Kto berie Cerazette?

cita
26. jan 2007

Ahojte, chcela by som sa radu, ako je to s menštruáciou pri cerazette. stále dojčím, a keď som ju začala užívať už som ju raz dostala.Ale.. už by som mala dávno dostať ďalšiu a nič. Je pri tejto antikonc. menštruácia pravidelná, alebo nie ????

marianna23
9. júl 2007

la kramy aa mala ich mesiac, potom 2dni nic a zase, takto to je uz 3mesiace,cakam ci sa to zmeni

ivanadur
11. júl 2007

ahojte, prispejem aj ja skusenostou s uzivanim. Uzivala som ich od porodu do 8 mesiaca. Zo zaciatku super, kramy prisli po mesiaci, ale potom som ich mala stale, 9 dni kramy, 4 dni nie, zase 9 dni som mala ... Tak som sa nastvala vysadila som ich a dostalo sa to do normalu, takze uvidime, len dat pozor a neotehotniet 😀

tinni
17. júl 2007

ahojte, chcem sa spytat, ake mate skusenosti s touto antikoncepciou? 😕

pipi1211
17. júl 2007

aj ja by som ich chcela brat ked sa bude dat... 🙂 v pondelok idem k dr tak som zvedava 🙂

tinni
17. júl 2007

no ja nie som zastancom antikoncepcie, ale je to stale lepsie, ako ked sa furt stresujem, ci nie som nahodou tehotna.... to by bola katastrofa 😲 😲 😲

eva4444
18. júl 2007

mne ju doki tiez dal, vcera som zacala tak uvidim co sa bude diat 😅

luuuu
19. júl 2007

Ja ju berem zhruba tyzden,pre istotu si ju davam vecer pred spanim,lebo to kojim az za 6 hodin a v noci sa maly naje aj keby malo mlieko neviem aku chut...hlad prinuti 😀

petaba
19. júl 2007

ahojte babeny aj ja som ju dnes dostala a vsetci tvrdia, ze dobra

petaba
19. júl 2007

Baby ako treba tu anti zacat brat? kedy? lebo normalna sa prvy krat dava v 1. den menzesu a tu na letaku nie je napisane. a nechcem za vsetko volat lekarovi. diky moc za rady

perzenetka
20. júl 2007

cerazette mi predpísala lekarka, pretoze som od inej mavala caste a hrozne bolesti hlavy, teraz bolesti ustupili, ale mala som menzes naposledy 27.4. a od vtedy nic....nemoze to zene skodit, ze nekrvaca?

petaba
20. júl 2007

vies ze vraj to je ako v tehotenstve, takze asi nie.Mozno telo nevylucuje tolko skodlivych latok.Ani muzi nekrvacaju a su zdravy...

bellasandra
24. júl 2007

Petaba- je jedno kedy si ju dás tuto tabletku, lebo ja som menzes nemala, a beriem ich.

dada24
25. júl 2007

Ja mám celkom dobré skúsenosti s touto antik. Beriem ju aj ked už 3 mesiace nekojím. a v poho. Dokonca sa mi zlepšila pleť, a hádam som nejaké to kilečko zhodila. A menzes som mala 1krát na začiatku brania a odvtedy nič, ani špinenie

bozenka83
26. júl 2007

Ja by som sa chcela spytat ze ci sa ponej nepribera?

bellasandra
26. júl 2007

Bozenka- nie nepriberá. Inak ja som toho nazoru, ze teraz je uz taká HAK, ze po nej nepriberies. Vsetko je len o tom, ci jes vela alebo nie.

bozenka83
26. júl 2007

Dakujem bellasandra, ja som si teraz zmenila tabletky na cerazette tak som si nebola ista ake su vedlajsie ucinky, som zvedava... 😉

perzenetka
31. júl 2007

dakujem vam, ste ma trochu upokojili...ale aj tak mám také zvláštne pocity, ked nemám krvácanie 😒

petaba
31. júl 2007

Perzenetka neboj to krvacanie prist moze, ja beriem cerazette asi dva tyzdne a dnes mi zacal asi menzes, takze som uplne nadsena ☹ 😒 Takze prist moze aj tebe

eva4444
1. aug 2007

perzenetka ja beriem tiez, takisto mi prisiel menzes ca po 10 dnoch - 6dni 😠 nech to porazi 😠

petaba
3. aug 2007

baby kolko najdlhsie ste pri cerazette krvacali?

perzenetka
5. aug 2007

ale ja už nemám krvacanie vyše troch mesiacov ☹(naposledy 27.4.)a je to taký čudný pocit.....ja už neviem

luuuu
21. aug 2007

Kočky chcem sa informovať hlavne u tých,ktoré beriete cerazete dlhsie,teraz som dobrala prve balenie,plati aj pri tejto antikoncepcii 7dnova pauza pred zacatim dalsieho balenia? nikde to v tom blbom pribalovom letaku neviem najst 😠
kujeeeem 😅

shiju23
22. aug 2007

luuuu, nie tam ta pauza neplati vobec beru sa vkuse bezx prestavky, ak nahodou pozabudnes vziat jeden den na dalsi musis vziat 2naraz.takze neprestavaj, preto je ta menstruacia nejako ,,pojasena,, nikdy nevies kedy pride.

luuuu
23. aug 2007

shiju diiiiiik len vcera som nedala,takze teraz som zhltla dve 😀

shiju23
23. aug 2007

neviem cii vies,ze mas 12hod. na to aby si zobrala tabletku.
mne to vsetko povedal dr. a zvysok som si precitala na letaku vo vnutri balenia.
inac neni zac.

pipi1211
24. aug 2007

baby viete mi poradit po kolkatich dnoch zacina ucinkovat? a dr mi povedala ze to mozem zacat brat hocikedy a na letaciku som citala ze v den ako mi mrcha zacina tak som z toho mimo 😅 😕

shiju23
24. aug 2007

zacinaju sa brat v prvy de menstruacie a myslim,ze az po 7dnoch zacinaju ucinkovat.

gabriela69
16. sep 2007

Beriem cerazette uz pol roka, prve dva mesiace som nemala menzes, bolo mi celkom dobre, nebolela ma hlava ako pri inej hak. Teraz mam menzes uz mesiac v kuse, lekar mi povedal, ze robim chybu v tom, ze neuzivam tabletky presne v tu istu hodinu. No neviem, ci to pomoze, ale zda sa, ze uz to konci- hoci beriem kanavit a askorutin. A prvy krat som toto leto nemala flaky.

dufman
19. sep 2007

Caute babulky. Ja som po 3 mesiacoch zacala uzivat cerazette a potom som v obdobi, ked som mala mat menstruaciu, mala problemy s kojenim. Vynechavalo mi mlieko. Dr mi povedal, ze to je jednoznacne z toho, a raz som aj mala menstruaciu. Tak som uplne vysadila a teraz je to uz ok. Radsej kojim a s muzikom si davame pozor. Packo

smejjjko16
7. okt 2007

Ahojte ja tiez beriem cerazette a vobec som nebola tehotna,stale krvacam a tiez chodim jak taki dilino s tenkou vlozkou.Uz mi to lezie pomaly na nervy.Predtym som brala Lindinette a z toho sa mi zase vyhodili strije na prsiach.Neviem co mam robit,ci mam ist za gyn. aby mi ju zmenil.pls radu dik