Máte skúsenosti s HAK-Qlaira?

🙂 Ahojte máte prosím vás dievčatá skúsenosti s touto antikoncepciou?vďaka 🙂
Strana
z3
Dole
PredošláStrana
z3
bubbble
19. okt 2011
ahoj baby, chcem sa spytat ci niektora stratila chut na sex pri uzivani qlairy? alebo mala nejake ine "psychicke" problemy? ja som vystriedala uz tri druhy HAK a pri kazdej som sa zle citila, ci uz depky, nechut na sex, neustaly plac, jednoducho som nebola v svojej kozi. este zvazujem tuto, tak ak mate skusenost..
pulca
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarinasifrova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarinasifrova
23. feb 2012
ahojte, sestra ju brala, ale uz nechce, lebo nema vobec chut na sex ]-( . zostali jej dve platicka, ak by mal niekto zaujem, info cez IP
aniratak696
28. máj 2012
@bubbble ahoj ano ja som ju brala a presne som stratila chut na sex, sex bol premna uplne tabu. Depky atd som nemala ale chut na sex nula bodov... 😞
alalanka
27. aug 2012
Predám antikoncepciu depo - provera. Cenu ponúknite. Záujem na mail alena.mandakova@gmail.com
petulka5
23. okt 2012
Ja som brala Qlairu asi 1,5 roka. Bola som s nou velmi spokojna 🙂
pred 2 mesiacmi som ju vysadila, lebo chceme mat babatko 😃
Jedine v com ne nevyhovovala bolo to ze som si nemohla menstruaciu oddialiť.
inak som mala menštuaciu 3 -4 dni a to slabunke 🙂 🙂 🙂 🙂
bombulka
11. nov 2012
ak by mal niekto zaujem, mam balenie Qlairy na tri mesiace, samozrejme v neporusenom obale, expiracia august 2014, info do ip
vecierka1976
3. jan 2013
@bombulka
Mám záujem o qlairu. Je ešte?môj email: barankovaandrea@windowslive.com
sonek
10. jan 2013
kedze som pred uzivanim HAK Qlaira vselico citala (ale aj tak som ich zacala uzivat - pretoze pan dr. tak predpisal) chcem len napisat, ze po 2.5 mesiace nemam ale ZIADNE problemy.. mam pocit, ze vela ludi pride na forum len v pripade, ze ma problem. No ja chcem napisat pozitivny review lebo som ani nepribrala (skor schudla ale to je aj stravou), neboli ma hlava, nespinim, nestratila som chut na viete uz co.. a tak, spokojnost.. zatial |-|
manocka007
1. feb 2013
v podstate som túto antiku mala rada. Žial drahá je, čo bolo ak si dobre pamätám jedna z vecí čomi vadila, v strede cyklu som špinila a mala som dosť veľké výkyvy nálad... tak som ju vysadila 🙂 ale inak chuť na sex a tak v pohode, ba povedala by som že mne chuť na sex zvýšili 😃 ale priateľ nezvládal tie výkyvy nálad 😃 inak fajn antikoncepcia 🙂)))
ataz
13. feb 2013
ahoj, ja som úžívala Qlairu vyše roka ( potom sme sa rozhodli pre bábo) hlavne kvoli veľmi silnej meštruácii. Vraj je veľmi vhodná práve na to a je pre ženy hlavne po 30tke- takto mi to bolo povedané. Bola som s ňou veľmi spokojná. Pre mňa bola ušitá na mieru.
užívala som aj kedysi dávno 😃 Triregol, tiež pohoda, len....kočky nezabúdajte na to, že ANTIKONCEPCIU nesmiete kombinovať s FAJČENÍM!!! aspoň nie u tých, kde je to uvedené v letáčiku. Mne tak úplnou náhodou/ kvoli 1. epi záchvatu) zistili biele lézie na mozgu- s najväčšou pravdepodobnosťou práve vďaka tomu. Ja som fajčila celú dobu čo som TRIregol brala - t.j. 7r.
barborka27
14. mar 2013
ahojte zienky . . . . . mozte mi poradit,prvy mesiac som vybrala qlairu,mala som pauzu tych 7,ci 8 dni a zacala som brat dalsie balenie,no a teraz som sa docitala v knizocke,ze-dalsi rozkladaci obal zacnite uzivat bez prestavky,inymi slovami povedane,den potom,co ste ukoncili uzivanie zo sucasneho rozkl.obalu,dokonca aj vtedy,ak krvacanie neskoncilo.Znamena to,ze mate zacat uzivat dalsi rozkl.obal v rovnakom dni tyzdna,ako to bolo pri sucasnom rozkl.obale a krvacanie z vysadenia by malo nastat v rovnakych dnoch tyzdna kazdy mesiac . . . . . takze ako?mam brat tieto tabletky v kuse,ci?Dakujem za radu 😉
ataz
4. máj 2013
užívajú sa bez prestávky, jedno balenie doberieš a hned berieš ďalšie 🙂
inwana
11. máj 2013
Pekný deň prajem predám dve balenia antikoncepsie Qlaira za rozumnu cenu . Dohoda možná. 😉 prosim v prípade záujmu píšte na mail in67457@gmail.com alebo tel. číslo 0911 217 987
belusa
3. jún 2013
@sonek ahojte a ked som mala ešte užiť ť tabletiek a začala som krvácať mám doužívať do konca alebo ako mám postupovať?
belusa
3. jún 2013
@ataz tam vôbec nie je pauza medzi užívaním lebo pri iných je pauza 7 dni nie?
belusa
3. jún 2013
@ataz jeden lekár odporúčal práve Qlairu pre fajčiarky tak dúfam, že je to tak :-|
ataz
4. jún 2013
nie, nie je tam pauza a či sú alebo nie sú pre fajčiarky, to netuším, pretože ja už nie som 😃
prunelle
5. jún 2013
Ahojte, v prípade, ak by ste mali záujem o kúpu HAK Qlaira, mám ešte dve balenia (na 2 mesiace, t.j. 2 x balenie po 28 tabliet) k dispozícii. (exp. 9/2014). 🙂
zuzkika
15. jún 2013
@prunelle plati ešte tvoja ponuka mam zaujem
lili456
7. júl 2013
mate niekto qlairu na predaj? prosim kontaktujte mam uz len 5tabliet
kikucicky
25. aug 2013
ahojte brál už niekto zvás Qlairu aj ked nedostal menštruaciu???
1975veve
30. aug 2013
@bombulka
Mam zaujem o Qlairu, kúpim, ale ihneď:
1975veve@gmail.com
lili456
26. okt 2013
mate niekto qlairu na predaj?
1975veve
9. dec 2013
Predam neotvorene balenie na 3 mesiace antikoncepcie Qlaira za 30 €, plus k tomu zadarmo poslem este jednomesacne balenie, budete mat teda na 4 mesiace, info: 1975veve@gmail.com
belusa
27. mar 2014
ahojte može sa pri tejto antikoncepcii fajčiť? :-|
lucy2459
13. sep 2014
Zo zdravotných dôvodov predám 1 balenie HAK Qlairy, exp. 2017.
Cena - 10eur, príp. plus poštovné.
lulamatuskova@yahoo.com
lucka18791
15. dec 2014
Ahojte, mám na predaj nové trojbalenie, na tri mesiace HAK Qlaira za 30,- €. Kontakt lucia.kuhejdova@gmail.com
aryathebeast
10. mar 2015
ahojte, predam 3 balenie HAK Qlaira za 30. 8suzique@gmail.com
Strana
z3
PredošláStrana
z3