Injekcia na vyvolanie menzes nezabrala.Čo robiť ďalej?

simonko
10. mar 2008

chcem sa spytat...vysadila som HAK a nedostala som MS,isla som k lekarovi ktory mi povedal ze je to celkom bezny stav,ze mi pichne injekciu...do 10 dni by mala MS prist!
lenze preslo 13 dni a MS nikde!pobolievaju ma prsia,aj brucho ako pred Ms,ale stale nic!mam ist znovu k lekarovi?co to moze byt?mate podobne skusenosti?

majkajahoda
22. okt 2008

lindda, ja si myslim, ze este mozes v pohode cakat, pretoze 10 den nie je vela. Ja mam podobnu skusenost, dostala som az na 14 po vyvolavacke. Niekomu moze dokonca prist mrcha az do troch tyzdnov. Ak sa ti to nebude pozdavat chod znova k lekarovi a da ti este jednu, ktora urcite zaberie.
A co sa tyka toho, ze tehu lekar vylucil, nemusel este nic uvidiet - definitivne sa to vyluci az na zaklade krvnych testov.

Nestresuj sa predcasne, pretoze aj to moze spsobovat vynechanie.

lindda
23. okt 2008

majka kev mi bral a nic ☹ no dufam, ze uz ich dostanem lebo uz som na vybuchnutie jeden nerv 😀

miskinadamko
23. okt 2008

ahojte, ja mam podobnu skusenost. bola som u doktora presviedcala som ho ze som tehotna, povedal mi ze tam nic nevydi a kazal sestricke mi pichnut injekciu na vyvolanie mm, samozrejme ze ziadna mm sa nedostavila ani po 14 dnoch tak som isla k druhemu a ten mi potvrdil tehotenstvo, ale ubezpecil ma ze ta vyvolavacka nijak neuskodi babatku, prave ze naopak vytvori lepsie podmienky

titkovamiriam
23. okt 2008

linda ked tak znovu zajdi za dokim-ja som taketo injekcie dostavala ked som chcela otehotniet druhy raz,psychycky som sa pripravovala ze tehu a nic,doki mi dal injekciu a niekedy az za 14 dni prisla mrcha-potom som sa dala na pocitanie plodnych dni, a otehotnela som ,no ta nej iniekcii som bola asi 5 krat co to bol vzdy plany poplach-psyhchika nepusti.

no a teraz s marekom som bola v pohode az ked mi meskala dva mesiace isla som za dokim-ze to nieje tehu ale nech idem na ultrazvuk-uz som bola zmierena s prechodom aj s chorobou a na ultrazvuku ze 30t.-mrchu som mala do 6m 😀

miskinadamko
23. okt 2008

miriam, ty si bola 6 mesiacov tehotna a nevedela si o tom? 😕 😀 😅

pralinka25
23. okt 2008

Mne tiez po vysadeni HAK neprisla MS tak som isla na 60 den k lekarovi. Pichli mi vyvolavacku a za sedem dni prisla MS ale lekar povedal ze do 14 dni mam pockat a keby do tych 14 dni neprisla mam prist znovu. Pocula som ze niekomu zabrala az tretia.

Skuste alchemilku. Ja si ju nemozem vynachvalit. Po hentej skusenosti som sa na nu po rade jednej babenky odtialto dala a som straaaaaaaaaaasne rada

lindda
23. okt 2008

miriam no pekne teda ano nervi robia svoje :-/ Ale uz som normalne napuchnuta ako ropucha 😀 no aspom ste ma upokojili lebo ja uz som si myslelal, ze som v prechode 😅 😅 22. 8. som ich mala naposledy up uz dost dlho ,,,

kocurik16
25. okt 2008

po prvom cisárskom som tiež musela na injekciu asi na 14 deň som to dostala ale do takej miery,že ma uplne zalievala krv. musela som na pohotovosť kde som strávila časť vianoc.

lunynka
10. mar 2009

ahojky, vidím, že tu vediete zoširoka debatu o chýb.menš. Aj mne chýba 😠 teraz a neviem čo skorej 😢 mam isť na vyvolávačku alebo radšej nie, podla dvoch tehotenských testov tehotná nie som

hadica77
2. feb 2010

AHOJKY, TAK JA SOM BOLA DNES U GYN. NECH ZISTI CO SO MNOU JE KEDZE MRCHA NIKDE ☹ TAK PICHLA INJEKCIU NA VYVOLANIE A OSTAVA MI CAKAT A CAKAT , LEBO TEHOTNOST ESTE NEVIDELA. ☹ ☹ ☹ ☹ DVA TESTY VYSLI NEGATIVNE.

aero
12. jún 2010

po takej injekcii som to dostasla zhruba po 2 týždňoch 😅

9adka9
19. júl 2010

Ahojte babulky, ja som brala HAK asi 2 roky,potom som ju musela prestat brat zo zdravotnych dovodov,pol roka na to mi prestala chodit MS a uz som sa aj potesila ,ze som tehotna,ale nic ,a tak uz rok a pol som na agolutine,tak mam MS kazdych 18-20 dni,5-6 dni po pichnuti,a uz mi to lezie na nervy troska,a este to priberanie. Rok sa snazime o babo,a nic ☹. Bola som na preventivke u svojej obvodnej lekarky a tej,ked som povedala,ze som 1,5 roka na agolutine len kukla na mna a povedala ,ze nech okamzite zmenim lekara,ze to nieje resiene a ze ci mi vobec robil hormonalne testy. Samozrejme,ze nie,no a tak v polovici augusta idem k novemu lekarovi na prehliadku a dufam,ze ma da do poriadku a ze sa nam konecne podari babenko 🙂
Zatial som nenasla nikoho s podobnymi problemamy...vsak sice ani neviem co mi presne je 😒 za mojho ,,skveleho ,uz byvaleho doktora .

anjelik5
29. júl 2010

ahojte prosim poradte mi meska mi menzes 2dni ,nemam ziadne priznaky ,tejotensky test som si spravila a bol negativny .niesom si ista ci to ukaze aj 2 dni po ocakavanej menstruacii..a chcela soms a opytat ta vyvolavacka nieco aj stoji alebo co by ste mi o tom vedeli povedat<?je mozne ze zmena prostredia vplyva nato<dakujem

yanni
30. júl 2010

Caute kocky,

no ja som po vysadeni 3 mesiace nedostala. Ked uz 2krat neprisli kramy tak doki mi urobil vselijake testy a povedal ze som ok ze to zatial ziadnymi liekmi riesit nebude, ze pockame. Nebude ma zbytocne napchavat leikmi, ked som ok. Povedal ze po vysadeni hak sa telo musi dat najskor do poriadku a kazdy organizmus je iny. Niekomu to trva kratsie niekomu dlhsie. Ja ked to tu tak citam, mam pocit ze na SK si lekari zlahcuju zivot. Nieco pichnut a mat pokoj od pacientky. Ja som nakoniec po 3 mesiacoch kramy dostala a to bez vselijakej chemie. a fungovali po dalsich 3 mesiacoch znova ako hodinky.

9adka9
30. júl 2010

yanni : ...tak to si mala fakt stastie....co by som ja dala za to 😖 no teraz prechadzam od stareho k novemu lekarovi a som bez inekcie a zatial nic nechodi,brucho bolelo abolelo a nic....

anjelik: ...no niekedy mi dal inekciu doktor a to som neplatila nic ale vacsinou ma poslal s receptom na agolutin do lekarne a tam som platila do 2 €,viac urcite nie. A neboj sa 2 dni to je este nic,ked bude meskat 2 mesiace vtedy sa treba strachovat.

kajlik18
28. mar 2011

ahojte ja som prestala kojit a neprichadzala menstruacia tak mi pichla gynekologicka tiez tuto injekciu pred 5dnami a od ftedy nemozem chodit,,sediet,,a strasne zle sa aj spi.proste nemozem nic uz 5dni krivam na pravu nohu.a boli to.mam aj opuchnuti zadok..v den ked mi to pichla mi z nicoho nic viskocila teplota a do teraz sa mi tiez este niekedy zvisy.uz som hotova neviem co s tim mam uz robit neviete mi poradit?

slnieckomyska
2. apr 2015

Ahojte a za kolko najskor moze mrchra prist?Dakujem

stepanka274
2. apr 2015

Mne tusim dr povedala ze do troch dni, ale ja som sa dockala az po 9 mesiacoch

slnieckomyska
3. apr 2015

@stepanka274 Ahoj takze to mam chapat ze si musela pockat na drobceka ?

lorry
5. jún 2015

Ahojte, uz som zufala, poradte baby co robit ? Dostala som dvojitu davku agolutinu a menzes sa mi nedostavil len par dni hnedeho vytoku, uz sa mi to stalo dva krat po injekcii ze menzes neprisiel. Mala som zacat uzivat po menzesi lieky lutenyl, ale kedze neprisiel menzes nemozem ho zacat uzivat :( neviem co robit ako vyvolat aby som krvacala a mohla si dat lieky aspon na nejaku dobu. Menzes som nemala uz 4 mesiac som uz naozaj v koncoch kedze mi nepomaha ani dvojita davka agolitinu, ako je to mozne ? Po liekoch ked som ich uzivala uz davno menzes prisiel, po injekcii dvojitej nie.Tehotna nie som, antikoncepciu nechcem nesadla mi ani jedna. Co by bolo vhodne zacat uzivat, aby menzes chodil ? Ako mozem pit alchemilku v kuse ?Mam PCO

stepanka274
5. jún 2015

Ano

katuusa
2. sep 2020

Chcem sa spitat aja ked ze mi meska menzes dal inekciu abi som to dostala ze do 10 dni to pride sa bojim zeto nepride 🙁 som si zrobila tri testi tehotnske na jednom mi ukazalo dve ciarki na tich dvoch iba jedna ciarka aj ultrazvuk som mala ze s nemam bat ze nesom v tehu... Ze mam iba jeden vajecnik vetci... Nerozumiem tomu 🤦‍♀️

wewe1506
11. jún 2023

Dobrý deň chcem sa spýtať že či sa injekcia na vyvolanie mezesu hradí cela alebo niečo hradí aj poistovna