Kto berie Cerazette?

cita
26. jan 2007

Ahojte, chcela by som sa radu, ako je to s menštruáciou pri cerazette. stále dojčím, a keď som ju začala užívať už som ju raz dostala.Ale.. už by som mala dávno dostať ďalšiu a nič. Je pri tejto antikonc. menštruácia pravidelná, alebo nie ????

skorpionica
10. dec 2013

@ala82 ahoj no ako si dopadla? Ja stale kojim, uz to budu dva roky a tiez stale krvacam, s par dnami medzitym co nie. Prestala si brat? Predpisali ti ine?

ala82
11. dec 2013

@skorpionica ahoj.tak ja som prestala brat v july len to nejako nepomohlo.vzdy som krvacala akurat trosku sa to pretiahlo.nakoniec som sa rozhodla zmenit doktora.zistila my ze mam nejakeho bacila co tam nema co ro robit.ze najcastejsie sa vyskytuje v nemocniciach.takze asi som ho dostala po porode.k ttomu bacilovy som mala uz aj zapal maternice.brala som 4antibiotika.4zo spodu a zaroven dvoje z vrchu.uz mam vsetko ok.uz tri mresiace mam kramy presne v rovnaky den kazdy mesiac.momentalne rozmyslam ci ich nezacnem brat nazad len neviem maju tam napisane to krvacanie sa bojim aby som zas nedostala.skus vysadit a uvidis.lekar ti nic nato nepovedal?

skorpionica
11. dec 2013

@ala82 bola som u neho v septembri, som myslela že to prejde, mám ísť za dva týždne tak to už počkám a uvidím čo povie

ala82
12. dec 2013

@skorpionica daj vediet ako si dopadla.skusila si aj nebrat tabletky?co ti povedal lekar?

skorpionica
12. dec 2013

@ala82 neskúšala som prestať, berem ich od kedy som u neho bola po šestonedelí, nehovoila som mu ešte, lebo krvácam až od tohto leta, predtým som mala vyše roka pokoj, vôbec ani krámy 🙂 poviem mu keď tam pljdem, uvidíme čo povie

ala82
12. dec 2013

@skorpionica aha.tak neviem mozno nejake hormonalne zmeny.neviem.som zvedava co ti povie.

mica123
19. dec 2013

baby a to mám užívať vkuse bez prestávky ako u bežnej antikoncepcie? že brať 28dní a týžden pauza...dakujem možno blbá otázka ale radšej sa spýtam...

downi
3. jan 2014

@mica123 ahoj.treba to uzivat bez prestavky. ked prejde 28 dni tak potom ziadna pauza a ide dalsie balenie. 🙂

mica123
3. jan 2014

@downi dakujem veľmi pekne 🙂

downi
3. jan 2014

mica123 není zač. Berieš antikoncepciu cerazette ?

daniela2508
31. jan 2014

Mam zvysne 2balenia (2mesiace) cerazette,ak mate zaujem,ozvite sa.dakujem 🙂

mica123
13. feb 2014

@downi no v podstate už len doberiem plát lebo už som prestala kojiť ☹

downi
18. feb 2014

@mica123 ja teraz beriem azaliu aj zo zdravotnych dovod. tymto antikoncepciam pocas kojenia neverim. z cerazette mam zle skusenosti. a este som pocas nej aj otehotnela. a nase cerazette ma 9 mesiacov 🙂

gabulienkaa
27. feb 2014

Baby,mam na predaj 2 balenia cerazette...

tatya
13. mar 2014

Ahoj, ja som prave vysadila Cerazette a ostalo mi 1 cele neotvorene balenie (na 3 mesiace) som BA, ak mate zaujem, ozvite sa. dik 🙂

malymravec
3. máj 2014

Mam voľne dve balenia úplne nove ak by ste mali záujem píšte IP.

marciixo
9. máj 2014

tiez mam jedno balenie komplet neotvorene na predaj. IP

ada2013
31. máj 2014

ahojte ja beriem cerazettr tiez asi 3mesiac.Po 28 dni som dostala menstruaciu mala som hu 7 dni a potom 3dni nic a znovu som zacala krvacat. sice slabsie iba take spinenie ale musela som pouzivat vlozku Isla som k doktorovy pichol mi injekciu na zastavenie krvacania. Druhu menstruaciu som dostala po 20 dnoch trvala asi 5dni.znovu 3dni cisto a zasa krvacam. Ked som tam bola povedal mi ze bude lepsie ked prestanem kojit a zmeni mi antikoncepciu. Tak inu moznost asi nemam. ☹

janinah
31. máj 2014

@ada2013 samozrejme,že máš aj iné možnosti,nikdy som hak nebrala a nemám 10 detí 😉

didamt
31. máj 2014

Ahojte, ja tiež beriem Cerazette od šestonedelia, už skoro 6 mesiacov. Nemala som doteraz žiadne krvácanie a ani žiadne iné problémy...

luciad82
1. júl 2014

Ahojte, ja beriem Cerazette od šestonedelia, malý má už cez 20 mesiacov a za celý čas som nemala nič. teda žiadnu menštruáciu, žiadne priberanie, vôbec nič. Až tento posledný mesiac som začala krvácať, čo trvalo s malými prestávkami 3 týždne. Doktor mi odporučil prestať kojiť a prejsť na iné tabletky. Ešte doberiem ten mesiac čo mám načatý, uvidím, či to prestane alebo nie, ale sme sa rozhodli s manželom, že po dobratí tohto ich vysadím. Neplánujeme ďalšie, mám 2 chlapcov s rozostupom 2 roky, ale radšej ich vysadím a potom sa uvidí. Možno chvíľu budem bez tabletiek a neskôr môžem prejsť na iné. Ale inak som s nimi bola veľmi spokojná. Ak by mal niekto záujem, mám ešte tabletky na 2 mesiace na predaj, tak sa ozvite. Som z BA.

tatya
30. júl 2014

Ahoj, ostalo mi 1 cele neotvorene balenie (na 3 mesiace) som BA, ak mate zaujem, ozvite sa. dakujem 🙂

marhulka13
20. nov 2014

baby, nemate na predaj tuto HAK?
dakujem

anet111
20. nov 2014

@marhulka13 Ak chcete ja vam darujem moju. Uz ju neuzivam, mam davku na 6 mesiacov. Je v zaruke do juna 2015.

marhulka13
20. nov 2014

@anet111 to vazne? bola by som nesmierne vdacna, lebo ja som zapatrosila recept a gynekologa mam daleko a postou neposiela. ja aj zaplatim, budem rada

rittag
23. nov 2014

ahojte, nema nahodou niekto na predaj cerazette? Daakujem 🙂

lundadno
10. dec 2014

zabudla som uzit Cerazette a tak som v druhy den uzila tabletu v tom istom case, cize som pokracovala dalej, stane sa nieco? viete mi poradit? dakujem

rockyy
11. dec 2014

Chcem sa opytat ked zena uzije do 24hod.tabl.escapelle zabrani to nechcenemu otehotneniu dakujem

skorpionica
21. dec 2014

@rockyy ahoj, malo by ale ja som aj napriek tomu otehotnela

skorpionica
21. dec 2014

@lundadno nie nestane, keď ju užiješ do 24 hodín