Je možné tehotenstvo napriek použitiu kondómu?

7. septembra 2015 
Podarilo sa uz nejakej z vas otehotniet, ked ste pouzili kondom alebo je to ta najlepsia ochrana? Napriklad, ze praskol alebo nieco z neho vytieklo alebo sa to stane len pri zlom navleceni?
20. apr 2008 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
era, aj ked je po zaruke moze prasknut...vsetky moznosti, ktore spominas su pravdepodobne...rozhodne to nie je najlepsia ochrana - je najlepsia v smere ochrany od pohlavnej choroby...co sa tyka ochrany pred nechcenym tehotenstvom je vyssie % ochrany s antikoncepciou - ci uz tabletky, alebo mirena /vnutromaternicove/, alebo na cely zivot - sterilizacia
20. apr 2008 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
era, moja kolegyňa takto otehotnela, a to im kondom ani nepraskol - len - no, asi bol nejaký "riedky" . Tak za dva mesiace mali svadbu. Aspoň ich to rozhýbalo. Cca 10 rokov sú spolu a sú veeeeľmi šťastní.
21. apr 2008 o 06:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pri ochrane nie je asi nic spolahlive...jedine ak anti ale ani s tym "to" nemoze by tna 100%
21. apr 2008 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo jo, moje kamaradka a jeji bratr jsou oba pred kondom, mela jsem kamose pres DANU (telisko), jsou holky co otehotnely pres hormonalni antikoncepci... nic neni spolehlive na 100 % ani sterilizace! Jsou pripady, kdy zensky odebraly vejcovody a snad i vajecniky kvuli zdravotnim potizim (aby uz nemela deti jinak ji hrozila smrt) no a ona po pul roce otehotnela

Takze zadna antikoncepce neni 100% spolehliva az na... nesexovat
21. apr 2008 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze vraj hej
21. apr 2008 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mne bolo povedane, ze kondom je spolahlivy len v tedz ked ho pomackate a v obale je mala vzduchova bublinka, inak je uz o nicom a nemusi splnit svoj ucel
21. apr 2008 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Tak mne sa to podarilo aj s kondomom. Vždy predtým sme praktizovali sex bez ochrany a nič sa nestalo /nedával "to" do mňa/. Jeden jediný krát sme sa rozhodli chrániť sa - na druhý deň som si chcela dať predpísať HAK. Ale kondom v tej najnevhodnejšej chvíli praskol a teraz máme už 8 ročného syna. HAK som si už nešla dať predpísať, lebo som čakala, či dostanem krámy. Nedostala som...
21. apr 2008 o 19:45  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
didy - ani kondom nedokaze ochranit pred vsetkymi pohl. chorobami
21. apr 2008 o 19:50  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kulicka..akoze nehnevaj sa ale jaku blbost si napisala....babe odovrali vajecniky a ona otehotnela????myslim ze taky podobny pripad sa stal pred 2000 rokmi...uz len cakam ze zachviiiiluu tu niekto spomenie ze babe vybrali maternicu a otehotnela...
21. apr 2008 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Zena nemoze otehotniet bez vajecnikov!!!Davam za pravdu buba23! Z realneho zdravotneho a vsetkych inych stran je to nemozne!
Inak ja som otehotnela aj ked som brala antikocepciu...tabletky!A je to najlepsia vec aka sa mi mohla v zivote stat!Takze ked sa nieco ma stat stane sa a hotovo))
22. apr 2008 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Poznam pani,ktora mala 3 deti,dala si podviazat vajecniky a napriek tomu otehotnela.Babo si dala vziat .
22. apr 2008 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
No holky, jako blbost se to zda, ale mozna provedli spatne operaci a nechali tam nejaky kousek. Co ja vim Ale proste ji sterilizovali a ona i tak otehotnela. Tot vse.

Jeje : viz mata2
22. apr 2008 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi sme pouzivali kondomy 5 rokov a nikdy sa nic nestalo
22. apr 2008 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Kamarádi mají krásného chlapečka, možné to je
23. apr 2008 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mame 4 rocneho chlapca...kondom!a teraz cakame "dievcatko"?.... HAK
mozne je vsetko
23. apr 2008 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pouzivame len kondomyy a pohoda. Otehotnela som vzdy ked sme kondom nepouzili. Ja som asi trenirkova. My pouzivame len Durex
23. apr 2008 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
frana • 1d • Dnes o 10:44
mam probleeemik pukli my ocrana pocas sexu a ostalo to vsetko vo mne a mal som este k tomu mendzes...mozem otehotniet ...bolo to v 1-2 dni zaciatku menzesu

maruschka • 2d • Dnes o 10:48
je to veľmi malá pravdepodobnosť,že by si otehotnela,ale tá pravdepodobnosť je..Takže čo k tomu dodať.

katy2 • Dnes o 10:49
skor nie ako ano
7. júl 2008 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja spolužiačka tak otehotnela v tretej triede na strednej-úplne prvý vážny vzťah,úplne prvý sex a použili aj kondóm-dnes už má veľké dve deti a potom že gumy sú spoľahlivé!
14. júl 2008 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Když je žena v době ovulace, ani kondom proti tomu někdy nemá šanci. Taky jsem to zažila, teda viděla. Doktorka se snažila zjistit, kdy k otěhotnění došlo a paní říkala, že nechráněný sex měli až po ovualci. Doktorka se jí ptala, kdy jindy měli styk. a paní pořád říkala, ale to bylo s kondomem, předtím to vždycky bylo s kondomem. No otěhotněla i přes něj. Nespadl jim, neroztrhnul..příroda byla prostě silnější.
15. júl 2008 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Při správném použití je spolehlivost kondomu 99 %... Většina takových historek, jak někdo používal vždy správně kondom, a přesto otěhotněl, je "jedna paní povídala"...
15. júl 2008 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby neplašte to sa naozaj dá???? hupss????!!!!!
21. dec 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
neviem ako, ale otehotnela som s kondomom... nie teraz, v minulosti...
a kamoska otehotnela s tabletkami...
100ˇ% ochrana je loen ziadny sex
21. dec 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cucuš jasne, že sa to da
21. dec 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to ste ma ale moc nepotešili to len pre to, že v stredu očakávam MS a cítim sa tak dívne už týždeň. no uvidíme, ale naozaj sa spolieham že ja nebuem tá náhoda
21. dec 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no. ja som otehotnela s tabletkami a nikto mi to neveri :( ale co ma po nich. ja sa na babo tesim. inak hrozi mimcu nieco, ked som otehotnela napriek HAK?
12. feb 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stačí mikroskopická trhlina o ktorej ani nevieš a tie malé potvorky si cestu nájdu
12. feb 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poky, to by se měla poptat svého gynekologa. A co se týče otěhotněni přes kondom, znám asi 3 případy Výsledek toho prvního je Ríša 7 let, druhý Karolína 6 let, a nejmladší je od švagrovky Erik 21 měsíců. Tak jak to tu už zmiňovaly holky, nejlepší to je proti nemocem, ale proti početí by to chtělo nějakou kombinaci. Nejlépe s HAK
12. feb 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...A jestli se ti to povedlo s kondomem a HAK tak jsou ty mršky nějak super aktivní
12. feb 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja som otehotnela pri používani kondomu, a ani sme si nevšimli že by bol prasknuty.Takže velké prekvapenie na gynde sa konalo...
23. jún 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
My s manzelom,este vtedy frajerom sme pouzili kondom a praskol.Nastastie manzel vtedy vcas vytiahol penis. ..Pocas manzelstva ,ktore trva 2 roky sme pouzili kondom raz,pretoze manzel to ma rad naostro.A tak teraz cakame druhe babatko,na ktore sa velmi tesime.V tomto pripade si mozno istejsie tabletky,aj ked maju vedlajsie ucinky.Prvykrat ,ked sme mali pohlyvny styk,sme tiez nepouzili kondom a velmi som sa bala,pretoze som mala 17 rokov ,ale nastastie sa nic nestalo.
6. júl 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok