Kto berie Cerazette?

cita
26. jan 2007

Ahojte, chcela by som sa radu, ako je to s menštruáciou pri cerazette. stále dojčím, a keď som ju začala užívať už som ju raz dostala.Ale.. už by som mala dávno dostať ďalšiu a nič. Je pri tejto antikonc. menštruácia pravidelná, alebo nie ????

wvwvw
22. feb 2012

@andy1001
ahoj ak by si mala zaujem mne tiez ostalo jedno balenie do 09-2012

andy1001
23. feb 2012

@aleka ahoj, už som vám 2x poslala internú poštu, zatiaľ ste sa mi neozvali. Mám záujem o tablety. Ak je to ešte aktuálne, prosím, napíšte mi cenu. Dakujem.

aleka
28. feb 2012

@andy1001 je mi to ľúto no cca dva týždne som nemala prístup k internetu. je mi ľuto už ich nemám. dakujem za porozumenie

fantagiro31
12. mar 2012

Beriem tabletky, ale už nekojím. Nevadí to?

fantagiro31
13. mar 2012

neotehotnela nikektora s touto antikoncepociou?

andy1001
18. mar 2012

Ahoj
@fantagiro31. Ja užívam tieto tablety 2,5 roka a neotehotnela som. 4 mesiace nekojím a doktorka mi povedala, že kľudne ich môžem brať nadalej.

fantagiro31
4. apr 2012

@andy1001 ahoj , ďakujem za príspevok aj ja ich beriem, nekojím. Krvácaš? Lebo ja niekedy ano.

andy1001
4. apr 2012

@fantagiro31 ahoj, mám nepravidelný slabý menzes. Niekedy dostanem raz za 3 mesiace, niekedy častejšie, niekedy mám 4-5 dní a niekedy aj 10.

tinki
17. apr 2012

Mám na predaj balenie na jeden mesiac, dám za 7 eur.

tinki
18. apr 2012

@andy1001
@fantagiro31
nechcete niektorá jedno balenie? mám zvyšné na jeden mesiac. za 7 eur

andy1001
18. apr 2012

Ahoj, ak by sme sa dohodli na cene 6,50E vrátane poštovného obyčajne, tak beriem.

fantagiro31
20. apr 2012

@tinki aj ja by som brala, len zase sa nechcem dražiť 🙂

merrinka1
22. máj 2012

ahojte.rada by som sa poradila...som 3mesiace po porode.nemala som lahky porod a preto po sestonedeli som sa rozhodla pre cerrezete ako antikoncepciu.mlieko mi odislo po dvoch mesiacoch od porodu.normalny menzes som sice nedostala ale zato spinenie mam uz 25 dni.lekarka mi povedala nech zvysim z jednej tabletky za den na dve tabletky za den a potom by mi to malo prejst.tak sa chcem spytat ci to je normalne aby som spinila tolko a ci mam zdvojnasobit davku.dakujem za odpoved a radu🙂))

mia__b
6. jún 2012

Ahojte, chcem sa podelit o moju skusenost. Brala som cerazette 4 mesiace. Docitala som sa, ze ich treba brat vzdy v presne rovnakom case, tak som si nastavila budik a brala som ich kadzy den presne na cas. Na zaciatku som dostala menzes, trval asi 8 dni, no potom uz nic. Cele 4 mesiace ziadne spinenie, ziadne nepravidelnosti cyklu, ziaden problem. Myslim ze to spinenie velmi zavisi od discipliny, s ktorou tabletky beriete. Som migrenicka a urobili mi dobre aj na migreny, nemavala som takmer vobec bolesti hlavy. Zial, po 3 mesiacoch sa u mna objavilo akne, mastna plet a velmi rychlo sa mastiace vlasy. Vydrzala som este mesiac a teraz po 4 mes. som to vzdala. Kazdopadne 4 mes bez menzesu boli paradne🙂

mia__b
6. jún 2012

A este by som sa tych z vas, ktore tuto HAK vysadili chcela opytat, do kolkych dni po vysadeni ste dostali menzes. Dakujem moc.

timdan
13. jún 2012

Ahojte, mam zvyšné balenie Cerazette na 3 mesiace....cena 20 eur aj s poštovným...ozvite sa čím skôr, lebo doba použiteľnosti je 09/2012 (PS: Chýba mi jedna tableta z jednej kazety, preto tá znížená cena 😢(()

daduska881
12. júl 2012

@timdan ahoj mala by som zaujem,dal by sa predat aj jeden blister?potrebujem ich surne lebo moj gyn.je na dovolenke a mne uz koncia...len nechcem kupovat cele trojbalenie,nakolko si potom chcem dat zmenit na klasicku...dakujem za odpoved

domushka20
13. júl 2012

ja som stym vobec nebola spokojna,mala som krami caasto spinila som hocikedy abo som nemala krami to bola hrouza a presla som na teliesko ariana teraz to je super nemusim si davat pripomienky na kazdy den a stresovat sa ked zabudnem zobrat 🙂ale vsetko zalezi od organizmu ako to prijme 🙂

timdan
16. júl 2012

@daduska881 Je mi luto, ale uz som ich predala vsetky 😢((

louisiana
18. júl 2012

ahojte baby, aj ja sa chcem spytat, ako rychlo po vysadeni cerazette ste dostali kramy? ja som brala 19 mesiacov, pred tyzdnom som vysadila a cakam kedy mi pride menzes. sice este dojcim ale uz nechcem uzivat tabletky. pocas uzivania tabliet som ani len nespinila, nic.

louisiana
18. júl 2012

ozaj a na predaj mam 2 nenacate blistery, doba pouzitelnosti 9/2014 🙂

zuzin78
23. júl 2012

ahojte
mam na predaj jedno cele balenie . 6,50€ s postovnym . /obycajne/ ozvite sa

ja ich uz nechcem brat, lebo uz mi zacinaju robit zle. 6mesiacov pohodicka a teraz len spinim, a spinim. mam uz toho dost

zuzin78
23. júl 2012

@daduska881 ak mas zaujem mam jedno na predaj. za 6,50 s postovnym

daduska881
23. júl 2012

@zuzin78 ahojky no dakujem,ale presne ten problem čo mas ty som už mala aj ja stale špinenie 😠 ...dnes uz ordinoval moj gyn.tak som tam bola a dal mi normalnu hak,tak dufam že to už bude ok 🙂 ale aj tak dakujem

zuzin78
24. júl 2012

@daduska881 ja som ju uz vysadila a uz ziadnu HAK nechcem. som z nich len zuriva 😠

zuzin78
24. júl 2012

mam na predaj jedno cele balenie . 6,50€ s postovnym . /obycajne/ ozvite sa

daduska881
24. júl 2012

@zuzin78 mno ved to...mne dal teraz Softinelle,tak uvidim ako bude na mna posobit 🙂 tiež som už nadtym uvažovala nebrať žiadnu,ale bojím sa lebo dalšie mimi si momentalne dovoliť nemožme a isť na potrat to by som nedokazala...tak uvidim dufam že sadne 😉

ivana.natasha
24. júl 2012

dievčatá, no ja som z cerazette spinila, ibe ked som ho brala halabala, ak som si dala záležať, tak to bolo ok, teraz beriem inú antiku, lebo už nedojčím. inak ak by ste mali záujem, tak mám jeden blister kde sú minuté 4 tabletky, doba použitelnosti 5/2014. skúste navrhnúť cenu. 🙂

zuzin78
24. júl 2012

@ivana.natasha ja som cerazette brala presne v jednu hodinu a teraz som zacala spinit takze asi v tom problem nebude 😉

lenulice
17. aug 2012

Ahojte baby, mám na prodej dvě celý plata Cerazette a ze třetího jsou odebraný jen 3 tabletky, nemáte některá zájem?