Kto berie Cerazette?

cita
26. jan 2007

Ahojte, chcela by som sa radu, ako je to s menštruáciou pri cerazette. stále dojčím, a keď som ju začala užívať už som ju raz dostala.Ale.. už by som mala dávno dostať ďalšiu a nič. Je pri tejto antikonc. menštruácia pravidelná, alebo nie ????

dominka11
22. aug 2009

ahojte, začala som brat cerazette pred 8 dnami a už 3. den ma vždy večer asi hodinu po užití začne boliet hlava, mate niektorá podobne skusenosti???

dominka11
22. aug 2009

tak už som si dnes nedala dalšiu, hodila som to mesačne balenie do koša. Ešte mam 2, tak ak ma niektorá zaujem, lacno predam 😉

sofia1
1. sep 2009

kočky dostala som cerazete ,menzes od porodu ešte nemám,tak neviem kedy mám začat s tbl.?možem hoci kedy?berie sa to každý den bez prestávky že? 😒

mojko178
7. okt 2009

ahojte ja hu mam zacat uzivat dnes ale poriadne neviem ako sa to bere a vcera som dostala menzes

mojko178
7. okt 2009

je to normalne ked pri tychto tabletkach niesu ziadne kramy?

cencula
8. okt 2009

ja cerazzete beriem a som s ním spokojná
dominika11 mám záujem o cerazette napíš za kolko na email. cencula@centrum.sk

marcelkova
4. nov 2009

Ahojte ja sa chcem opitat ci sa cerazette moze brat aj ked uz nekojim??Ja som prestala kojit pred siestimi mesiacmi a uzivam stale cerazette ale ked som si citala vase prispevky tak mam strach aby som neostala tehotna ...neviete nieco o tom??,

patricia1971
4. nov 2009

ahoj,no že vraj niektoré ho berú aj keď nekoja,ale mne moja doki hneď vymenila za normálnu HAK.....

marcelkova
4. nov 2009

hej aj ja uz o tom uvazujem lebo cerazette beriem stale tam sa nevynechavaju dni a potom raz mam sylne krvacabie potom aj dva mesiace nic ....ale vobec neviem ake tabletky si mam dat predpisat.Predtym som mala triregol a neskutocne som pribrala nemate nieco odskusane pri com nepriberiem...

llumka
6. nov 2009

Ja tiez pouzivam cerazette,som spokojna,este kojim.predtym som uzivala logest 4 roky bola som spokojna nepriberala som.

martinex
11. nov 2009

ahojte...

beriem tiez cerazette a prave riesim ci mozem otehotniet alebo nie...ked menstruaciu nemam pravidelnu... viete niektora poradit?

marcelkova
14. nov 2009

martinex..a beries tabletky vkuse bez prestavky,?,ja hej tak mi kazala dok..takze sa nemoze stat,ze otehotniem..

tin007
14. nov 2009

martinex ja beriem cerazette uz od sestonedelia a ani raz som menstruaciu nemala (cerazette beriem bez prestavky)

lotris
14. nov 2009

Moja sestra tiez berie cerazette uz asi tri roky. Nekoji. Menzes ma dvaktrat do roka taky ze ani nevie ze ma. Je neskutocne spokojna. Zatial neotehotnela. Lekar asi vie ci ich moze stale ked jej ich predpisuje. Myslim ze sa nemusite bat ze otehotniete ale nic nie je stopercentne! Ja som ich mala necele dva mesiace a nerobilo mi to dobre ale to som tu uz kedysi pisala. Kazdemu pasuje nieco ine. 😉

Mne hlavne vadilo to kazdodenne pozieranie piluliek. 😝

marcelkova
15. nov 2009

ahojte:mojho Marcelka caka 26.11 rocne ockovanie viete niekdo co to obnasa,ci su potom horucky alebo ci je to nejak velmi bolestive ockovanie??? 😒

jajka82
24. nov 2009

Ahojte, ja som si bola dať predpísať pred týždňom cerazette ale ešte som si nevzala ani jednu, mám strach, v živote som nebrala žiadnu antikoncepiu, 10 rokov beriem lieky na alergiu dosť som pribrala, čiže som nechcela žiadnu inú chémiu do seba. Počas pôrodu som pribrala 8 kg a teraz keď som po pôrode schudla 12 kg som šťastná, len mám strach že znovu veľa priberiem.

Ja viem je to individuálne, napíšte prosím či ste niektorá pribrala a ak koľko.

K tej menštruácii ja kojim 5 mesiacov a už po šestonedelí som menžes dostala, v brožúre čo som dostala o cerazette je že žena môže špiniť.

marcelkova
28. nov 2009

ahoj jajka,ja cerazette berie uz po sestonedeli prvi mesiac som zacala krvacat tak mi kazala dok.davat si dve tabletky na raz ked som nekrvacala tak normalne a beriem to stale aj ked uz pol roka nekoji.Ja som spokojna nepribrala som nic a prave sa mi podarilo super schudnut.Predtym co som mala tabletky som priberala aj ked som dijetovala.A o spineni to len v tych dnoch ked som mala menstruasiu.

evus
30. nov 2009

baby,nemate niekto zaujem o dva blistre carazette?na cene sa dohodneme,ak niekto chcete,napiste mi do posty.vdaka

jajka82
30. nov 2009

marcelkova, ďakujem, a ako si brala dve tabletky naraz, to nechápem nemá sa brať len jedna tabletka denne?

marcelkova
5. dec 2009

jajka82-ked som krvacala tak som volala doktorke ci je to normalne a ta mi povedala aby som si rano dala hned dve tabletky a ked uz som nekrvacala tak zase normalne po jednej.

jajka82
7. dec 2009

aha? zato som sa pýtala lebo ja som začiatočnik s antikoncepiou

maka2
25. jan 2010

Ahojte kočky Cerazettačky! Chcem ponúknuť jedno originál zabalené 3-mesačné balenie - za zníženú cenu. Brala som Cerazette totižto len krátko - nerobilo mi dobre a prestala som kojiť. Toto balenie mi ostalo, keby mal niekto záujem, dajte vedieť. 🙂

mirca
1. apr 2010

Ahojte kočky, doktorka mi predpísala Cerazette no este som nemala mrchu a neviem kedy môžem začať. Viete daktorá poradiť? 😉

mtsl
1. apr 2010

zobrať môžeš hneď dnes ale musíš sa asi týždeň chrániť kým bude ochrana 100% ale pozri leták, tam to je napísané presne.

mirca
3. apr 2010

vďaka mtsl, práveže v letáku je napísané, že počas dojčenia sa treba poradiť s lekárom, nie je udané kedy a ako. Už som jej aj volala. Môžem začať hocikedy.

mariabb
12. apr 2010

Ahojte ostali mi dve mesacne balenia Cerazette, original zabalene. Ak by ste mali niektora zaujem, ozvite sa.

klara_klara
13. apr 2010

Keby mal niekto zaujem tiez ponukam lacnejsie jedno balenie, nakolko som ho nezacala uzivat zo zdravotnych dovodov. Dajte vediet do IP.

maryons
5. máj 2010

ahojte ja som dostala dnes recept na cerazette ,len jednu otazku mala som tiez problemy z krčovymi žilami (vnutorne ma boleli nohy) tak mam dosť obavy a strach začať , mala som už vyskušane 4 druhy ale možno tak 8 rokov dozadu , nemala som dobre skusenosti . viete niekto poradit čo ste mali takyto problem . Môj doki mi skusil dať teraz na mesiac a tvrdi že mam skusit ,,,JAAAj neviem .. ☹

stankapk
19. máj 2010

ahojte.
ja taktiez dojcim a dostala som cerazette. po dvoch tyzdnoch normalna silna menstruacia - teraz piaty den a stale krvacam. no a vcera ma zacala boliet noha - achilova slacha. dnes to este aj opuchlo, boli to riadne. volala som doktorke a ze mam vysadit. mne teda nesadla.
ak ma niekto zaujem, taktiez predam balenie na dva mesiace. dajte vediet do ip 😉

borievky
11. aug 2010

caute baby. Prave mi lekar predpisal cerazette. Balenie na 3 mesiace. Vybrala som iba prve a dalsie dve uz nemozem dobrat. Ak mate zaujem, napiste.