Menštruácia pri antikoncepcii. Nemáte skúsenosť so špinením?

sylvasik
1. máj 2008

Beriem HA uz skoro rok,tento mesiac este pred dobratim tabletiek som zacala mat take slabe spinenie co som pred tym nemavala a teraz ked som tabletky dobrala mam len uplne slabu menstruaciu, trochu sa obavam ci nahodou nie som tehotna. nemate nahodou skusenost?

sylvasik
autor
2. máj 2008

naozaj nikto?

princeznicka.
2. máj 2008

sylvasik,tak spomen si ci si lieky uzila vzdy pravidelne,ci si nemala pocas uzivania hnacky,alebo zvracanie,vtedy by bola moznost,ze si otehotnela,ale ak si ich pravidelne uzivala,a aj keby si taketo problemy mala /tie hnacky,a tak/,bola by velmi mala pravdepodobnost otehotnenia.Lieky totiz potlacaju dozrievanie vajicok dost dlhy cas,niektorym parom sa po vysadeni antikoncepsie nedari otehotniet prave preto,ze sa z toho este organizmus nespamatal.To spinenie moze byt podla mna aj nejaky zapal,alebo nejake celkove ochorenie,na ktore takto reagujes,alebo to uz bol zaciatok menstruacie.Ak ti to bude dlhsie pretrvavat,tak zajdi k lekarovi.Ak to len tak prestane,nie je dovod sa nejako obavat.Pricin moze byt mnoho,takto mozem len nieco predpokladat,na to aby som ti vedela seriozne poradit by som potrebovala vediet viac.Ale nemusis sa obavat,nemalo by to byt nic vazne.

otrivinkajanka
2. máj 2008

sylvasik spinenie je normalna vec pri antikoncepcii precitaj si letak co mas k nej

sylvasik
autor
3. máj 2008

dakujem mne normalne odlahlo lebo este ani teraz nemam menstruaciu a to utorok mam uz dalsiu tabletku.

emjee
3. máj 2008

pre istotu si urob test, ani hak nie je 100% spolahliva; ak bude negativny a ms nepride, skus zavolat lekarovi a poradit sa snim skor nez si das dalsie tabletky

emjee
3. máj 2008

aha citam, ze mas slabu ms - hak zoslabuje ms

sylvasik
autor
3. máj 2008

lenze mam ju az taku slabu ze skorej by som povedala ze nemam skoro ziadnu, mam aj krce ako keby som mala strasne silnu menstruaciu a tie som mavala aj ked som tehotnela pri malej a stale som cakala ze dostanem menzes a nakoniec bola Simonka

emjee
4. máj 2008

jedine co ti mozem poradit - zavolaj, alebo este lepsie skoc rano k lekarovi

sylvasik
autor
4. máj 2008

rano budem volat lekarovi a uvidim co mi povie, som strasne zvedava

sylvasik
autor
5. máj 2008

zajtra idem k lekarovi takze sa uvidi

deina
5. máj 2008

Aj ja som teraz mala velmi slabu ms, len take spinenie cely cas, slabucke - ale dufam, ze za to mozu antibiotika, ktore som brala a nie je to tehotenstvo. Je mozne, ze by antibiotika sposibili, ze ms nepride taka, ako zvycajne? Len spinenie a ziadne krvacanie.

sylvasik
autor
5. máj 2008

deina ja som dneska take nieco citala ze antibiotika take nieco mozu sposobit

cervena_ciapocka
21. okt 2008

Nikto sem uz davno neprispel, tak dufam, ze mi niekto odpovie.
Zacala som uzivat HA a som zvedava ako sa mi zmeni menstruacne krvacanie.
Bude take iste ako bez HA alebo sa nejak zmeni? Ake mate skusenosti?

cervena_ciapocka
21. okt 2008

Nik mi neodpovie?

emjee
22. okt 2008

cervena ciapocka pravdepodobne sa zmeni - zvycajne sa skrati a zoslabne aj bolesti ustupia - ale nemusi to tak byt, no a samozrejme zalezi aj, ci ti hak sadne, pri niektorych moze nastat pravy opak