Núdzová antikoncepcia Escapelle. Aké máte skúsenosti?

janeette
2. dec 2007

ahojte kočky,máte niekto skúsenosť s touto tabletkou?

alami
21. dec 2008

mimo - môže.... ☹ keď si raz dnu...aj keď nič, môže otehotnieť...
dobre je zorientovať sa v cykle...ktorý deň práve má....najkritickejčší je 14ty...a pár dní hore dole...teds 12 - 16deň...vtedy je pravdepodobnosť....ak je v cykle mimo týchto dní, malo by to byť ok...lebo šanca, že otehotnie ak si išiel von mimo plodných dní...to by bola sakra náhoda....

bambusko
21. dec 2008

no a otehotniet este po dorabke rukou, dakujem pekne 😝

mimo2
21. dec 2008

uf mno dakujem za nazor a ako je to s tou tekutinou? obsahuje spermie ci nie?

etuska
21. dec 2008

mimo-to by si mohol vediet ze ano 😕

mimo2
21. dec 2008

a dajme tomu ze som ani poriadne do nej newosel. . . tak?

kraska123
21. dec 2008

Zdravim vas...ja sa len chce opytat..vcera som uzila tabletku po a aj tak si nou niesom velmi ista...myslite,ze si mam pre istotu kupit aj tehotensky test??!...alebo to nieje treba...vzala som ju 1x a tak neviem 😖

etuska
21. dec 2008

kraska-test by ti aj tak este nic neukazal,ale po uziti tabletky sa odporuca tusim do 3-och tyzdnov vyhladat gynekologa.

Mimo-neviem kolko mas rokov,ale asi by ste sa mali s priatelkou porozpravat o vhodnej antikoncepcii

alami
21. dec 2008

kraska...ten to tak pomôže vieš na čo ☹ uýž len potom aby si vedela, či si, či nie si....stačí aj keď nedostaneš....ak nevydržíš, skús skôr...

mimo...vždy je riziko, akonáhle máš akýkoľvek kontakt ....čím menší, tým riziko menšie + či má partnerka v tej chvíli plodné dni, alebo nie....

kraska123
21. dec 2008

etuska...dakujem ti velmi pekne za to,ze si mi odpisala...vies som v takom obdobi,ze ani neviem co chcem...toho roku koncimn skolu a chcem babo-aj nechcem-vies je to tazke... ☹

etuska
21. dec 2008

Kraska-ak chces,mozeme pokecat cez IP 😉

kraska123
21. dec 2008

expertka8 dakujem ti a mas pravdu-keby som tu tabletku neuzila tak by som bola mozno aj tehotna a teraz som odobrala tomu babu pravo mozno zivot a je mi z toho nanic 😢 a mozno ani nezabrala...vies,ze ani neviem?!...kolkym nezabrala...heh

kraska123
21. dec 2008

etuska...mam 18 a to fakt musim navstivit gyn?!...vies je to trapne...

etuska
21. dec 2008

kraska-poslala som ti IP 😉

mimo2
21. dec 2008

dobre teda a ked mala 5 den po menstruacii to je dobry ci zle?

etuska
21. dec 2008

kraska-no nemusis,ale odporuca sa to 😉

alami
21. dec 2008

mimo...koľko krvácala? ak napr 5 dní..spolu 10...hádam ok, ak 7 dní - spolu 12....bohužel....mohlo sa stať....

mimo2
21. dec 2008

krwacala 7 dni takze?

alami
21. dec 2008

taklže mala 12ty deň cyklu...pravdepodobne mala ovuláciu...teda uvolnenie vaj´čka a nech sa dostali nejaké tvoje spermie k nim, tak budete rodičia...najhoršie obdobie...ale zato...nemusela sa stať nič, ak si nešiel dnu, ale mohlo....

alami
21. dec 2008

mimo - máš IP - hore ti svieti na červeno 😉

mimo2
21. dec 2008

uf tak mi drzte palce prosim. . .

mimo2
21. dec 2008

uf tak mi drzte palce prosim . . .

alami
21. dec 2008

a ty drž mmne - dnes sa nám s mužom zvliekol kondóm 😅 a po treťom naozaj netúžim....

etuska
21. dec 2008

Alami 😅 tak drzime palce 😕

alami
22. dec 2008

no ďakujem, budem to potrebovať!

kraska123
22. dec 2008

mimo2 no a co sa vam stalo mala dlhsie svoje dni?!...vies ja som vcara vzala tu tabletku po a bojim sa,zevraj mi to rozhadze cely cyklus....a bojim sa,ze nezaberie-lebo sa do mna kvalitne spravil...vies boli sme raz rozpaleny-no volali nasi,ze uz idu domov z Polska a tak to rychlo skoncilo-no nechybalo vela a potom hned na to odisli a boli sme tak narajcovany heh az praskol kondom a slo vsetko do mna a nebolo toho fakt malo-to potvrdil aj on a navise sme sa v spravili v tej istej chvili a tak sa bojim,ze nezaberie tabletku som uzila po 18 hod.ale mam taky blby pocit-a ani neviem preco..a citala som tu tiez,ze ta tabletka par babam nezabrala aj ked ju vzali este aj skor ako ja....

kraska123
22. dec 2008

Do kolkych dni po tej tabletke mima ptist menstruacia...ci to je individualne?!...lebo na nu cakam ako na spasenie...

kraska123
22. dec 2008

alami mas krasnucke deticky 🙂

saskia_20
22. dec 2008

Ahojte ja som teraz uzila tu tabletku, ale dala som si ju az asi ked preslo 71 hodin myslite ze mozem byt tehotna?

kraska123
22. dec 2008

saskia_20...cim neskor ju uzijes-tym menej ucinkuje... 😵