😀

djevcatqo
21. feb 2011

ahojte babky 🙂

ja som tiez zacala pouzivat naplaste evra beriem ich sice len tyzden, ale uz ich musim vysadit dozvedal asom sa totiz ze zeny z nadvahov ich nemozu brat .. 🙂 prvy den mi z nej bolo zle ale inak vpohodicke. neviem co budem teraz brat vzhladom na to ze ja som "zaludkar" skusala som uz niekolko tabletok ale ani jedne mi nerobili dobre ..

inak PREDAM naplaste. 1 je pouzita a ostalli v baliku este 8. na cene sa mozeme dohodnut. ja som za nich dala 46€ tak aspon keby za 35 - 30 €. prosim kontaktujte ma na djevcatqo@gmail.com

anaitatt
21. feb 2011

ahojte, viete mi poradiť aké sú pre Vás najlepšie miesta na nalepenie náplaste? aby bola diskrétna a hlavne v bezpečí. Diky moc

djevcatqo
22. feb 2011

@anaitatt ja by som odporucala v oblasti horneho chrbta ako keby pod krk. pripadne aj nad zadok. mne sa to na brusku odlepovalo ako sa ohybala koza.

anaitatt
22. feb 2011

@djevcatqo a na zadku to drzí dobre? na chrbte ma to svrbelo a teraz to mam na ramene a je to dobre, ale nie disktretne

vanilka2612
22. feb 2011

ja si lepim na lopatku,brucho a zadok,,zatial je to ok...Ale pribrala som 3 kg odkedy som to zacala uzivat,takze hroza,,,vy ste ako na tom,? poradte,ci s tym prestat a prejst na nieco ine ☹

djevcatqo
25. feb 2011

@anaitatt vies co .. mne to drzalo aj na bruchu len stale sa mi cez stredok urobim taky zohnuty pasik ako som sa zohinala a brucho sa mi hybalo .. 🙂.. ale na zadku to vraj drzi najlepsie tak neviem. ved skus, tam nemas kozu az tak v "pohybe" podla mna .. 🙂

djevcatqo
25. feb 2011

@vanilka2612 mne povedala doktorka ze v oblasti brucha a zadku ze je ta naplast najucinnejsia. ze by bolo dobre aby som si ju tam nepila a vzhladom na to ze ja mam viac ako 90 kil som sa bala ze mi nebude ucinkovat tak som si ju stale lepila len v tejto oblasti 🙂 a evra je jedna z HAK z ktorej sa pribera cize to ze si pribrala je normalna vec. jedina HAK z ktorej sa nepribere su tabletky yadin, maitalon a yaz. iba tieto tri zarucuju ze nezadrziavaju vodu v tele. mne poradila mamka ze ak tie naplaste zadrziavaju vodu v tele (na zaklade toho priberas) tak si mam kupit caj alebo tabletky na odvodnenie a tie by mi mali pomost. ale zatial som nepribrala tak som to neriesila. ale podla mna 3 kila nieje vela a ked sa ti tie hormony ustalia tak ich das zasa dole. ak ti robi ta HAK dobre tak ja by som ju nemenila.

vanilka2612
28. feb 2011

@djevcatqo dik,za radu 🙂 ..pre mna aj tri kila su dost ☹ 😒 ja mam problem s vahou,staci malo a uz priberam,,hned sa vsetko lepi....no uvidime,zatial mi neroibla problem,,len tie kila,,,ak to takto pojde dalej,tak ju vymenim asi 😨

djevcatqo
3. mar 2011

@vanilka2612 no ja mam 102 kil .. 🙂)) tak mi hovor nieco o vahe ... 🙂 ale zatial co mam tie naplaste som nepribrala niejako. ale mozno je to aj tym ze ja chodim aj cvicit. skus aj ty .. ked sa ti da aspon 2 krat do tyzdna si najdi aspon pol hodinku .... nemusis nikde chodit staci doma. ved na nete su kopu videjka s cviceniami. mozno ti pomoze to. teda aspon mne to velmi pomaha .. 🙂

petruska1212
18. mar 2011

predam evru balenie na 2 mesiace. viac info do IP. poslem postou.

lludmilla
24. mar 2011

@petruska1212

Dobry den ja by som mala zaujem o tie naplaste....moze mi napisat presnu cenu najlepsie na email.

Dakujem Zavacka

inkall1
1. apr 2011

ahojte mam na predaj naplaste evra minimalne 6kusov, kedze ja som z nich pribrala a mam nafuknute brucho a suchu pokozku chcem ich predat... kto ma zaujem piste na inkall1@azet.sk

pa0linka
2. apr 2011

Ahojte chcela by som sa spytat berem naplaste EVRA a som nadmieru spokojna, neni sa na co stazovat...ale chcela by som sa spytat ked teraz som si nalepila prvu naplast a chcem mat na mesiac pokoj nebrat EVRU ci mozem tento jeden tyzden dokoncit a vysadit ? poradte prosim

anaitatt
5. apr 2011

@djevcatqo a obcas sa mi tak pokrci, akoze drzat drzi ale je taka pokrcena.......ma to aj potom ucinok?niekedy je aj okolo taka usadena asi zo spodneho pradla a ma taky pasik okolo....nemam sa bat ucinku?

eva6
6. apr 2011

Prosim vas, kto ponuka na predaj antikon.naplaste Evra, kontaktujte ma na moj mail eva777@azet.sk.
Kupim samozrejme aj nacate balenia, na cene sa dohodneme.. ;)
Dakujem velmi pekne.

zuzka72
7. apr 2011

@bambulka303 ahoj, prosím mám dotaz, ráda bych antikoncepci, ale mám špatnou imunitu a než mě přeléčí tak mi nedoporučil Mudr DANU, jinak jsem DANU měla celý život skoro 😀 , ale ty náplasti mě zaujali, můžeš mi napsat na jak dlouho jsou a kolik stojí a předepisuje je taky doktor a nějaké vedlejší účinky? Vím, že bych se to dočetla na netu, ale prostě neumím v textu hledat to co potřebuji vědět, takže není nad zkušenosti těch co to mají. MOc by mi to pomohlo.

vanilka2612
15. apr 2011

@eva6 ahoj, mam na predaj tie naplaste 5 ks..9 ks stalo 44 E., tak si to vydel 9 krat 5...Expiracia do feb.2012.
Ja ich uz nechcem brat,pribrala som 5 kg od nich,som uplne zufala z toho,....Viete mi poradit,z ktorej antikoncepcie sa nepribera...?? Mozu byt aj tabl...diky moc

djevcatqo
19. apr 2011

@anaitatt ja si myslim ze nie .. ja povacsine nosim cierne spodne pradlo a niekedy mi trva aj tyzden kym mi zmizne "stvorcek" od tej naplasti z koze. ale to ti ucinok urcite neznizi. aj ja ju mam teraz troska pokrcenu lebo sa mi pohuzvala ked som si ju lepila ale v pohodicke. toho sa nemusis bat. 🙂

djevcatqo
19. apr 2011

@anaitatt ja si myslim ze nie .. ja povacsine nosim cierne spodne pradlo a niekedy mi trva aj tyzden kym mi zmizne "stvorcek" od tej naplasti z koze. ale to ti ucinok urcite neznizi. aj ja ju mam teraz troska pokrcenu lebo sa mi pohuzvala ked som si ju lepila ale v pohodicke. toho sa nemusis bat. 🙂

ambrozie
27. apr 2011

Ahoj, Evru jsem brala 3,5 roku. Byla jsem s ní spokojená. Ty černý okraje jsou otravný, ale já si to lepila na záda hned pod lem podprsenky, takže to nebylo vidět, v létě když jsem věděla, že pojedem někam k vodě, tak na zadek, ale občas se stalo, že se to lepidlo přilepilo k plavkám 😒 Výhoda je, že pokud je někdo hlava děravá jako já 😅 tak nemusí každý den myslet na prášek. Přibrala jsem za celou dobu 15kg, co půlku přisuzuju HA a půlku tomu, že jsem na začátku měla sotva 49kg a byla vegan, teď už zase baštím maso, takže ty kila logicky naskočili nahoru.

ebelin
29. apr 2011

Ahojte, ak by mala niektora z vas zaujem kupit 7ks nalepiek, tak sa mi ozvite cez IP, ostalo mi, uz nevyuzijem 😉