Hlien počas užívania hormonálnej antikoncepcie

madamzel123
2. apr 2018

Aky ma byt hlien pocas uzivania hak? Asi sa nemení ako pocas bezneho cyklu bez hak?

zemislava
4. apr 2018

Ja mam uplne iný teraz s HAK ako predtym bez nej, neviem či je to tak v pohode a lekar mi k tomu nepovedal nič, v pribalovom letaku pišu že môže byť ako vedľajši učinok iný hlien

madamzel123
autor
5. apr 2018

@zemislava ale aka je konzistencia? Farba? Mení sa pocas cyklu?

zemislava
5. apr 2018

Biela konzistencia ani husta ani tekuta, nezapacha nesvrbi ani nič a meni sa len množstvo, niekedy viac počas dňa a niekedy vobec, lekara som na to upozornila a nepovedal nič

madamzel123
autor
5. apr 2018

@zemislava aha.tak asi to tak ma byt.ja som začala este len teraz s hak,beriem 8dni,tak preto sa pytam,co mam očakávať 😊

zemislava
5. apr 2018

no ja som prvy mesiac mala aj špinenie a bolesti ale potom to pomaly prestalo, len prve tri mesiace boli také kritické že si telo na to muselo zvyknuť, teraz končim 4 mesiac a je to lepšie

madamzel123
autor
5. apr 2018

@zemislava a odkedy si sexovala naplno po zacati bratia hak?

zemislava
5. apr 2018

Nikdy 😁 manžel aj tak použiva kondom alebo prerušovanu sulož alebo oboje lebo dieťa nechceme zatiaľ

madamzel123
autor
5. apr 2018

@zemislava no ja tiez moc nemam odvahu ist naplno😁 aspoň tu prerusovanu..

zemislava
5. apr 2018

@madamzel123 žiadna antikoncepcia nie je 100% 😊 ale ja ju beriem hlavne kvôli hormonalnym problemom, predtym som mala priliš vysokú hladinu testosteronu a nizku hladinu esteogenu takže aj keby som chcela tak veľmi sa mi nedalo otehotnieť, obavam sa že teraz by som s tabletkami bola viac plodná jak predtým 😁

madamzel123
autor
5. apr 2018

@zemislava a to ake si mala priznaky toho nepomeru hormonov,ak sa mozem opytat?

zemislava
5. apr 2018

@madamzel123 Nepravidelna a bolestiva menštruacia, nadmerne ochlpenie tela, obrovsky neukojitelný apetít na sex, a celkovo viac mužske ako ženské správanie

madamzel123
autor
6. apr 2018

@zemislava panecku,brutal 😕😕 ďakujem za super pokec😁😁pekny dnik ti zelam.

anonym00000
30. jún 2022

Ahojte tiež beriem antikoncepciu a všímam si že mám krémový biely hlien počas cyklu ale dnes ho nepozorujem vôbec. Je to normálne?