Kto berie Cerazette?

cita
26. jan 2007

Ahojte, chcela by som sa radu, ako je to s menštruáciou pri cerazette. stále dojčím, a keď som ju začala užívať už som ju raz dostala.Ale.. už by som mala dávno dostať ďalšiu a nič. Je pri tejto antikonc. menštruácia pravidelná, alebo nie ????

matazrk
11. aug 2010

cawte baby,uzivam cerazette,chcem sa spytat,ci je to normal,ze mi skoro po roku neprisiel menzes,ale neuzivala som tabl.mesiac.chcem pokracovat,mozem hocikedy,nemusim cakat na menzes?ha no lebo co ak nepride????

avjka
14. sep 2010

ahojte, chcela by som sa spytat, ked mate skusenosti s cerazette, ci ste pocas uzivania nepribrali, ja to beriem cca 10 mesiacov, a mam dojem, že strasne priberam... má niekto podobné skúsenosti?? dakujem Vám krásne

luciko
8. okt 2010

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda máte někdo zkušenosti s antikoncepcí Cerazette. lékař mi řekl, že je to jediné, co můžu brát při kojení. mám začít brát pilulku hned, nemám prý čekat na menstruaci a jednotlivá platíčka mám brát v návaznosti za sebou, bez jakékoliv pauzy. no, nějak se mi to nepozdává. beru už druhé platíčko a zatím jsem ani nekrvácla ani nešpinila. nevíte někdo, je tato antikoncepce opravdu bezpečná? děkuji

dena69
8. okt 2010

@luciko ja ju beriem už 10.mes.a zatial je bez následkov 😀 a berie sa tak ako si napísala a krvácať nemusíš ved kojíš 😉

dena69
8. okt 2010

@avjka ja ju beriem už 10.mes.a zatial je bez následkov 😀 ja skôr chudnem 😠

luciko
9. okt 2010

@dena69 diky za radu.ani ja nepocituju, ze bych z ni pribirala.

zuzub
24. nov 2010

ahojte,mám otázočku pred dvoma mesiacmi mi doki predpísal cerazette a nakoľko som v auguste už mala asi 4 dni slabšie krvacanie povedal, že mám počkať na dalšiu memštruaciu a potom začať brať.zatiaľ však nič a rada by som už začala antikoncepciu užívať, myslíte, že môžem aj ked som dalšiu ms nemala?

janusa15
27. dec 2010

Ahojte baby,ja by som sa tiez chcela pridat do diskusie,lebo som zacala cerazette uzivat pred 2,5mesiacmi.Od vtedy som nemala menstruaciu,citim sa vyborne,ale bola som z toho vystresovana,robila som si aj 2 tehotenske testy,ale obidva vysli negativne.Az tu som sa dozvedela,ze nie som jedina,ktora pri uzivani tychto tabletiek nema menstruaciu.Chcem sa vam tymto podakovat,lebo vidim ze to pri ich uzivani nie je nic nezvycajne.Uz sa aspon nebudem stresovat.Som zvedava,kedy dostanem znovu.Otehotniet by som chcela za nejake 2-3roky.

lussy007
29. dec 2010

@janusa15 ahoj...chcela by som sa ta spytat ako uzivas tuto antikoncepciu lebo mna lekar akosi zabudol poucit a na letaciku som citala ze bez prestavky ale pred tym ked som brala antikoncepciu tak som po jednom baleni prestala na tyzden... vlastne kym sa mi neskoncila menstruacia tak teraz neviem...dik

lentiel
15. mar 2011

Ahojte. Ja som ju brala len mesiac. Nerobila mi dobre. Krvacam uz treti tyzden ☹ je to ale individualne. No teraz mam doma dve mesacne balenia. Ma niekto zaujem o kupu? Jedno balenie vychadza 8,57eur ponukam ho zo zlavou 7eur za balenie. Takze uzsetrite 3evri za dvojmesacne balenie. lentiel@atet.sk

hanus177
1. apr 2011

Ahojte, aj mne ostalo jedno originál balenie (28 ks).Expirácia končí 2/2012. Ak by mal niekto záujem tiež za 7EUR tak sa ozvite

katmic29
9. apr 2011

ahojte. ja beriem cerazette uz 3r a zo zaciatku som mala aj krvacanie aj som spinila treba dat tomu cas a mozna ze kazde telo reaguje inak na to, ja este stale beriem dodnes ale ak by som si mohla vybrat tak by som nebrala taketo lebo podla mna zena potrebuje mat kazdy mesiac krvacanie ja som za 2r mala iba 1krat aj to len 3dni. Ja som silnej postavy a nepredpisu mi ine tabletky len tieto mne je tazko schudnut a kazdy mesiac zaciatkom aj koncom som strasne nafuknuta. Neviem ako to dalej budem riesit ale druhe babo este nechcem mat.

katmic29
9. apr 2011

@hanus177 wauuuu unas tabetky su riadna palka mali by ich davat zadarmo ako tu v Londyne.

katmic29
9. apr 2011

@matazrk nemusis cakat na mendzes zacni kedykolvek

fanny.fanny
26. apr 2011

ahojte maminky, aj mne ostalo jedno celé balenie cerazette (3x28ks), použ. do 02/2012. posuniem za 20€ aj s poštovným.

lucia29
17. máj 2011

ahojte baby, mozem brat cerazette aj ked som uz prestala kojit??? vybrala som si nove balenie a drobec mi zo dna na den odmietol mlieco? predat ci brat dalej 😉

kika87
23. máj 2011

@lucia29 ahoj ja mam presne ten isty problém ☹ tak som išla k doktorovi a hned mi predpísal nuvaring a cerazette už nemám brať, stráca sa účinok a na druhé babätko máme čas 😀

kika87
23. máj 2011

ahojte baby chcela som sa spýtať, či by si niektorá z Vás, ktorá ešte berie cerazette nechcela kúpiť tabletky na 2 mesiace lacnejšie kúpené v apríly použitie do 09-2012. Predávam z dôvodu, že už nemám mliečko, takže nekojím ☹ a doktor mi už predpísal inú antikoncepciu...ak by mala niektorá mamička záujem, bola by som veľmi vďačná, veľmi by mi pomohla, každá korunka sa zíde, bolo by mi ľúto ich len tak vyhodiť ☹ možte mi napísať aj do IP 🙂

lucika121
7. jún 2011

Ahojte, aj mne ostalo jedno originál balenie (28 ks).Expirácia končí 1/2013. Ak by mal niekto záujem, sa ozvite, dohodneme sa 😉

mis_ka
24. jún 2011

ja mam tiez na predaj 3 mesacne balenie, chybaju 4 tabletky... piste mi spravu

tinax
26. jún 2011

ahojte, pred 2 tyzdnami som zacala brat Cerazette a zacala som spinit. ako citam normalna reakcia.... Ale co ma viac trapi mam 4 mesacneho syna a je posledny tyzdne velmi nervozny a placlivy. Pred tym bol celkom pohodovy. Moze to mas suvislost s tabletkami? Ma teraz aj zapalene ocko tak som to pripisovala tomu kym som nezacala krvacat. Brala som ich pri prvom dietati vyse pol roka vtedy som nemala ziadne problemy ani s dietatom ani so sebou. Vdaka za rady a skusenosti lebo zvazujem ze ich vysadim, co by ma ale zas netesilo z ineho hladiska. Ale dieta je prvorade.

mikys
8. júl 2011

Ahoj, ja beriem cerazette štvrtý mesiac a stále nemám menštruáciu, moj lekár sa trocha čudoval a urobil mi tehotenský test a vyšetrenie. Všetko negatývne, takže som spokojná, žiadna menštruácia a žiadne neplánované tehotenstvo 😉

lussy666
11. júl 2011

ahojte, mozno mi tu niekto poradi....beriem cerazette uz 10 mesiacov, mam 11 mes. dceru, kojenu. menstruaciu som mala raz, asi v decembri, bolo to proste krvacanie, co trvalo skoro mesiac...potom zasa nic az doteraz, zasa krvacanie dlhu dobu, viac ako 4 tyzdne..sice slabe, ale predsa. nemate niekto skusenosti s niecim takym? dakujem

gretkab
11. júl 2011

Ja beriem cerazette uz vyse 3 rokov a menstruacu som nemala odkedy som otehotnela s dcerkou, takze okolo 4 rokov - a veeeelmi mi to takto vyhovuje.

tinax
18. júl 2011

takze Cerazette som vysadila a myslim ze pomohli aj mne aj malemu. Prestala som krvacat asi po tyzdni od vysadenia. Za chvilu bude mesiac od vysadenia a plne kojim tak som zvedava co moje telo na to.

jezkomanka
19. júl 2011

@lussy666 ahoj ja beriem cerazete 3 mesiace a tiez niekedy krvacam 2 tyzdne, potom nic, teraz sa mi to taha uz mesiac 😒 doki vravel ze je to OK takto dlho krvacat a aj vobec nekrvacat pocas uzivania

ibolka17
2. aug 2011

no pytala si sa ze co stoja tieto tabletky no ja ich uzivam tiez no a ked chces mat na 2 mesiace tie tabletky tak stoja do 20 eur a ano nieje to na volni predaj je to iba na lekarsky pretpis a u lekara potom niesu ziadne kontroli ak som poradila tak som rdada

lubinka26
2. aug 2011

baby, musim pockat na M. alebo si mozem dat prvu tabletku hocikedy? mam doma jeden blister, chybaju 2 tabletky, pred 2 mesiacmi som ich zacala brat, ale aj hned prestala. ale kedze mam strasne velku sliznicu (velka je uz 8mm a ja mam zevraj 10mm)a mavam straaaaasne silnu M. tak ich musim brat. dr. som dnes tvrdila, ze to vydrzim, ale ked som nad tym neskor rozmyslala, tak som sa rozhodla ju brat. naplasil ma, ze mozem mat velke problemy, ba aj vykrvacat ☹

zuana11
15. aug 2011

Ahojte žienky
Tak po týchto príspevkoch mám obavy ale aj nie.
Moju dcerku som kojila vyše roka a dostala som prvu menstuaciu. Moj lekar mi predpisal cerazette a chcela by som sa Vás opýtat kolko ma vyjdu naraz tri balenia.

jezkomanka
15. aug 2011

@zuana11 ahoj podla toho v akej lekarni, ja som ich dostala na predpis v irsku kde stoja 20-25e za 1 blister (kazda lekaren si tu urcuje vlastne ceny, skoro som odpadla) a potom som ich zohnala zo SR za 8.50e za blister takze uz len zo SR nosim 😉

co sa tyka krvacania uz nekrvacam iba stale spinim 😒