• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti s HAK-Qlaira?

17. marca 2017 
ahoj baby, chcem sa spytat ci niektora stratila chut na sex pri uzivani qlairy? alebo mala nejake ine "psychicke" problemy? ja som vystriedala uz tri druhy HAK a pri kazdej som sa zle citila, ci uz depky, nechut na sex, neustaly plac, jednoducho som nebola v svojej kozi. este zvazujem tuto, tak ak mate skusenost..
19. okt 2011 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
29. jan 2012 o 10:28 • pulca
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
19. feb 2012 o 11:19 • katarinasifrova
ahojte, sestra ju brala, ale uz nechce, lebo nema vobec chut na sex :angry: . zostali jej dve platicka, ak by mal niekto zaujem, info cez IP
23. feb 2012 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubbble ahoj ano ja som ju brala a presne som stratila chut na sex, sex bol premna uplne tabu. Depky atd som nemala ale chut na sex nula bodov... :frowning2:
28. máj 2012 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Predám antikoncepciu depo - provera. Cenu ponúknite. Záujem na mail alena.mandakova@gmail.com
27. aug 2012 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som brala Qlairu asi 1,5 roka. Bola som s nou velmi spokojna :slight_smile:
pred 2 mesiacmi som ju vysadila, lebo chceme mat babatko :grinning:
Jedine v com ne nevyhovovala bolo to ze som si nemohla menstruaciu oddialiť.
inak som mala menštuaciu 3 -4 dni a to slabunke :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. okt 2012 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak by mal niekto zaujem, mam balenie Qlairy na tri mesiace, samozrejme v neporusenom obale, expiracia august 2014, info do ip
11. nov 2012 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bombulka
Mám záujem o qlairu. Je ešte?môj email: barankovaandrea@windowslive.com
3. jan 2013 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedze som pred uzivanim HAK Qlaira vselico citala (ale aj tak som ich zacala uzivat - pretoze pan dr. tak predpisal) chcem len napisat, ze po 2.5 mesiace nemam ale ZIADNE problemy.. mam pocit, ze vela ludi pride na forum len v pripade, ze ma problem. No ja chcem napisat pozitivny review lebo som ani nepribrala (skor schudla ale to je aj stravou), neboli ma hlava, nespinim, nestratila som chut na viete uz co.. a tak, spokojnost.. zatial :pensive:
10. jan 2013 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
v podstate som túto antiku mala rada. Žial drahá je, čo bolo ak si dobre pamätám jedna z vecí čomi vadila, v strede cyklu som špinila a mala som dosť veľké výkyvy nálad... tak som ju vysadila :slight_smile: ale inak chuť na sex a tak v pohode, ba povedala by som že mne chuť na sex zvýšili :D ale priateľ nezvládal tie výkyvy nálad :D inak fajn antikoncepcia :slight_smile:)))
1. feb 2013 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, ja som úžívala Qlairu vyše roka ( potom sme sa rozhodli pre bábo) hlavne kvoli veľmi silnej meštruácii. Vraj je veľmi vhodná práve na to a je pre ženy hlavne po 30tke- takto mi to bolo povedané. Bola som s ňou veľmi spokojná. Pre mňa bola ušitá na mieru.
užívala som aj kedysi dávno :D Triregol, tiež pohoda, len....kočky nezabúdajte na to, že ANTIKONCEPCIU nesmiete kombinovať s FAJČENÍM!!! aspoň nie u tých, kde je to uvedené v letáčiku. Mne tak úplnou náhodou/ kvoli 1. epi záchvatu) zistili biele lézie na mozgu- s najväčšou pravdepodobnosťou práve vďaka tomu. Ja som fajčila celú dobu čo som TRIregol brala - t.j. 7r.
13. feb 2013 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky . . . . . mozte mi poradit,prvy mesiac som vybrala qlairu,mala som pauzu tych 7,ci 8 dni a zacala som brat dalsie balenie,no a teraz som sa docitala v knizocke,ze-dalsi rozkladaci obal zacnite uzivat bez prestavky,inymi slovami povedane,den potom,co ste ukoncili uzivanie zo sucasneho rozkl.obalu,dokonca aj vtedy,ak krvacanie neskoncilo.Znamena to,ze mate zacat uzivat dalsi rozkl.obal v rovnakom dni tyzdna,ako to bolo pri sucasnom rozkl.obale a krvacanie z vysadenia by malo nastat v rovnakych dnoch tyzdna kazdy mesiac . . . . . takze ako?mam brat tieto tabletky v kuse,ci?Dakujem za radu :wink:
14. mar 2013 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
užívajú sa bez prestávky, jedno balenie doberieš a hned berieš ďalšie :slight_smile:
4. máj 2013 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Pekný deň prajem predám dve balenia antikoncepsie Qlaira za rozumnu cenu . Dohoda možná. :wink: prosim v prípade záujmu píšte na mail in67457@gmail.com alebo tel. číslo 0911 217 987
11. máj 2013 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sonek ahojte a ked som mala ešte užiť ť tabletiek a začala som krvácať mám doužívať do konca alebo ako mám postupovať?
3. jún 2013 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ataz tam vôbec nie je pauza medzi užívaním lebo pri iných je pauza 7 dni nie?
3. jún 2013 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ataz jeden lekár odporúčal práve Qlairu pre fajčiarky tak dúfam, že je to tak :unamused:
3. jún 2013 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, nie je tam pauza a či sú alebo nie sú pre fajčiarky, to netuším, pretože ja už nie som :D
4. jún 2013 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, v prípade, ak by ste mali záujem o kúpu HAK Qlaira, mám ešte dve balenia (na 2 mesiace, t.j. 2 x balenie po 28 tabliet) k dispozícii. (exp. 9/2014). :slight_smile:
5. jún 2013 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@prunelle plati ešte tvoja ponuka mam zaujem
15. jún 2013 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mate niekto qlairu na predaj? prosim kontaktujte mam uz len 5tabliet
7. júl 2013 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte brál už niekto zvás Qlairu aj ked nedostal menštruaciu???
25. aug 2013 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bombulka
Mam zaujem o Qlairu, kúpim, ale ihneď:
1975veve@gmail.com
30. aug 2013 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mate niekto qlairu na predaj?
26. okt 2013 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Predam neotvorene balenie na 3 mesiace antikoncepcie Qlaira za 30 €, plus k tomu zadarmo poslem este jednomesacne balenie, budete mat teda na 4 mesiace, info: 1975veve@gmail.com
9. dec 2013 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte može sa pri tejto antikoncepcii fajčiť? :unamused:
27. mar 2014 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zo zdravotných dôvodov predám 1 balenie HAK Qlairy, exp. 2017.
Cena - 10eur, príp. plus poštovné.
lulamatuskova@yahoo.com
13. sep 2014 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mám na predaj nové trojbalenie, na tri mesiace HAK Qlaira za 30,- €. Kontakt lucia.kuhejdova@gmail.com
15. dec 2014 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, predam 3 balenie HAK Qlaira za 30. 8suzique@gmail.com
10. mar 2015 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok