Môže užívať antikoncepciu aj muž ?

klongova
7. júl 2008

Ide o to, že ja ju nemôžem používať. Keď sme spolu s mužom začínali užívala som antikoncepciu TRIFET alebo niečo podobné. Užívala som ju asi 2-3 roky no potom som mala silný zápal vnútornej žily a bolo po antikoncepcii. Povedali že to je z toho tak mi ju doktor už nechcel predpísať. Po pôrode som si dala založi5 "DANU" no asi po roku mi silným krvácaním vypadla. Doktor povedal, že ak chcem tak mi je dá znovu. Mama ma prehovorila, tak som si ju znovu dala. jedného pekného večera pri kúpaní mi znovu vypadla. Keď som išla znovu k doktorovi povedal, že sa mu to ešte za jeho praxe nestalo. Asi som ojedinelý prípad. Prosím pomôžte mi ak viete. Muž by aj bol ochotný no ja neviem či by som mu natoľko verila, on totiž túži ešte po jednom dieťati no ja mám pocit, že ešte náme chvíľu počkať. Ešte len teraz som nastúpila do práce. Neviem čo mám robiť. Naozaj sú jediným riešením KONDÓMY ????? 😀 Ďakujem KLONGI

daniela1983
7. júl 2008

no este je tu aj abstinencia 😀

jerryjanka
7. júl 2008

klongova symptotermalna metoda je fajn riešenim bez dany, hormonov, kondomov 😉

pralinka25
7. júl 2008

ja som nedavno objavila nehormonalnu antikoncepciu pharmatex alebo patentex.
Koncim s HAK tak som hladala alternativu a nasla som toto. Uz to mam kupene ale este som ju nevyskusala. Cakam kym doberiem posledny platok.

Jedna sa o krem alebo kapsule. Je tu niekde aj tema o tom.

emjee
7. júl 2008

pharmatex je fajn alternativa https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

v amerike je stale popularny pesar, u nas netusim, ci ho gynekologovia predpisuju

co sa tyka antikoncepcie pre muzov, zatial myslim nic take nevynasli

nobody
7. júl 2008

kondom no 😀

jaduska
7. júl 2008

antikoncepcia pre mužov vo forme tabletiek zatiaľ asi neexistuje 😉

mirka414
7. júl 2008

ja som mojmu chcel na zadok nalepit EVRU 😀 😀

aponchie
7. júl 2008

a kondom nestaci?? 😀 to jako budou zrat prasky a stejne je budeme kontrolirovat pac jim nebudeme verit,ze to berou poctive?ani nahodou 😀

nobody
7. júl 2008

😀

já klidně budu žrát vitamin C 😀

bubba
7. júl 2008

to zabera?tak zajtra kupim staremu vitamin C...nobody na tvoju zodpovednost 😀 😀 😀

nobody
7. júl 2008

ale jedině ty šumivý 😀 😀 😀

klongova
autor
9. júl 2008

žienky dík no budem sa musieť spítať svojho gyndoša dúfam že mi to dovolí vzhľadom na moje zdravie. 😝

apongie - kondómy stačia no nie vždy si ich che muž navliekať, 2-3 roky to robiť nemusel tak si odvykol no teraz je to momentálne jediný spôsob iný som neryskovala. Ale skúsim niečo z toho čo ste mi poradili a potom sa ozvem. 😎 klongi

titkovamiriam
9. júl 2008

klongova a mate uz deti?keby hej muz sa da aj sterilizovat.Je to jednoduchsie ako u zeny a nieje tam ziadne zdravotne riziko.

klongova
autor
9. júl 2008

máme jedného syna Samka no plánujeme ešte jedno a ak sa dá sterilizovať tak zbohom druhé dieťa. ☹ A sterilizáciu robia len mužom nad určitý vek a môj má ešte len 26 rokov, tak mám pocyt že by to nebolo možné 😝 klongi

bihan
9. júl 2008

Klongova, a čo NuvaRing? Je to síce forma HAK ale lokalizovaná a do krvi sa dostáva minimum hormónov.

My sme do pôrodu na prezervatívoch a zvykli sme si 😀

titkovamiriam
9. júl 2008

jasne tak to nie,my o tom uvazujeme .priatel ma 45 a ma tri dospele deti a teraz mame Mareka a ja mam este dve starsie tak mi to pripada ako dobra vec,ked ju navrhol on! 🙂