Núdzová antikoncepcia Escapelle. Aké máte skúsenosti?

janeette
2. dec 2007

ahojte kočky,máte niekto skúsenosť s touto tabletkou?

nana611
30. okt 2008

olikmt - vazne bola som uz asi u 6 gynekologov a vsetci mi vravia ze maju plno aj ked som im varvela o tomto a poevdali ze to nie je ich problem ze si mam najst ineho:( a ja nwm co mam robit:( pls myslite ze som tehotmna pri takych ptiznakoch?:(

etuska
30. okt 2008

Nana-tak to sa mi nechce verit,ze ta ziaden lekar nechce vziat-ved z nas maju zisk 😖 A co tehu test?-vysiel ti pozitivny????

nana611
30. okt 2008

etuska - vazne ma nechcu zobrat si myslis ze inak by som tam uz davno nebola?:( vcer asom bola u jednej az 2 krat ael bola neochotna:( a tes som si ete nesúravila:( ale co si myslis som?:(((

natashkaa
30. okt 2008

nana611 a odkial si? si z Bratislavy? Lebo ak si z Ba je ich tu milion, ktorí Ta zoberú

etuska
30. okt 2008

nana-byt na tvojom mieste,tak ten test si spravim

blumchen
30. okt 2008

nana a preco si nekupis test ??????

expertka8
30. okt 2008

....dovolim si skopcit osobnu cerstvu skusenost jednej babenky 😉

...POZORNE citajte "nehodarky" 😉

natashka • Včera o 21:46

...tak baby tiez som odporcom HAK robi len problemy aspon mne. Ale bohuzial no teraz uz to beriem ako chvalabohu sa nam s manzelom stala nehoda s prezervatívom a utekali sme pre escapelle nakolko este studujem. Takze pridam skusenost. Tabletku som zobrala 40minut po nehode a hadajte?!!!! som v 9tt. takze babatko je asi terminator ked prekonalo tak silne hormony. Ked som to povedala gynekologovi smial sa a dodal, ze tabletka po zabera len vtedy ak nemate aktualne silne plodne dni inak je na dve veci. Takze baby ak sa vam to stane v plodnych dnoch neminajte 800Sk

etuska
30. okt 2008

Expertka 😀 dobre vediet.V podstate si mnohym usetrila 800,-Sk-na plienky 😅

nana611
31. okt 2008

dnes som si urobila ten test a bol negativny 😅 ael nwm preco nemam este menstruaciu ☹

lienka2222
3. nov 2008

Ahojte s priateľom sa nam stala nehoda praskol nam kondom a tak som na druhy den po 12 hodinach uzila tabletku chcem sa opytat ci mi ta tabletka nenarusi moj cyklus.Už sme spolu 3 roky a za ten cas sme pouzivali len kondomy nakolko mi ziadna antikoncepcia nerobila dobre a teraz sa stala nehoda.Dietatku sa nebranim tuzim po babu len momentalne priatel rozbieha svoju firmu a ja som nasla skvelu pracu co by nebol az taky problem no chceme sa na to trosku pripravit financne inak by som nesiahla po tej tabletke.Chem sa opytat mne moj gynekolog predisal antikoncepciu bez vysetrenia krvy ci pecenovych testov neviem ci mam spravne info ale nemal by mi tieto vysetrenia urobit skor nez mi predpise HAK.

lienka2222
3. nov 2008

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš Ahojte s priateľom sa nam stala nehoda praskol nam kondom a tak som na druhy den po 12 hodinach uzila tabletku chcem sa opytat ci mi ta tabletka nenarusi moj cyklus.Už sme spolu 3 roky a za ten cas sme pouzivali len kondomy nakolko mi ziadna antikoncepcia nerobila dobre a teraz sa stala nehoda.Dietatku sa nebranim tuzim po babu len momentalne priatel rozbieha svoju firmu a ja som nasla skvelu pracu co by nebol az taky problem no chceme sa na to trosku pripravit financne inak by som nesiahla po tej tabletke.Chem sa opytat mne moj gynekolog predisal antikoncepciu bez vysetrenia krvy ci pecenovych testov neviem ci mam spravne info ale nemal by mi tieto vysetrenia urobit skor nez mi predpise HAK.

nataly
3. nov 2008

caute baby,
ja som uzila tabletku po 20 hodinách, a som v 7 t.t. takze nam bola asi na ... Ale aspon vidim ze nie som jedina 😝 ☹

slnieckobb
8. nov 2008

caute baby,
uzila som tabletku do 12h,ziadne vedlajsie ucinky som nemala,ale po 7dnoch ako som ju uzila som dostala m-ko,viete mi poradit,ci dostanem este normalne podla cyklu-teraz som ju pouzila 1x a som trosku s toho mimo 😒 poradte prosim-dakujem 🙂

buffy
9. nov 2008

caute baby mam jeden problem, v stredu som zacala brat ako vzdy nove balenie antikoncepcnych tabliet yasminelle, ale v stvrtok sa mi stalo ze som si ju zabudla zobrat a vzala som si ju az na druhy den piatok o piatej poobede, piatkovu som zobrala ako vzdy .viem ze je to viac ako 12hodin pretoze pirule zvyknem bravat okolo osmej vecerv sobotu som zobrala zas pirulu ako vzdy zvyknem bravat ale v nedlu rano som mala nechraneny sex, a pokial viem tak ked sa vynecha jedna tableta tak 7 sa ma pouzivat este ina antikoncepcia,chcem vediet ci aj ja si mozem dat tu tabletku po.za odpoved vopred dakujem

natashkaa
10. nov 2008

nataly:

Ona tusim nezabera len Natalkam a Nataskam ako tak pozeram 😀 😝

xixina
14. nov 2008

natashkaa :
hehe mam pocit ze ked ma zena plodne dni nezabera nikomu 🙂)) cela ta tabletka je asi len o "zarobku" ..ja som tak tiez otehotnela a cakam krasneho chlapceka 🙂

sarah26
14. nov 2008

ahoj, xixina
tiez som uzila escapelle a na piaty den po styku som mala taky slabo hnedy hlienik, myslela som si ze sa mi rozbieha ms po tej tabletke ale nic dalej sa nedialo, teraz neviem ci to nemohlo byt aj uhniezdenie vajicka. tiez som mala plodne dni ked sa nam to stalo 😔

natashkaa
26. nov 2008

hej aj moj nazor, ze cez plodne dne je na houby, ja som mala akurat druhy den plodne dni

fenrirka
28. nov 2008

dobry den chcela by som sa opytat stala sa nam nehoda tak som si pre istotu kupila tabletku mala som zacinat od noveho cxklu uzivat antikoncepciu yodine ale stalo sa toto myslite ze pri prvej menstaciii po escapelle mam zacat normalne uzivat antikoncepciu? ja som ju nikdy neuzivala a teraz som mala prvy krat dat tieto tabletky neviete mi poradit?

majcik
28. nov 2008

AKo to tu citam, tak zacinam mat silny pocit, ze "tabletky po" su dobrym biznisom ... lebo viacere pisete, ze ste napriek jej uzitiu v plodnych dnoch otehotneli ... a ked ma zena neplodne dni, nemoze otehotniet ... takze vtedy ta tabletka taktiez neucinkuje ...
Myslim si, ze je velmi dobre a prakticke pre zenu poznat, ked ma plodne dni a kedy neplodne. Vyuzije to aj pre pripad, ze chce otehotniet alebo naopak. A moze jej to pomoct aj pri pripadnych gynekologickych problemov a okrem ineho jej to pomoze pochopit aj dalsie pochody v jej organizme. Tolko moja skusenost...

kam.mak
2. dec 2008

chcela by som sa spytat ze po pohlavnom styku mavam dakedy bolesti ci ej to normalne a odraza sa to na tom ez mavam problemy pri moceni a mavam silnejsie vytoky.a este jednu vec vzdy si robievavam tie pasiky do mocu ked idem na wc a n anich zistim ake mam ph bielkoviny krv v moci a tak..no a v nedelu 30.11 po pohlavnom styku som si to robila a stvorcek s kvou bol uplne modry co znamena ez som mala krv v moci.. moze to byt ked mam az 5-6.12 dostat menstruaciu??? aebo am priatel dako natrhol? je mozne ze by som bola tehotna??? dakujem

zblaznim_sa
2. dec 2008

Čawte. tak mam problemik s tym že moja frajerka mala uz take dozvuky po kramoch a nam sa pretrhol kondom no a tabletku Escapelle zobrala po 48 hodinach. No čo s tym teraz bude???hm...?

klobucik
2. dec 2008

treba cakat ako to dopadne ale nemala by byt tehotna 😉

nicolette
2. dec 2008

Ahojte kocky...mam s toutou tabletkou skusenosti. Nie je taka silna, aku predtym predavali. Nakolko sa nam s priatelom par krat zadarilo mala som tu cest skusit aj tabletku postinor - tiez den po a bola o dost silnejsia. U mna uzitie escapelle prebiehalo klasicky. Nefungovalo to tak, ze tyzden po uziti som dostala menzes ako pri postinore. S escapelle dostanete svoju periodu klasicky az na to, ze som sa po uziti vyhadzala. To sa vsak moze stat. Ziadne ine problemy som nemala

zblaznim_sa
3. dec 2008

Čawte. tak mam problemik s tym že moja frajerka mala uz take dozvuky po kramoch a nam sa pretrhol kondom no a tabletku Escapelle zobrala po 48 hodinach. No čo s tym teraz bude???hm...? zblaznim sa

expertka8
4. dec 2008

...zblaznis sa od stastia..ked budete cakat baby 😀 😀 😀

zblaznim_sa
4. dec 2008

no take ani nehovor!!! 😀 😀

expertka8
4. dec 2008

...take Ti radsej pisem 😀

fortiori
5. dec 2008

cafte

fortiori
5. dec 2008

mam taky problemik idem do roboty (lekaren) vcerajsok resp dnesok bol dostatocne burlivy ale pred koncom som si vsimol ze moj prezervativ je jemne natrhnuty takze orgazmus (u mna) sme nechali na neskor ... mal by som sa stavit po escapell nie som si isty predsa je to dostatocny zasah a obsahuje to riadne kravinky 🙂 drvil som to na skusku 🙂 sam som ochilku ujo farmaceuta a neviem lebo prax a teoria su niekedy v rozpore (mam ho kvazi zadarmo takze) ???