Núdzová antikoncepcia Escapelle. Aké máte skúsenosti?

janeette
2. dec 2007

ahojte kočky,máte niekto skúsenosť s touto tabletkou?

kasanowa
26. máj 2009

no zacalo to takto kamaratka uzila tabletku do 72 hodin escallpe uzila ju pre istotuu lebo my sme ani sex nemali ale ja som bol opily a nwm ci som ju neprstoval s ostrkanimi trochu prstami ale ona vravi ze nee a aj ja si to myslim len som sa poistil a kupil tabletku a dala si ju tak o takej 16:00 a ked aj som mal prsty ostrekane troska mohol som ju oplodnit?? kks ja magor, no dala si escallape a do 5 dna dostala kramy tie trvali asi o 2 dni kratsie ako normalnee ale mala kramyy a cil caka na svoje kere ma dostat normalnee ale asi jej uz meskaju asi tak 1-2 dni chcem sa spytat ci je tehotna ked uz dostala tie kramy stabletky ?? alebo ked uz dostala aj normalne svoje kramy? ked zena dostane kramy tak uz neni tehotna nie??? kedd ma kramy? plss odpovedzte myy dakujemm

expertka8
26. máj 2009

..kasanowa...ty kokso....to je haluz....brdo...no fest...ked zenksa dostane kramy...nie je v tom...haluzaku.... 😀

expertka8
26. máj 2009

....ale vynimka potvrdzuje pravidlo....kokos.... 😀 😀 😀

kasanowa
27. máj 2009

kks ale co na to vravis
??? uz dostala kramyy s tej tabletkyy cize uz niee je?? a mozno ani nebolaa to len pre istotuu bo ja si nepametam ani ci som ju s ostrekanima prstami prstoval viem ze prstoval ale ked som sa spravil tak uz sa secko skoncilo a potom som mal vycitkyy tak som kupil escapelle a dala si do tych72hoodin a dostal to za 5 dni po danej tabletkee a teraz jej mozu trochu meskat svoje normalne prirodzene?? mozu jej meskat aj nwm ja 15 dni??🙂 ale nwm mala dostat vraj mondelek a od pondelka som s nou neni v kontakte cize nwm ci dostala alwebo ne ale ked hej tak uz je to v suchu duplom nie??kks kolko noci som sa bal nespal dni jak blazon mam 16 rokovvv nasi by ma rozbili........

kasanowa
27. máj 2009

a este ze napr do kedy sa neco da s tym robit napr ze keby bola tehotnaa a je uz dame tomu v prvom mesaci este sa da zabranit otehotneniu alebo do kereho mesiaca tehotenstva sa uz neda??? alebo da s tym neco robit??

danielkapo
27. máj 2009

kasanowa 😀 😀 😀 no uz kebyze je v prvom mesiaci tak "zabranit otehotneniu" sa uz isto neda 😅
prepac, ale necakala som, ze sa pri tejto teme aj nasmejem 😀 😀 😀 aj ked mas len 16, biologiu cloveka ste uz urcite preberali...

kasanowa
27. máj 2009

pocujete ok ok tak ja som na hodine tedy spal pytam sa zee ci jee mozne ked dostala kramy s tej tableštky ci je tehotnaa ci to moze byt aj tak, ked uz dostala aj te kramy??? hm??? a neni su ziadne tabletkyy co zabrania pocatiu dietata?:PP hm?? ked je zena dame tomu aj v 1 mesiaci hm?? a nesmejte sa mne strasne cukaa kkss da sa to teda ked baba dostala s tej tabletky kramy ci moze aj tak byt tehotna ked dostala na 5 den po uziti tabletky a kramy jej trvali ale 6 dni asi te tabletkove no moze byt? aj tak ked dostala??? pls prosim normal odpovede dakujem moc!

roasha
27. máj 2009

kasanowa,mat taky nick,a take otazky..... 🤐 😀

kasanowa
27. máj 2009

Co si myslite vy?? moze byt?? a s tej tabletky vedlajsie ucinky nemala ziadneee ale ked aj som mal spermie na ruke tak oni sa nezabili jak vysli na ruku a stej ruky som ju prstoval? bo som pocul ze to musi ist priamo a ze oni sa na vzduchu no vonku zabijaju hned hm?

danielkapo
27. máj 2009

kasanowa ty si robis srandu, alebo sa pytas naozaj? 😕 😀

kasanowa
27. máj 2009

pichee tamm ved my uz povedz a nepitaj sa ma stale take otazky stem vedettt ci moze este byt tehotna ked uz dostala s tej tabletky kramy? hm? moze a nerobim si srandu ja to faktt nwm tak co ??? moze byt??

kasanowa
27. máj 2009

a tie spermie ked vydu von napr na ruku a potom s tou rukou by som ju prstoval tak tie spermie uz su neni zabyte ved len odpovedajtee a jeee prosim vas ???

kasanowa
27. máj 2009

ved posledne tiet ootazky a uz sa nespitam nic slubujem ja vem ze som otravny ale potrebujem v tom mat jasno!

roasha
27. máj 2009

kasanowa,ale vies co sa ti mohlo stat,keby si si takou rukou oci pretrel???? 🤐 😕 😅

cessy
27. máj 2009

kasanowa, ja by som sa tou rukou veru uz nikdy nenajedla 🤐 😕 😨 😵

milliigoret
27. máj 2009

ani tu som ešte dnes nebola... 😉 ahojte 😉 😀 😀 😀

ukana
27. máj 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😎

cessy
27. máj 2009

milliigoret ahooooj aj ty si tu??

roasha
27. máj 2009

kasanowa,no dobre,si ma presvedcil,tak ti poradim. 😉
chod na stranku zdravie.sk,a tak sa spytaj konkr.Rentgena,on je v tomto fakt "nabuchany",urcite ti poradi. 😉 🙂
dakovat mi nemusis,uz chod. 😅

titkovamiriam
27. máj 2009

divna debata no odkaz pre kasanovu ja som pri poslednom tehu mala menzes do 5m 😀 ,tak na to sa nespoliehaj.

milliigoret
27. máj 2009

cha cha kasanova,tak teraz si asi prehltol tyč 😀 😀 😀

cessy
27. máj 2009

inak podla mna dost dobra tema....a neaky magor ju ide takto rusit, ze to aj chlapa napadne sem napisať....otras....

milliigoret
27. máj 2009

našiel v googli ,,modry konik,, tak myslel ,že to asi o dostihoch bude a nakoniec zistil,že je to pre ňho celkom užitočná stránka 😀 😀 😀

cessy
27. máj 2009

uchyl jeden 😠 😠 😠 😠

milliigoret
27. máj 2009

neo sapiens už je zamknutý 😵 😵 😵
len aby sa neotvoril nový 😠

cessy
27. máj 2009

myslis neaky novy neo sapiens?? 😀 😀

milliigoret
27. máj 2009

aj tuha strava 😵

cessy
27. máj 2009

a za chvilu aj surova bude uzamknuta 🙂

cessy
27. máj 2009

ale radsej uz k teme...

milliigoret
27. máj 2009

už je 😉 ale zmazaná 😉