Kto berie Cerazette?

cita
26. jan 2007

Ahojte, chcela by som sa radu, ako je to s menštruáciou pri cerazette. stále dojčím, a keď som ju začala užívať už som ju raz dostala.Ale.. už by som mala dávno dostať ďalšiu a nič. Je pri tejto antikonc. menštruácia pravidelná, alebo nie ????

lili456
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majka1314
5. jún 2013

Dobry den prajem chcela by som sa spytat ze som 2 mesiace po porode a ked som dostala druhu menstruaciu tak som zacala brat antikoncepciu cerazette a stale krvacam dnes to je uz 10 dni co stale krvacam,je to normalne alebo nieco nieje v poriadku?dakujem pekne za odpoved

kristinka1234
20. jún 2013

poradte mi prosim, nemam skusenosti s branim anti... momentálne mam tuto predpisanu ako moju prvu, vcera som dostala menstruaciu a dala som si prvu tabletku... mam dost stresov s tym ci to budem uzivat dobre kedze su to 28 tabletkové... .. ked douzivam poslednu medzi tym casom co potom nebudem uzivat by mi mala dojst menstruacia a na 8 den si mam znova zacat uzivat ? 🙂

zuzka57
20. jún 2013

@kristinka1234 Ahoj,tuto antikocepciu uzivas kazdy den,bez ohladu nato ci mas alebo nemas menstruaciu.Ak doberies jedno balenie tak potom zacinas uzivat hned dalsie. 🙂

kristinka1234
20. jún 2013

ano ? je to take jednoduche... dakujem za radu ja som sa nemala s kym poradit nikto neuziva taku 28 tabletkovu... este dufam ze nebudem mat take problemy ze budem moc krvacat alebo vobec nebudem ako tu niektore zienky pisu...

lucinka216
20. jún 2013

Ahojte, túto antiku beriem už skoro 2 roky a poriadnu menštruáciu som mala si tak 5x inak špinenie. Ani mi to nevadí, len sa bojím, či niekedy nebudem mať problém s otehotnením. Moj dr. hovorí, že je to v poriadku. Čo si o tom myslíte? 🙂..Ďakujem.

kristinka1234
21. jún 2013

ja ju beriem i ked vobec nekojim mala som ju predpisanu ked som kojila zial nebrala som ju nemala som preco priatel bol odcestvany a teraz som ju zacala brat dufam ze to nevadi ze ju uzivam i ked nekojim ma rovnake ucinky ako ta ktora sa nepouziva pri kojeni ? ci si mam ist po inu ?

janulienkanuna
24. jún 2013

ahojte ..ja tiez pouzivam carazette. a mam problem.. dostala som menstruaciu pred mesiacom a berem stale tabletky len mi nejak neprichádza .. nieviem ci sa mam bat ci nie :(

winni
30. jún 2013

Ahojte, ja tiež berieť cerazette, ale chcem ich vysadiť, nerobia mi dobre. Bolesti hlavy, náladovosť a neviem ako vy žienky, ale ja mám problém s orgazmom. Chcela by som, ale nejde to :(

matta308
4. júl 2013

@winni ahoj,ja som tiez mala taky problem..nebrala som sice cerazette ale inu antiku na takom principe...a tiez som si myslela ze kvoli tomu nemam orgazmus...ale uz to trva 2,5 roka a z toho rok uz antiku neberiem..😀 tak neviem,asi sa mi nieco po porode "pokazilo"... ☹

jankagun
16. júl 2013

ahoj.mne ju tiez predpisala gyndoska po sestonedeli a takmer 3tyzdne som vkuse krvacala a krce mala.ale fakt ze krvacala,ziadne spinenie.tak som to prestala brat a uz krvacam normalne (4-5dni).inak mam dve balenie este ak niektora chcete 🙂 ..rozmyslam o teliesku,ale sa desim toho vyberania potom 😒

fuvola
16. júl 2013

@jankagun Ja som mala presne ten istý problém, prestala som ich brať a už je všetko tak, ako má byť.

zuzanocka
16. júl 2013

Tiez mam negativnu skusenost s cerazette.. stale som spinila, vkuse som musela s vlozkou chodit.. no nic moc.. aj som ju vysadila.. po dokojeni som zacala uzivat logest, ako kedysi, ale to ma 3 mesiace vkuse (!) z neho bolela hlava a mala som vyslovene zachvaty hnevu, tak som prestala brat hak uplne..

veronikaitali
16. júl 2013

ja ju beriem uz asi 4 mesiace ale este som nemala MS.......zatial preslo 10 mesiacov od porodu a som bez MS

ala82
20. júl 2013

Ja uz som pol roka po porode a kramy mam skoro vzdy.akurat 3-6 dni prestavka a potom zas to iste dookola.uz ma to nebavi.mam ju skusit nebrat aspon mesiac a uvidim ci je to z toho?poradte.teliesko uz nechcem mala som ho po tretej dcere.aj tak nepomohlo

erika_rika
23. júl 2013

Predam jedno nerozbalene balenie cerazette. Vysadila som a ostali mi.

marianka_uk
31. júl 2013

Ahojte. Mam cele balenie Cerazette neotvorene 3x28 na predaj kto by mal zaujem. Mozte si vyzdvihnut z okresu Trnava.

pavlina51
1. okt 2013

Ahojte.Chcem sa spýtať koľko kg ste pribrali počas antikoncepcie cerazette.Ja už skoro ani nejem a kg mi idú stále hore.Od pôrodu som pribrala už 5kg.Poraďte mi čo mám robiť.Veď sa už do ničoho nezmestím.Začala som už aj cvičiť.Aspoň pol hodku denne keď deti chvíľu spia.Už som s toho zúfalá.

pavlina51
2. okt 2013

Predám 2 balenia antikoncepcie cerazette.Sú zabalené cena 16 e za obidve.+ dobierka.

dpbn
2. okt 2013

Mám záujem kúpim napis mi na môj meil podmienky a dohodneme sa 🙂

pavlina51
3. okt 2013

@dpbn Posielam Vám obrázok.Sú oobidve zabalené a záruku majú 10/2015.Ak chcete napíšte mi adresu a pošlem za tých 16e + dobierka.Budem to posielať,ale v obyčajnej obálke,aby som nemusela platiť ako za balík. 🙂

palculienka585
9. okt 2013

baby ja som uzivala cerazette skoro 6 mesiacov stale som krvacala a dostala som silny zapal maternice doktor povedal ze to mi vyvolali tie tabletky uz 2 mesiace som nedostala menstruaciu mam este 3 balenia kto ma zaujem darujem ich aj tak su mi uz na nic....

marwa
12. okt 2013

@palculienka585mala by som zaujem..poslem vam spravu..diky

marwa
14. okt 2013

Baby nema niekto na predaj za dobru cenu 😉 Cerazette,Azaliu alebo Desirett?potrebovalu by som surne 3 plata..je mi jedno ktora lebo ucinna latka a gramaz je ta ista..diky

marwa
15. okt 2013

@marwa baby tak este jedno plato by som potrebovala 😉 nemate niektora?diky moccc

daniku
16. okt 2013

Baby prosim neviete mi poradit, teda nestretli sme sa s tym zeby vase deti mali reakciu na cerazette? ja ju beriem 3 tyzdne, ja som teda dost zreagovala 😉 spinenie, aj krvacanie ale uz je to celkom ok, tak som bola rada a pred 2 dnami som si vsimla ze dcera ma pod bradavkou taku gulocku, velkosti hrasku, ako zvacsena uzlina, ukazala som to aj detskej doktorke a ona vravi ze je to reakcia na hormony, zvacsena mliecna zlaza alebo nieco take,ze to byva z kurciat kupovanych a pokial ich nejedava tak to moze byt z tych tabletiek.....stretli ste sa s tym? moj gynekolog mi hak pocas kojenia neodporucal, ze sa moze stat ze deti reaguju....no neviem. mate s tym skusenosti? diky

dominikamelka
21. okt 2013

@marwa ahoj ja mám ak by sí mala záujem 🙂 napíš mi IP mam cerazette

pavlina51
22. okt 2013

@marwa Ja mám 2balenia,ale na predaj za 16 euro.

devicka
22. okt 2013

@daniku pracovala som na detskej ambu. Stávalo sa, že dievčatká tak cca do 6 týždnov veku mali akoby zväčšené prsníčky a niektoré aj špinili. posielali sme ich na endokrinológiu a tam im lekárka takmer vždy povedala, že je to hormonálna reakcia na mamkine hormóny. tieto dievčatká ebrali žiadnu liečbu a v krátkom čase to vymizlo. a bolo to aj u maminiek, ktoré nebrali žiadne lieky. sús sa pýatať na endokrinológiu, aby si mala istotu. eva

111mirus
23. okt 2013

Ahojte dievcata, mam na predaj celych 5 baleni ( na 5 mesiacov), spotreba jun a august 2015. nemate niektora zaujem?dakujem