Ktorú antikoncepciu si vybrať?

luciaakubko
22. okt 2008

viem, ze na temu antikoncepcia existuju viacere temy, no mna by zaujimalo, ktoru z toho mnozstva,co je na trhu uprednostnujete vy a preco. ako vsetko, aj toto isto indi-vindi, no pre zaujimavost...doteraz som ziadnu nebrala a mam vaznu dilemu. este by ma zaujimalo, z ktorej sa najviac pribera 😀 😨

lencici
22. okt 2008

to su všetko otázky pre gynekologa...len on vie čo ti bude vyhovovať...mne nevyhovuje žiadna. zvyšuju mi tlak...

sirinka
22. okt 2008

ja mam skusenost s logestom, dlhorocnu a nemala som ziadne vedlajsie ucinky a z na mierne znizenu chut na sex.

luciaakubko
autor
22. okt 2008

chystam sa to s nim predebatit, no zaujimali by ma i skusenosti ostatnych. mozno nim navrhnuta antik. mi nesadne, ktovie? nie som velmi zastankynou hormonalnych lieciv/pripravkov, no dalsie dieta by ma momentalne asi uz uplne zabilo 😀

sassi
22. okt 2008

ja som brala Triregol, potom Belaru až nakoniec som si to prerátala a dala som si teliesko - Mirenu

cervena_ciapocka
22. okt 2008

luciaakubko - a nechces skusit pouzivanie kondomov namiesto HAK?
ani mne sa velmi hormony nerataju, ale lekarka mi ich navrhla kvoli lepsiemu zotaveniu po kyrete, tak na tie tri mesiace to nejak prezijem.

luciaakubko
autor
22. okt 2008

existuje este cosi zarucenejsie - nesexovat 😀 kondomy ja velmi nemusim... 😅 kazdopadne, dakujem 😉

veronikahel
22. okt 2008

ja tiež nemôžem žiadnu hak, hormony mi nerobia dobre. ale odporučila by som ti nuvaring. nie su to tabletky, je to krúžok, ktorý máš v sebe mesiac. nemusiš každý deň užívať tabletky. takto nezabudneš... stoji síce viac, na mesiac okolo 500sk, ale keby som mohla, tak mam tento typ hak. ja som ho aj mala, ale musela som vysadiť :( je tu niekde aj diskusia o ňom a baby si chvalili... ja tiež, kým nezačali hormony vyvádzať 😠

luciaakubko
autor
22. okt 2008

dakujem, veroni 🙂 vyhladam, precitam 🙂 mne sa celkom aj naplaste pozdavaju...len kamoske velmi nepomohli 😀 vlastne pomohli, ma opat nadherneho syna 😀 😀

alica147
22. okt 2008

luciakubko a nekojíš?lebo ak áno tak mne dal doky azaliu iba tá sa vaj môže pri kojení 😝

luciaakubko
autor
22. okt 2008

kojila som len sest tyzdnov, bohuzial.

veronikahel
22. okt 2008

tak to musi byť kámoška spokojná 😀 naplaste sa odlepuju, spinia a tiež sa po nich pribera...

luciaakubko
autor
22. okt 2008

posledne co by som chcela, by bolo znovu pribrat 🙂 veru, riadne jej to vtedy skomplikovalo zivot..takze uz o naplastiach nechce ani pocut 😀