Núdzová antikoncepcia Escapelle. Aké máte skúsenosti?

janeette
2. dec 2007

ahojte kočky,máte niekto skúsenosť s touto tabletkou?

janestastnica
4. jan 2009

no práveže ja mám nepravidelnú menštruáciu

majcik
4. jan 2009

Ked mas nepravidelnu menstruaciu, tak potom podla coho vies, ze kedy Ti ma prist dalsia?

janestastnica
4. jan 2009

podla poslednej nie ?

majcik
4. jan 2009

Pocky, mas nepravidelny cely cyklus alebo len nieco s menstruaciou nie je v poriadku?

janestastnica
4. jan 2009

čo myslíš pod cyklom ? .. no menštruácia mi trvá 6 dmí a je šecko v poho, len ma trápi to, že nieje pravidelná, s menšími odchýlkami

majcik
4. jan 2009

Ci mas cely cyklus stale rovnako dlhy, ci Ti trva vzdy napriklad 28 dni alebo zakazdym je to inac .. lebo nerozumiem, co myslis pod tym, ze je menstruacia nepravidelna - je nepravidelne dlha alebo nieco ine?

Vela zien ma nepravidelne dlhe cykly a urcita nepravidelnost je normalna, v pohodke. No spravidla to tak byva, ze ten cas sa natahuje alebo skracuje pred ovulaciou a lutealna faza cyklu (od ovulacie po dalsiu menstruaciu) byva rovnaka, napriklad 12-14 dni. Takze ak sa tomu zena viacej venuje, vie aj pri nepravidelne dlhych cykloch zhruba ocakavat dalsiu menstruaciu, pri detailnom sledovani aj s presnostou na 1-2 dni. Ale obavam sa, ze toto uz je od povodnej temy...

kraska123
5. jan 2009

natashkaa to je zlate,ze cakate babo....ja som si tu tabletku vzala a mam tak trosku vycitky svedomia,ze co ak som ho mohla mat a ja som zabila mozno nieco tak krasne....drzim vam prsteky...a hoci som sa vtedy bala,ze co by bolo potom keby som bola v tom...teraz to lutujem-lebo by to bolo uzastne a.....aaaale ved aj to este dufam,ze bude. 😉

janestastnica
5. jan 2009

áno presne, je nepravidelne dlhá

majcik
5. jan 2009

Ale cyklus mas rovnako dlhy vzdy, hej? Ak je to tak a ovulacia Ti prebehla aj v tomto poslednom cykle, tak by si sa mala teraz nachadzat v neplodnom obdobi, ako som uz pisala.

janestastnica
5. jan 2009

áno presne, vždy rovnako dlhá je menštruácia. dakujem. počkám den, a robím si tehotenský test

majcik
5. jan 2009

🙂 Ja som z Teba jelen, v jednom prispevku napises, ze "je nepravidelne dlha" a v dalsom "vzdy rovnako dlha je menstruacia" 🙂 Ale to asi teraz nie je podstatne ... asi riesis nieco ine. Skus si pozriet taky test, ktory sa da robit uz v kratkom case po pripadnom otehotneni.

janestastnica
5. jan 2009

vždy trvá 6 dní (6 dní krvácam), ale každý mesiac ju mám v iný den, nie ako by mala prísť 😝 už sa chápeme ? 😀 ... hej hej hned sme aj kúpili test ktorý sa dá urobiť už po troch dnoch po oplodnení ..

majcik
5. jan 2009

Cize nepravidelne dlhy cyklus ... OK, dohodli sme sa nakoniec 🙂

janestastnica
5. jan 2009

hehe fajn 😉 .. a ešte sa idem opýtať, že čo znamenajú neplodné dni ? .. doslova že v tom období som neplodná ? čiže za žiadnych okolností by som nemala otehotnieť ?

veronika13
5. jan 2009

no pokiaľ tvoj cyklus nemá 30-31 dní, tak ti začne vždy v iný deň v mesiaci, nie? 😕

janestastnica
5. jan 2009

áno presne

mimka54
5. jan 2009

zaburiatko, poznam slobodne mamicky, s pomocou rodicov to ide

majcik
5. jan 2009

Pri normalnom klasickom menstruacnom cykle su dva typy neplodnych dni - po menstruacii je zopar (ako u ktorej zeny, je to velmi individualne) a potom po ovulacii.. ale to by bolo na dlhsiu debatu.

janestastnica
5. jan 2009

a ja som na tom ako ? ☹

janestastnica
5. jan 2009

myslím že viacero holiek nemalo lepšie podmienky ako ja ..( neplodné dni, skoro vzatá tabletka "po" ) .. 😒
váš názor ?

expertka8
5. jan 2009

....ak mas neplodne dni....nie je o com.... 🙄

janestastnica
5. jan 2009

expertka-takže niesom tehula ? 😅

expertka8
5. jan 2009

....nie som telepaticky gynekolog...ale logicky...zena by pocas neplodnyx dni nemala otehotniet....
...ALE....v praxi asi nic nie je nemozne 😅 😀
...poznam maminu...ktora otehotnela pocas uzivania antikoncepcie 😉
...takze uz len ostava..........som tehu...nie som tehu....som tehu.....nie som tehu..... 😅

veronika13
5. jan 2009

čo tak týždeň dva počkať a urobiť si test a na tabletku "po" zabudni, je to brutus

janestastnica
5. jan 2009

expertka- ale ked som užila tabletku "po" po 30 minútach tak myslím že je viac nepravdepodobné žeby som bola tehu, či ako ? 😒

expertka8
5. jan 2009

....nestastnica..../aky vystizna nick/....
...budes kludnejsia...ked Ti napisem...ze nie si tehu???
... 😅

majcik
5. jan 2009

Tazko povedat inej zene, kedy presne ma neplodne dni, hlavne ked nema pravidelny cyklus ... ale uz je to mimo temy si myslim. Keby nieco, IP.

janestastnica
5. jan 2009

expertka- určite budem 😝 😀 😀

expertka8
5. jan 2009

....nestastnica....v tom pripade GRATULUJEM 😉 ... 😀

janestastnica
5. jan 2009

tak dikes, bodaj by sa tvoje slová naplnili 😉 .. a verím tomu že boh dá aby som nebola tehu 😕