Núdzová antikoncepcia Escapelle. Aké máte skúsenosti?

janeette
2. dec 2007

ahojte kočky,máte niekto skúsenosť s touto tabletkou?

monkula
5. jan 2009

jeej, a ty si msa už a jvydala? a už 19 tt? 😅 😅 😅

janestastnica
6. jan 2009

baby, som negatívna .. som nesmierne šťastná, ale zároven aj celkom neistá .. nakolko sa môžem na ten test spolahnúť ?? 😒 😒

expertka8
6. jan 2009

...zalezi od faktov..napr. kolko dni Ti meska???....mas tehu priznaky???....aky tehu test???....atd....

janestastnica
6. jan 2009

nemešká, krámy mám dostať až za 4 dni .. ale to je tehotenský rýchlotest .. tehotenstvo preukáže už 3 dni po oplodnení čiže ked sme mali nehodu v sobotu, dnes-utorok, je tretí den .. volá sa First TEST

expertka8
6. jan 2009

....ryxlolvasne tehu testy nie su najspolahlivejsie 😉

janestastnica
6. jan 2009

a keby som šla zajtra na gyndu ? .. vedela by mi povedať ?

expertka8
6. jan 2009

....najspolahlivejsie vysledky...su z krvi 😉
...ale poxybujem...ze by na to gynekolog pristupil..ked Ti este ani nemeska 😉
....takze.....cakaj milacik.....a ak by sa do tyzdna nedostavila menstruacia...spravila by som si este jeden test 😉
...v konecnom dosledku....co ocakavat od takej "bordel tabletky"????
....moze Ti meskat aj zopar tyzdnov....
...dan za "nehodu" 😝

janestastnica
6. jan 2009

jj presne .. takže, čakať .. vydržím .. aj ked pochybujem že krámy dostanem tak ako mám .. ale vydržím nejaký týžden a kúpim další .. áno, tá tabletka robí bordel v tele ženy .. ale som dosť prekvapená že ja sa po nej necítim vôbec zle, možno som cítila mierny tlak "tam dole" ale inak nič .. 🙂 😉 🙂

janestastnica
6. jan 2009

ešte tu je jedna vec. beriem tabletky Aknenormin, pri ktorých v žiadnom prípade nesmiem otehotnieť a keby sa tak stalo, tie tabletky by dokázali vážne ohroziť a deformovať plod ..

etuska
6. jan 2009

Janestastnica- 😠 😠 -tak na tvojom mieste by som uz len preto uvazovala o "bud"-"alebo"-bud antikoncepcia,alebo ziaden sex.Co by si robila,ak by si bola tehu?-jedine riesenie mi tu ostava iba interupcia 😖 😖 Takze porozmyslaj do buducnosti nad prioritami 😔

janestastnica
6. jan 2009

ja viem ja viem ☹ ☹ ☹ práve preto to bolo pre mna ešte ťažšie .. rozmýšlam, a už som aj zistila .. už nebudem lahkovážna .. bez poriadnej ochrany (antikoncepcie) si s frajerom do postele nevleziem .. radšej bud rada že to dobre dopadlo 😔 😔 😔

janestastnica
6. jan 2009

ked ten jeden pásik tak krásne jasne svieti 😀 😀 😀 😀 dúfam že aj o dva týždne 😕 😔 😔

monkula
7. jan 2009

neštastnica, prepáč, ale si nezodpovedná... berieš silné tabletky a aj tak sa dostatočne nechrániš...
ak máš stáleho partnera, tak si daj predpísať antikoncepciu...

janestastnica
7. jan 2009

monkula- rozmýšlam nad čipkami pharmatex

mimka54
9. jan 2009

pharmatex je fajn, ale plus prerusovany sex

janestastnica
10. jan 2009

alebo plus kondom 😉

mimka54
10. jan 2009

ano 🙂

zuzu012
10. jan 2009

ked dostanem po uziti tabletky do 5 dni krami tak t ej znamenie ze zabrala ze niesom tehotna?????????pls poradte

mimka54
11. jan 2009

ak dostanes kramy, nie si v tom 🙂

evuliatko21
11. jan 2009

no ja nechcem nikoho strašiť,ale moja sesterka mala normálne prvé 3 mes.krámy a dnes má krásneho polročného chlapčeka,takže neviem,čo bolo vo veci 🙂 a preto som po sesterkynej skusenosti aj po užití tabletky stále v strese,človek nikdy nevie.......tabletku som užila presne 22.dec.,menzes som dostala 29.dec.-týžden prv,než som mala dostať a dnes som dostala znovu a to je len 11.jan.a niesú to také krámy,aké by mali byť,takže asi tak......

larwa
13. jan 2009

Ahoj,ja by som sa chcela opýtat či mi tabletka zaberie,po 23 hodinách...mala som pohlavný styk po prvý krát a roztrhol sa kodnom,podla výpočtou na internete mám neplodné dni.neviem to určite,užila som tabletku escapelle po 23 hodinách,neviem ako mám zistit či nejsom tehotná,skusím si sprawit test za tri dni,a dnád sa uvidí...menštruáciu mám dostat až 6.a ku gynekologovi mám íst 27.a bojím sa aby som náhodou nebola tehtoná,nemožte mi niekdo pomoct?čo si myslíte?váš názor?dakujem

larwa
13. jan 2009

Chcela by som sa niečo spýtat,mala som pohlavný styk po prvý krat a užila som tabletku po 23 hodinách.menštruáciu mám dostat šiesteho,ale predtým mám íst 27.ku gynekologovi ale bojim sa aby niečo náhodou.pri pohlavnom styku sa nám roztrhol kondom,neviem,snád to zaučinkuje

mimka54
14. jan 2009

escapelle ucinkuje do 48 hodin

janestastnica
14. jan 2009

mimka54 .. escapelle účinkuje do 72 hodín !! 🙄

mimka54
14. jan 2009

jejda mas pravdu 🙂

evuliatko_tn
14. jan 2009

raz som ju uzila,zabrala

janestastnica
14. jan 2009

ja som ju užila do 40tich minút, ale mala som neplodné dni .. stalo sa to asi pred týždnom a pol .. dostala som krámy, ale ešte niesom za vodou .. ale z najhoršieho som vonku 😅 😀 😀

mimka54
15. jan 2009

Jani myslim ze nie si tehotna, drzim ti palce 🙂

cicaaa0077
19. jan 2009

baby.... mam 16 a mam ist ku gynekologovy... nie som uz panna a bojim sa ze sa to mama dozvie..... myslite ze to lekar mojej mame prezradi????? prosim pomozte mi

etuska
19. jan 2009

Cica-k lekarovi mozes ist predsa sama a nevidim dovod preco by to mal lekar niekomu prezradzat.