Kto berie Cerazette?

cita
26. jan 2007

Ahojte, chcela by som sa radu, ako je to s menštruáciou pri cerazette. stále dojčím, a keď som ju začala užívať už som ju raz dostala.Ale.. už by som mala dávno dostať ďalšiu a nič. Je pri tejto antikonc. menštruácia pravidelná, alebo nie ????

annika
21. jan 2008

Aj mne hovoril doki, že hocikedy to môžem začať, lenže vtedy som ešte nemala MS. Čakala som so začatím, lebo som mala antibiotiká . Neskoršie som potom dostala 1.MS, tak som s tým začala prvý deň, ako to píšu. To bolo pred ôsmimi dňamio a ešte stále mám špinenie.... Ja zas neviem to, či treba si dať pauzu medzi lístočkami??? 😅

lyzenka
21. jan 2008

Je mozne ze som este nemala MS po sestonedeli? beriem teda cerazette, kojim

annika
22. jan 2008

Je to možné, moja. Teš sa z toho. Dúfam, že aj mne raz prestane to špinenie a potom už pri Cerazett nebudem mať MS.Och, tob by bola rozkoš!!!!

stanka3
22. jan 2008

Aj ja beriem cerazette a mala ma uz vyse 7 mesiacov a este som MS nedostala. Vsetko je uplne super, ziadna reakcia nan.

martulanr
22. jan 2008

ja mam cerazette predpisany a cakam na 1.Ms tak ako je v navode este stale kojim a MS v nedohladne 😉

annika
22. jan 2008

Dobre rozumiem? Ty čakáš na 1 MS už vyše roka??? Mne ináč doki povedal, že sa to môže začať aj bez MS, len vtedy prvé dni treba dávať väčší pozor.

zuzka82
22. jan 2008

ahojkooo
martulanr....aj ja som ich zacala brat a necakala som na mrchu...v pohode mozes...ako pise annika..

danka66
28. jan 2008

ahojte,tiež beriem cerazette a som s ňou celkom spokojná ale mám menší problém, omylom som si vzala tabletku z iného riadku a teraz neviem či si vziať aj tú ktorú som v skutočnosti mala. poraďte mi prosím

lusil2005
28. jan 2008

danka nieee. ja si myslim ze normalne pokracuj a ked prides k tej co si zobrala, zoberies tu co si mala 😝

inac - cita - u mna to bolo presne tak isto. zacala som brat, dostala som taku slabu menstruaciu a odvtedy uz 7 mesiacov nic 😅 nastastie 😀

emjee
1. feb 2008

serafinka1 • 1d • Dnes o 15:20
ahojte baby,aké máte skúsenosti s tymito tbl, počula som o všetkých tých vedl.účinkoch a vôbec neviem či ich mám brať alebo radšej nie

curly1983 • 1d • Dnes o 15:25
serafinka ja ich beriem uz asi pol roka a zatial som s nimi nemala ziadne problemy. Ale tiez som pocula ze niektore baby z nich mali krvacanie, spinenie a tak .. ja fakt klop,klop,klop zatial nic 🙂

jarka34 • 3d • Dnes o 15:26
Ahoj serafinka1. Ja ich beriem len kvoli tomu, že sú to tuším jediné tabletky, pri ktorých možeš kojiť. Ale inak sú v pohode. Budem ich brat len pokým kojim, a potom prejdem na iné.

mirka414 • 1d • Dnes o 15:31
ja som od nich priberala teraz mam jasmin a su super...pocula som ze od tychto jedno dievca otehotnelo 😨 bola tu taka diskusia...

curly1983 • 1d • Dnes o 15:33
otehotnelo ???? coooo ????

serafinka1 • 1d • Dnes o 15:37
ale jasmin pri kojení nemôžeš. a ako ste na tom s tým akné čo píšu a aj so zníženým libidom?

mirka414 • 1d • Dnes o 15:43
zabudla som dopisat uz nekojim...
curly raz tu bola taka tema...

klaudi68
2. feb 2008

Ahojte, ja som začala užívať cerazette začiatkom januára a odvtedy mám MS každý druhý týždeň. Lekár mi hovoril, že by sa to malo časom upraviť, práve preto sa chcem opýtať tých kojacích mamičiek, ktoré mali podobný problém a tieto tbl. už dlhšie užívajú, či sa im to upravilo a ak áno, tak po akom dlhom čase. Ďakujem 🙂

lyzenka
2. feb 2008

Ahoj Klaucia,

tak ja uzivam tbl asi uz 4 mesiace a zatial som MS nemala - vlastne od porodu som vobec nemala MS.... 😕

eva4444
3. feb 2008

klaudia ja to beriem, tiez som mala pocit ze viac krvacam ako nie, bola som za doki a povedal, ze ked 'citim ze to na mna ide' (krvacanie) mam jest 2-3 dni po 2 tabletky a pomohlo to 😉
inac to bol des, som mala pocit, ze cely zazrak tejto antikoncepcie spociva v tom, ze clovek nema ziadny sex lebo stale krvaca 😀 😀

klaudi68
3. feb 2008

Lyzenka, tak to máš dobré, keď si ešte nemala MS 😕 . Ja som rodila v októbri a MS som mala už v decembri 😠 no a od januára jak beriem cerazette som už mala 2x 😖

Eva, ja tiež mám pocit, že odkedy ich beriem, tak viac krvácam ako nie 😖 no je to hrozné.

Inak ja som tieto tbl. brala už aj pred tromi rokmi a mala som tieto isté problémy. Vtedy mi dr. povedal, že ich mám brať aspoň 6 mes. a vraj by sa to potom malo zlepšiť. No ale pre mňa aj tie 3 mes. boli vela, už ma to nebavilo chodiť stále s vložkou 😝 tak som ich vysadila. Kojila som syna 3 roky, tak som zatial inú antikoncepciu ani nemohla. Lenže teraz sa už bojím ju len tak vysadiť, lebo mám 3 deti a z toho najmladšia dcérka sa narodila neplánovane 😅 no a viac detí už mať nechcem.

zdenik123
4. feb 2008

ahoj holky,
mám dotaz...14 dní beru cerazette a 14 dní se mi malá u pití vzteká a nechce moje mlíko...☹ jediné vysvětlení je,že je to práškama...máte některá podobné zkušenosti? dneska je vysazuju, protože si myslím,že to bude na 99% , když dám malé čaj, tak je ok....prosím o rady.
dr. říkal, že můžu vysadit..jinak, to nezjistím...jen si říkám, jestl nemám dobrat platíčko...a zda bude antico účinná ... díky moc...nebo za odkaz na diskuzi kde bych našla odpověd... 😉

annika
4. feb 2008

Ahoj! Aj ja už požívam vyše tri týždne ale malý je kludný a pije v pohode mliečko. Ja mám iný problém, špinenie od začiatku, a neviem ešte dokedy.... Či to niekedy skončí,??,, Čo myslíte?
Eva, akože po dvoch si si dala? Ráno-večer? Alebo naraz dve tabletky?

veverica
5. feb 2008

ahojte predam 2 balenia (neposkodene, zabalene platy) Cerazette! Cena dohodou

veverica
5. feb 2008

opravujem mam 1 balenie 🙂

wladka
6. feb 2008

anika, ja som mala ten isty problem..malej cerazette nevadilo, ale ja som spinila vyse mesiaca 😠 , a chut an sex bola, ale toto 😒 , potom dlasie balenie, zas dokola 😠 , som to nechala tak.

nenka83
6. feb 2008

ahojky nechce niekto kupit 2 balenia Cerrazete? zabalene!

tinni
12. feb 2008

ahojte, chcem sa spytat aka je spolahliva tato antikoncepcia? uz viackrat som pocula, ze kocky otehotneli pocas brania tejto atk...

rusovcanka
12. feb 2008

Ahoj tinni, kazdy lekar, ktoreho sa opytas, ti povie, ze je to spolahlive, ale podla toho, co pocujem alebo citam, to az take super nie je. Ja som ju brala 4 mesiace a mala som len same problemy-spinenie, MS si "chodila" ako sa jej zachcelo,tak som to radsej prestala uzivat. Potom som niekolko mesiacov nebrala nic, spoliehali sme sa na prerusovanu suloz a ked som dokojila dcerku, nabehla som na inu znacku.

tinni
12. feb 2008

no ja sa prave na prerusovanu suloz uz nechcem spoliehat, tak chcem vyskusat toto, ale pocula som, ze tiez nie je moc spolahliva 😒

rusovcanka
12. feb 2008

Vieš, ja som sa spoliehala na to prerusovanie,ale keby sa prerusovanie neosvedcilo a otehotnela by som, nic take strasne by sa nestalo 😀 Ale keby som bola rozhodnuta,ze este druhe dieta nechcem, ani ja by som sa na to nespoliehala.

tinni
12. feb 2008

no, ja prave druhe nechcem a este stale kojim, takze nemam na vyber... preto ma dost zaujima, aka je spolahliva... 😀

esentielka
14. feb 2008

Ahojte kocky..chcem sa opytat ak niektora viete mozem brat tie tabletky aj ked som dokojila??..niekde som citala ze je to normalna antikoncepcia ale dava sa kojacim matkam tak neviem

nikinka82
17. feb 2008

Aj ja so brala cerazette, asi 4 mesiace, no mala som problémy s pohlavným životom....dočítala som sa kdesi názor, že by táto HAK mohla spôsobiť suchosť v pošve a s tým súviciacu problémy. ☹ bolo to fakt na figu, túžila som sa k drahému pritúliť, no keď už "išlo do tuhého", zbytočne som TO chcela....telo nereagovalo... a keďže náš drobec má už pomaly 7,5 mesiaca, neverilo som, že by to mohlo byť z nejakej popôrodnej traumy, najmä keď sa narodil sekciou kvôli iným problémom, ktoré mám... Aby som neuchádzala od témy, asi týždeň Cerazatte neberiem a problémy zmizli. Viem, nemusí sa to stať každému, ale mne sa to prihodilo a hoci mám doma ešte celé trojbalenie, posuniem ho sestre. Tá také problémy nemá.

tinni
19. feb 2008

kocky, beriete niektora tuto hak aj ked nekojite? mne dr. povedala, ze to mozem iba ked kojim... ja som mala zaujem o tuto hak, lebo neobsahuje estrogeny, ktore mi robia problemy, no dr. mi ju nechce predpisat...

rusovcanka
20. feb 2008

tinni,mne moja dr. povedala,že je možné brať túto hak aj keď už nekojím,ale odporúčala mi po odstavení dcérky prejsť na inú značku,pretože na cerazette sa jej všetky maminy sťažujú a podľa nej je to naozaj riešenie len na nutný čas.

lubecka
5. mar 2008

ahojte dievcata, asi idem aj ja zacat uzivat Cerrazete. Len by som sa vas chcela opytat, ze ci vam uzivanie nesposobilo, ze ste stracali mlieko, teda mali ho menej a v horsej kvalite... to by som nechcela aby sa mi stalo... neviem aky ma tato HAK vplyv na tvorbu mlieka.. vdaka