• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je možné tehotenstvo napriek použitiu kondómu?

7. septembra 2015 
@bahamy20 tak to na to idete riadne rychlo, ked uz druhe babo na ceste :wink:
6. júl 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanockamt No ,ano aj mne sa obcas zdá :wink: ...Manzel je vsak o 8 rokov starsi,aj ked to urcite nie je dovod.neviem som rodinne zalozena mozno az velmi.;).Manzel je v noci prílis aktívny a nechce sa mu spat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ....Prvé sme ani tak neplánovali,skor druhé,chceli sme aby boli hned za sebou.Manzel chce aj tretie do mojej 25,snad sa mu podarí,doteraz nezlyhal :slight_smile: Zdravím vsetky aktívne zeny.Po 25 mi snád dá vydychnut po pohlavne stranke . :sunglasses: A ty ZUZANOCKAMT,Prajem vám aby malý bol zdravý,Kolko si uz vydatá ak sa smiem opýtat? :slight_smile:
6. júl 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bahamy20 vydata som tri roky, ale sme spolu uz 7-my rok :slight_smile: ... tak to mas fajn, ze sa tak rychlo podari otehu, nech sa teda tak rychlo podari aj to tretie
6. júl 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem,snád sa podarí :slight_smile: Tak to je pekné ,7 rokov ,my s manzelom sa poznáme 6 rokov ,a uz je druhé na ceste. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...Plánujete s manzelom v krátkom case aj druhé ci ani nie?...Ako dlho ste sa snazili o syna?..mali ste aj nejaké problémy ci ani nie?
6. júl 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bahamy20 druhe neplanujeme ... cas ukaze co bude, ale v dohladnej dobe urcite nie ... no nejake vyrazne problemy neboli, ale trvalo o dlho - 17 mesiacov
6. júl 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky da sa to veru hej. Tiez sme kondom pouzili raz v zivote, nepraskol ani nic. A cakame babo.
21. aug 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem ci mi niekto odpovie, ale skusim :slight_smile: Cez vikend som mala urcite ovulaciu (bud v sobotu alebo v nedelu), citila som vsetky priznaky. S drahym sme boli spolu v nedelu a chranili sme sa kondomom. Kondom nebol roztrhnuty ani nam nepraskol. Dnes som teda 4DPO. Od rana mi je tazko na zaludok, nemozem nic zjest, mam pocit akoby som nemala vytravene, hoci vcera vecer, ked som si sla lahnut mi nic nebolo. Zacinaju ma prepadat pochybnosti, ci sa nam nahodou nieco "neusmyklo". Co myslite? Je to mozne? neviem mozno mi len silno pracuje psychika, kedze tehotenstvo by teraz nebolo uplne idealne. Budem rada, ak mi poradite. Dakujem :slight_smile:
9. máj 2012 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tu sa pise , ze ste otehotneli aj napriek pouzitiu kondomu ?tak ked muz pri pouziti to prerusil a vykonal to vonku ako je to mozne nechapem, nepoviem ked mal kondom a cele to pustil do vnutra ale ked nie sanca asi ziadna,
16. máj 2012 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kondom
Pan doktor chcem sa opytat, ked sa kondom pouziva od zaciatku aktu, neposkodi sa, neroztrhne sa a muz ejak. nie do posvy ale von aj napriek tomu ze ma ochranu, je tu realna moznost otehotnenia?predtym sa nechranila s nim vobec a neoteh.aj ked mala plodne dni, ochrana sa zacala pouz dva mesiace ato len koli chlamid.nie kvoli teh.
dnes 09:02
MUDr. Miroslav Smolík
Prakticky žiadna.
zENY TO LEN ABY STE NEPISALI bALAdy, odpoved odbornika
17. máj 2012 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janusik7 no tak asi tazko byt tehotna, ked sa nejak spermia nedostala ka vajicku a tehot priznaky mozes pocitovat najskor po uhniezdeni, ked telo zacne produkovat hCG, co je tak 10 den po oplodneni, nie hned po styku. Takze ak ti je zle, bude to niecim inym
17. máj 2012 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Je možné otehotnieť ak som nemala ovulačné dni a v deň ked som mala dostať menštruáciu , som mala chránený pohlavný styk? pred tým som dlhú dobu pohlavný styk nemala.....
28. sep 2012 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte potrebujem pomoc bude to moje po prvé on už skuseny :slight_smile: myslite že s kondom ked to budem robiť otehotniem??ja už dlhšie nechcem čakať už ho strašne potrebujem pocitiť
22. okt 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby!
Mám jeden problém.... neviem, ako to orzpísať len nakrátko, aby to nebolo na pol strany. Ale zhruba... Mám priateľa, s ktorým sexuálne žijeme len s kondómom, pretože tabletky brať nemôžem a bez sa bojíme... ale... pred sexom, keď máme ešte to "predmazlíčko"... tak sa o mňa obtiera penisom a samozrejme, že sa tam už nachádzajú aj kvapky lásky... je pravdepodobné, že by sa dalo aj tak, keď nevbehol dnu, ale na začiatku vchodu do pošvy už bol???
A ešte niečo, ak si šiel navliekať kondóm (bola tma a nevideli sme poriadne a boli to také trápne kondómy) a samozrejme, že som mu ho išla navliecť, samozrejme naopak a už zase mal kvapky lásky (lebo on je stále vzrušený) a potom som ho otočila a už správne navliekla.... je tam možnosť????
Býva mi nejako blbo, meškajú mi, ale možno je to tým, že neberiem tabletky už druhý mesiac.... prosím poraďte mi
3. feb 2013 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, nam tiež praskol kondóm, a odvtedy ho radšej nepoužívame....A nebol ani po záruke a celkom dobrá značka, osobne neverím...:slight_smile:
6. feb 2013 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mám vlastnú skúsenosť takú, že kondóm používame pravidelne a zatiaľ sa nič nestalo. Raz nám síce praskol, ale to sme si hneď všimli a dnes sú už na trhu dostupné rôzne tabletky, ktoré tento ,,problémik" vyriešia. Pri SPRÁVNOM použití a dobrej značke si myslím, že je to riziko minimálne- resp zanedbateľné. Ja som 4 roky užívala HAK, priateľ sa vždy vyvrcholil do mňa a tiež sa nič nestalo. Spávali sme spolu aj bez akejkoľvek ochrany s tým, že nevyvrcholil vo mne,ale mimo mňa a tiež sa nič nestalo. Všetko je však individuálne, každá to máme v sebe ,,inak zariadené" a hlavne náhoda je blbec, takže ak chce mať niekto 100%-nú istotu, nech radšej vôbec nesexuje, ale kto by to vydržal :wink:
28. feb 2013 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj ja si myslím ,že ket používame kondom my s frajerom ešte nám nikdy nepreskal dávame si pozor ale aj tak mám otázku naka som sním vztik s kondomom už 2 týždne my mešká menštruácia je percento tehotenstva ?
1. aug 2013 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
1. aug 2013 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam taky problem mal som kondom a mala aj pred kramami asi 15 min po dostala može otehotniet
17. aug 2013 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pouzivala hak 2 roky a nic sa nesalo ..s manzelom pouzivame kondomy rok a tak isto sa nic nestalo ...babatko sme splodili lebo sme ho chceli a isli na to prirodzene :wink: ...ale tiez si myslim ze co sa ma stat.. stane sa a ziadna antikoncepcia tomu nezabrani ...aaa najspolahlivejsia antikoncepcia je slovicko "NIE" pretoze takto otehotnela iba jedna jedina zena na svete :grinning: a tej sa narodil maly jezisko :grinning: ... a pravdepodobnost ze sa to stane znova je asi 1:1 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 0..... :grinning:
26. sep 2013 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pouzivala kondomy dost dlho,asi odkedy som nieco zacala v intimnej sfere. A nikdy sa mi ziadna nehoda nestala, je to asi o technike navliekania kondomu, tiez davat pozor s nechtami,po styku trosk mrknut na to,ci je cela vecicka cela. Ale fakt sa mi nikdy nic nestalo. Mala som skor vztahy typu friends with benefits a vtedy mi to tak vyhovovalo. Takze ziadne deticky ani nic ine som nechcela. Navyse kondom chrani aj proti HIV. A to nikto na cele nenosi napisane,ze kde co predtym robil....Bez kondomu som to dovolila po nejakom vyse roku vztahu len sucasnemu partnerovi s krotym sme spolu uz peknych par rokov. A chceme spolu aj babo.
26. sep 2013 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý deň, mozem byť tehotná ak sme použili kondóm a pred vyvrcholením ho vytiahol na bruško ?
kondóm nepraskol ale aj tak mám strach
27. júl 2014 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka501 napisem ti to,co povedal doktor mne. V zavislosti od toho,ktory styk v ten den to bol,ci bol kondom od zaciatku a kolko mas rokov. Ak bol prvy a zaeoven aj posledny, kondom bol od zaciatku,tak je minimalna sanca,takmer nulova. V pripade,ze mas viac ako 35 rokov,tak len teoreticka. V priapde inych okolnosti,neviem specifikovat.
28. júl 2014 o 18:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@abetka Ahoj :slight_smile: aké durex sú najlepšie? :slight_smile:
4. nov 2014 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, ked uz prirodzena antikoncepcia tak preco nie tu najlepsiu - cyclotest - ja ho pouzivam uz roky a v neplodnych dnoch netreba pouzivat uz ziadnu ochranu a uzivat si lasku naplno :slight_smile:
10. nov 2014 o 18:28  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJTE BABY,MAM NA VAS JEDNU OTAZKU :( V JULI 21 MI ROBILI KYRET,2 TYZDNE PO KYRETE SME MALI S PARTNEROM SEX ALE PRAVDAZE CHRANENY.....V AUGUSTE 20MI DOSLA MENSTRUACIA KTORA TRVALA SEST DNI....PO MENSTRUACII PAR DNI MAM SLABE BOLESTI V PODBRUSKU A ZAVRATE,MOZEM BYT TEHOTNA?DAKUJEM ZA KAZDU ODPOVED
7. sep 2015 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok