Môže antikoncepcia zlyhať, ak som ju brala ako sa má?

saska67
5. okt 2007

vážené dámy, chcem sa spýtať, či môže zlyhať antikoncepcia, ak som nezabudla užiť ani jednu tabletku...totiž zobrala som poslednú a menštruácia neprišla...poraďte mi

geegee
5. okt 2007

myslim, ze verulka na tomto fore takto otehotnela 😅

nervula
5. okt 2007

Ja myslim ze nemusis mat strach. Sice sa to moze stat, ale sanca nie je velka. No mozno si jedna z mala a bude mimi 😕 Toto mala aj kamoska a tehotna nebola.

saska67
autor
5. okt 2007

dámy, rýchlo mi odpovedajte....aj tie, ktorým som poslala internú poštu 🙂

luminkasp
5. okt 2007

saska67, uplne v pohode, ja som ten pripad kde antikoncepcia zlyhlala a mam uz 5 mesacnu dceru 😎 , takze urob si tehotensky test a budes vediet

mirettim
5. okt 2007

ahoj kedy si mala dostat menstruaciu?,ak je to viac ako 3 dni tak neviem, ale mne sa skoro kazdy mesiac stava ze prede az na taky treti den po vybrati hak.tiez som stresovala ale vzdy to bolo ok. takze v poho..ale nemusi to tak byt aj u teba..tak mozno poradi niekto s inymi skusenostami..hlavne sa neboj 😉

tessa
5. okt 2007

aj ja som tak otehotnela s Martinkom 😉
Brala som Logest v tom case a chcela som si predlzit cyklus, zacala som brat druhe balenie a v tom dosli kramy a ja som si myslela, ze to len spinenie, tak som brala dalej a boli sme zrovna na svadobnej ceste a ked sme sa vratili, Matko uz bol v brusku 😉

sue
5. okt 2007

Saska áno, žiadna antikoncepcia nie je 100%

verulka
5. okt 2007

saska, mne sa to opat podarilo. Pir Radkovi som zabudla 1tbl a bolo to, ale tentoraz som to vymakala na uplne branie- fakt som si davala bacha a vidis vysledok bude s nami okolo 4.5...no moze sa stat, ze len dojde mrcha. V jeden mesiac mi mrcha dorazila na 6den bez tbl...takze na 100%nie je nic 🤐

sylvasik
5. okt 2007

ja som zacala brat antioncepciu asi pred 4 mesiacmi a stava sa ze ked doberiem balenie dostanem menstruaciu aj o tri dni,uz som si myslela tiez ze som tehotna ale kramy zatial stale prisli

derylka
26. okt 2007

ahojte..... chcem sa spýtať..... ak náhodou baba otehotnie počas toho ako berie antikoncepciu.... nemože to ten plod nejako poškodiť?... 😕 😕 😕

roasha
26. okt 2007

derylka klud,babatku to neuskodi.

maruschka
26. okt 2007

saska,prečítaj si príspevky,alebo sa sama spýtaj gynekológa na www.antikoncepcia.com , tam antikoncepčná poradňa a gynekológ ti do troch pracovných dní odpovie-väčšinou už v ten deň.ale čítam tam prene podobné prípady,ako je tvoj a doktor ich vždy ubezpečí,že otehotnieť nemôžu,a aby si dali tabletku hneď ako si spomenú na to,že si ju zabudli dať.

luminkasp
26. okt 2007

maruschka, ja som si nikdy nezabudla a dnes mam zdrave polrocne babatko 😀

melory
26. okt 2007

aj miriamka z apriloviek ma z antikoncepcie jane malu sarah 🙂

maruschka
27. okt 2007

luminkasp,tak to si ma potešila,aj všetky mamičky,ktoré otehotneli pri HAK.takže si ten Nuvaring-krúžok môžem zavesiť na kliniec??? 😀

verulka
27. okt 2007

maruschka, nic nie je na 100% 😎 a babatku by to nemalo uskodit, teda Radko je ok, a dufam, ze aj toto dalsie bude...teda som si ista 😉

sussane
14. mar 2008

Keď vidím, koľko báb tu otehohtnelo napriek HAK... začínam mať divný pocit 😲

denisa33
14. mar 2008

Ahojte baby, no ani tomu nemôžem uveriť aj keď pravdou je, že žiadna antikoncepcia nie je 100%. Ja užívam HAK už niekoľko rokov, ale mám problém s užívaním, vždy to moej telo akceptuje len na určitý čas, tak maximálne rok a dosť a aj to je už výkon. Inak menzes zvyčajne ndpríde hneď po dobraťí poslednej tablety z balenia, ale tie tri dni ako tu baby spomínajú sú úplne v pohode. Osobne som už napríklad pri jednej z HAK začala brať tablety z nového balenia a menzes sa dostavil až potom alebo som menzes nemala vôbec a chválabohu mám super doktorku, ktorá sa mi venuje koľko len treba, no natrápi sa so mnou, ale vtedy som už mala vážne obavy, že k chalanom pribudne princezná, no nestalo sa, takže baby ktoré otehotneli počas pravidelného užívanie HAK, zvláštne ale nie nemožné a verím, že všetky máte nesmeirnu radosť zo svojich malinkých potešení.