Musím dobrať celé balenie antikoncepcie?

samera
16. dec 2005

Prosim poradte mi. Od septembra beriem Lindynette 20 ( 1 balenie na 3 mesiace ). Teraz som nacala druhe balenie a beriem 1. mesiac, ale chcela by som s antikoncepciu skoncit. Chcela by som vediet, ci musim este tie zvysne dva mesiace dobrat, alebo mozem dobrat tento mesiac a potom koniec. Ci to nejak zdravotne sa moze. Dakujem.

cubatour
22. máj 2006

lienka2, ja som vysadila HAK, ale zatial sa mi vaha drzi, mojich krasnych 50 kil je stale v norme 😉 praveze sa citim taka ... cistejsia 🙂

cubatour
22. máj 2006

govinda, urcite dam vediet 😉

lienka2
22. máj 2006

cubatour, ja som sa na váhu nepostavila, takže neviem, či som nejako na váhe pribrala,ale nohavice mi malé nie sú, tak neviem 😖 začala som aj cvičiť, tak dúfam, že to zmizne, a dovtedy si asi vylepím na čelo nápis, že nie som tehotná..

stacynka
22. máj 2006

lienka2 nestras, ja som teraz vysadila a dufam ze sa vratim spat na svoju vahu, lebo pocas anti som pribrala asi 10 kil...

govinda
22. máj 2006

lienka, ja som po vysadeni HAK pribrala asi 3 kila. Ale isli zo mna dole velmi rychlo, pretoze HAK som vysadila kvoli operacii kolena a to som nemala nejako chut do jedla, v nemocnici som bola tyzden a ta strava. Inak, ja chcem pribrat, tak mi posli nejake to kilko, dve. 😀

lienka2
22. máj 2006

govinda, keby sa dalo, tak určite ti nejaké to kilečko pošlem 😀 žiaľ inak ako cvičením sa ho nezbavím, takže hurá do toho 😎 len tá trpezlivosť keby bola..

lienka2
22. máj 2006

inak nepribrala som tak celkovo, len mám pocit, že bruško a prsia sú troška väčšie, a teda všetci z toho vydedukovali že som tehu.. 😖 ešte si pár mesiacov musia počkať.. a ja tiež 😢

stacynka
22. máj 2006

govinda a ja ti poslem nejake to kilo.... 😀

kamilecka
22. máj 2006

Govinda a kto by nechcel pribrat 😀 😀 sme na to dve hihihi,len keby to bolo take lahke. Po vysadeni HAK som ani neschudla ani nepribrala,moja gynekol. povedala ze tie antikoncepcne tabletky co som brala su take oz ktorych sa nepribera 😀
A napisem Vam to este raz,davate si fakt pozor ohladom bratia Antikoncepcie,tak ako kazde tabletky aj HAK maju svoje vedlajsie ucinky a to este ked HAK sa berie dlhodobo o to viac. Pri brati HAK sa vytvaraju v tele krvne zrazeniny? Vacsina z nich je neskodna, ale bohuzial ta mensina je aj smrtelna. Napr ked sa vam zrazenina dostane do creva.

govinda
22. máj 2006

kamilka, brrrrrrr. Hnusne zrazeniny. No a o tie kilka sa podelime. Ukradneme lienke aj stacynke a bude to 😀

stacynka
22. máj 2006

poslem vam ich na dobierku ok? 😀 😀 😀

govinda
22. máj 2006

kludne, alebo po sieti, emailom a tak 😉

emjee
22. máj 2006

tak ja som s hak pribrala 22 kg, vysadila som po svadbe a do januara som pribrala dalsie 3 kila 😀 uzasne 😀

tilly
22. máj 2006

kamilečka, ty provokatérka 😀

ja som po vysadení HAK pribrala 15 kíl, + tehotko 😒 takže mám toho dosť navyše, teraz som si HAK zas nasadila, takže dúfam, že budem pokračovať v nenútenom chudnutí a že nezačnem priberať... 😅

kamilecka
22. máj 2006

Kto rad daruje niejake kilecko 😀 Ja som raz pribrala 8kg ale to uz nevyzeralo dobre,takze teraz mi staci tak 4 maximalne 😀

katrin
22. máj 2006

kami: ja už som rozdávala nejaké to kilečko, ale mám ich na rozdávanie stále 😀 20kg dole a je zo mňa kočica 😀 😀 😀

cubatour
23. máj 2006

babyyyy, zase sa priklanam k tejto teme, lebo uz sa neviem dockat poobedia, kedy si kupim tehu test 😨 poznate niekoho, alebo stalo sa vam osobne, ze ste vysadili HAK a v druhom cykle / tyzden pred ocakavnou MS / ste sa snazilkovali a potom MS meskala a boli ste tehu? ci vacsia pravdepodobnost su odozvy po HAK? viem, ze som uz otravna, ale tak koho sa mam opytat, ked vas nie? 😀

melory
25. sep 2006

nechcela som zakladat novu temu tak ozivym tuto a aku antikoncepciu by ste mi poradili ked budem mat po druhom porode?

expertka8
25. sep 2006

...NEONDIT 😉 😀 😀 😀

bosorenka
25. sep 2006

expertka, tak to si "zatavila" strasne som sa nasmiala 😀 😀 😀

melory
25. sep 2006

som zvedava expertka ako sa ti to dari a ako sa ti bude. ozvi sa ci to ide.

tituska
27. sep 2006

Ahojte babulky, pridavam sa k tejto teme, nakolko by ma zaujmala jedna vec: minuly rok som prestala brat tabletky mercilon a preto sa chcem spytat kedy je mozne po tychto tabletkac otehotniet 😉 dakujem za odpoved

expertka8
27. sep 2006

... 😀 😀 😀 ..no baby..tento druh antikoncepcie je nezrealizovateľný 😅

melory
8. jan 2007

expertka prosim ta uz ziadne neondzit, ale vazne mi poradte, aku antikoncepciu si mam po porode dat aby som z nej aj opeknela, aj schudla aj neotehotnela 😀 😝 😀 uz som bola rozhodnuta pre HAK ale emjee pisala, ze pribrala z nej 22kg 😨

certica
8. jan 2007

melory, pokial budes kojit, tak jedina HAK na baze gestagenu a ak mas na mysli opeknenie v zmysle krasna plet, tak ta sklamem, ale nepomoze ti to. Ci schudnes je otazne, ale nie nemozne 😀 a ked dosledna, otehotniet by si nemusela 😀

melory
8. jan 2007

aha tak to emjee vlastne an i brat nemusela 😉 ale plet mam peknu od prirody, len aby sa mi nezhorsila o to mi ide a aby som schudla samozrejme mojim pricinenim, ale aby to nebrzdilo.

certica
8. jan 2007

tak ja myslim, ze cerazet by mal byt ok. lebo to "priberanie" zapricinuje estrogenova zlozka HAK a ta sa pocaj dojcenia nesmie 😉

tessa
8. jan 2007

melory,
ked kojis sa tusim predpisuje len 1 druh HAK a to Cerazette...
Ja uz nekojim a rozhodla som sa pre HAK naplaste Evra..vyhoda je v tom, ze len 1x za tyzden vymienas naplast a hlavne neprechadza to cez pecen...kdezto tabletky ano 😉

natana
8. jan 2007

tituska ja som otehotnela štvrtý mesiac po vysadení mercilonu. Ale to je idividuálne. lebo tie prve tri mesiace sme snažilkovali o 106 a nič. potom sme tomu nechali voľný priebeh a vyšlo to.

bobicek
5. feb 2007

ahojte baby,
chcem sa poradit o jednom probleme. beriem HAK, ale stane sa, ze otehotniete aj pri tom. ale co ak beriete HAK dalej, a az po mesiaci zistite, ze ste tehu? nemoze HAK ublizit babatku? dakujem.