• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Núdzová antikoncepcia Escapelle. Aké máte skúsenosti?

13. septembra 2017 
mimo - môže.... :frowning2: keď si raz dnu...aj keď nič, môže otehotnieť...
dobre je zorientovať sa v cykle...ktorý deň práve má....najkritickejčší je 14ty...a pár dní hore dole...teds 12 - 16deň...vtedy je pravdepodobnosť....ak je v cykle mimo týchto dní, malo by to byť ok...lebo šanca, že otehotnie ak si išiel von mimo plodných dní...to by bola sakra náhoda....
22. dec 2008 o 00:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a otehotniet este po dorabke rukou, dakujem pekne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dec 2008 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uf mno dakujem za nazor a ako je to s tou tekutinou? obsahuje spermie ci nie?
22. dec 2008 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo-to by si mohol vediet ze ano :confused:
22. dec 2008 o 00:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dajme tomu ze som ani poriadne do nej newosel. . . tak?
22. dec 2008 o 00:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravim vas...ja sa len chce opytat..vcera som uzila tabletku po a aj tak si nou niesom velmi ista...myslite,ze si mam pre istotu kupit aj tehotensky test??!...alebo to nieje treba...vzala som ju 1x a tak neviem :confounded:
22. dec 2008 o 00:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kraska-test by ti aj tak este nic neukazal,ale po uziti tabletky sa odporuca tusim do 3-och tyzdnov vyhladat gynekologa.

Mimo-neviem kolko mas rokov,ale asi by ste sa mali s priatelkou porozpravat o vhodnej antikoncepcii
22. dec 2008 o 00:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kraska...ten to tak pomôže vieš na čo :frowning2: uýž len potom aby si vedela, či si, či nie si....stačí aj keď nedostaneš....ak nevydržíš, skús skôr...

mimo...vždy je riziko, akonáhle máš akýkoľvek kontakt ....čím menší, tým riziko menšie + či má partnerka v tej chvíli plodné dni, alebo nie....
22. dec 2008 o 00:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
etuska...dakujem ti velmi pekne za to,ze si mi odpisala...vies som v takom obdobi,ze ani neviem co chcem...toho roku koncimn skolu a chcem babo-aj nechcem-vies je to tazke... :frowning2:
22. dec 2008 o 00:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kraska-ak chces,mozeme pokecat cez IP :wink:
22. dec 2008 o 00:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
expertka8 dakujem ti a mas pravdu-keby som tu tabletku neuzila tak by som bola mozno aj tehotna a teraz som odobrala tomu babu pravo mozno zivot a je mi z toho nanic :cry: a mozno ani nezabrala...vies,ze ani neviem?!...kolkym nezabrala...heh
22. dec 2008 o 00:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
etuska...mam 18 a to fakt musim navstivit gyn?!...vies je to trapne...
22. dec 2008 o 00:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kraska-poslala som ti IP :wink:
22. dec 2008 o 00:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre teda a ked mala 5 den po menstruacii to je dobry ci zle?
22. dec 2008 o 00:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kraska-no nemusis,ale odporuca sa to :wink:
22. dec 2008 o 00:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo...koľko krvácala? ak napr 5 dní..spolu 10...hádam ok, ak 7 dní - spolu 12....bohužel....mohlo sa stať....
22. dec 2008 o 00:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krwacala 7 dni takze?
22. dec 2008 o 00:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taklže mala 12ty deň cyklu...pravdepodobne mala ovuláciu...teda uvolnenie vaj´čka a nech sa dostali nejaké tvoje spermie k nim, tak budete rodičia...najhoršie obdobie...ale zato...nemusela sa stať nič, ak si nešiel dnu, ale mohlo....
22. dec 2008 o 00:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo - máš IP - hore ti svieti na červeno :wink:
22. dec 2008 o 00:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uf tak mi drzte palce prosim. . .
22. dec 2008 o 00:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uf tak mi drzte palce prosim . . .
22. dec 2008 o 00:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty drž mmne - dnes sa nám s mužom zvliekol kondóm :sweat_smile: a po treťom naozaj netúžim....
22. dec 2008 o 00:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alami :sweat_smile: tak drzime palce :confused:
22. dec 2008 o 00:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ďakujem, budem to potrebovať!
22. dec 2008 o 01:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo2 no a co sa vam stalo mala dlhsie svoje dni?!...vies ja som vcara vzala tu tabletku po a bojim sa,zevraj mi to rozhadze cely cyklus....a bojim sa,ze nezaberie-lebo sa do mna kvalitne spravil...vies boli sme raz rozpaleny-no volali nasi,ze uz idu domov z Polska a tak to rychlo skoncilo-no nechybalo vela a potom hned na to odisli a boli sme tak narajcovany heh az praskol kondom a slo vsetko do mna a nebolo toho fakt malo-to potvrdil aj on a navise sme sa v spravili v tej istej chvili a tak sa bojim,ze nezaberie tabletku som uzila po 18 hod.ale mam taky blby pocit-a ani neviem preco..a citala som tu tiez,ze ta tabletka par babam nezabrala aj ked ju vzali este aj skor ako ja....
22. dec 2008 o 01:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Do kolkych dni po tej tabletke mima ptist menstruacia...ci to je individualne?!...lebo na nu cakam ako na spasenie...
22. dec 2008 o 01:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alami mas krasnucke deticky :slight_smile:
22. dec 2008 o 01:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja som teraz uzila tu tabletku, ale dala som si ju az asi ked preslo 71 hodin myslite ze mozem byt tehotna?
22. dec 2008 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
saskia_20...cim neskor ju uzijes-tym menej ucinkuje... :dizzy_face:
22. dec 2008 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok