• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Núdzová antikoncepcia Escapelle. Aké máte skúsenosti?

3. decembra 2016 
Hiha dakujem :slight_smile: Vies niekto si ani neuvedomuje ale mozno aj my sme boli raz take. :wink: Mozno sa nevedela tak profesionalne vyjadrit tak to napisala po svojom ako sa rozpravaju v partii. My mamy mame v nasich partiach tiez specificky slovnik :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dec 2008 o 13:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
klobucik,ja mam na to svoj nazor,neznasam ked jedna rypne,rychlo aj druhe,aby nahodou neboli pozadu
16. dec 2008 o 13:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No vies ale vsade to tak je. Nielen na MK a nie len v tejto diskusii, :frowning2: Naco je potom tato tema zalozena ak tu kazdy kazdeho odsudzuje?
16. dec 2008 o 13:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No comment Klobucik... ocividne si pochopila o co mi slo. Inac kludne dalej ber osobne veci, ktore nepatria tebe - urcite ti to pomoze v tvojom dalsom zivote... :wink:
16. dec 2008 o 14:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ako by si sa zatvarila ty ak by si sem napisala nieco naco by si cakala odpoved a namiesto toho by sa ti dostala sprska arogantnych a povrchnych slovicok . Snad by ta to uspokojilo... Inak myslim si ze viac ludi nepochopilo o co Ti vlastne ide.... :wink:
16. dec 2008 o 14:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
16. dec 2008 o 14:49 • roasha
roasha, klídek..., :grinning:
16. dec 2008 o 14:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A co j e teba moja do toho? Ja sa staram kolko si mala ty rokov ked si mala dieta? A co sa tyka veku tak podla mna nezalezi ci mas16 alebo 30 ide tam skor o nieco ine...
16. dec 2008 o 14:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
16. dec 2008 o 14:53 • slnieckova
16. dec 2008 o 14:54 • monkula
Ty jedina si nepochopila o co mi slo, Klobucik :wink:
16. dec 2008 o 15:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok