Núdzová antikoncepcia Escapelle. Aké máte skúsenosti?

janeette
2. dec 2007

ahojte kočky,máte niekto skúsenosť s touto tabletkou?

janestastnica
5. jan 2009

no vzhladom na počasie /tu u nás riadne tuhne 😀 / to je ťažko zrealizovatelné .. ale čo chvíla príde jar, a budú aj prechádzky 🙂 .. ale inak chodievame hockam.. no niekedy ani to nepomôže 😅

expertka8
5. jan 2009

....nestastnica....ked je kosa....viac sa zababus do tepleho oblecenia a nebudes sa tulit k priatelovi 😉 😀

janestastnica
5. jan 2009

hehehe bodaj by pomohlo 😀 .. ale už sa snažím krotiť túžby .. začínam si uvedomovať čo je dôležitejšie ako "to" .. 😕

expertka8
5. jan 2009

....mudro a suvislo....pises...dievka moja 😉 🙂 😀

etuska
5. jan 2009

no baby,kecajte,lebo o 15 minut sa Konik vypina

janestastnica
5. jan 2009

expertka- snažím sa 😀 ale, je to ťažké .. ked si uvedomím aké som mohla mať krásne prázdniny keby nebolo tej nehody ☹ ☹ ..

etuska
5. jan 2009

hmm,tak to hej.Clovek sa uci na vlastnych chybach,ale verim ze to dobre dopadne a zacnes hladat aj iny rozmer vasho vztahu 😉

expertka8
5. jan 2009

...S tebou mne bavi svet......Satinsky:"...nehody nejsou nahody".....nestastnica xapando??? 😅
...zaklad je ee "to"....a bude OK 😉 😀

janestastnica
5. jan 2009

dakujem.už začínam 🙂

janestastnica
5. jan 2009

pod "to" sa chápe sex.. a čo tak orál ? 😝 😀 😀

expertka8
5. jan 2009

...nestastnica....naposledy som citala studiu...ze z vysledkou oralu vznika rakovina hrdla 😅 😀

etuska
5. jan 2009

janestastnica 😀 😀 -tak tam aspon nemusis riesit neplodne dni 😀 No ,ja pre dnesok koncim.Daj vediet ako to dopadlo 😵

majcik
5. jan 2009

Janestastnica - nebooooj sa, v zivote si "toho" este tolko mozes uzit, ze Ti "to" moze ist aj usami von ... nebooj, nic nezmeskas.
Ved vo vztahu dvoch mladych ludi je tolko toho na objavovanie aj mimo "toho" ... hovorim z vlastnej skusenosti ... az mi je niekedy luto, ze ten cas chodenia uz mame za sebou

janestastnica
5. jan 2009

orálu sa nemienim vzdať, ale sex je sex to každý vie 😀 😀 .. jasné, sama sa teším na výsledok .. jeden test vie zmeniť tak vela .. držkajte palčeky 🙂

janestastnica
5. jan 2009

presne, mne zas chýba to ako sme sa oťukávali ked sme boli len kamaráti .. 😀 😀..

janestastnica
5. jan 2009

expertka- ty si fakt expertka 😀 😀 😀 😀 ... tak toto bolo dobré 😀 😀 😀

majcik
5. jan 2009

No vidiiis .. takze vies, o com hovorim.

janestastnica
5. jan 2009

úplne.len keby som nejako môhla napraviť svoje chyby a začať odznova .. modlím sa ako nikdy .. strašný pohlad ak tam uvidím dva pásiky .. ale ja si verím .. som na tom lepšie ako mnohé iné holky ..

majcik
5. jan 2009

Vzdy sa da zacat odznova ..

etuska
5. jan 2009

....Majcik-suhlas 😔

janestastnica
5. jan 2009

ale ja chcem začať odznova v rovnakých podmienkach aké mám teraz .. t.j. nebyť tehotná ☹ ☹

majcik
5. jan 2009

To je uz na Vas dvoch ... ako si usteliete, tak budete spat ...
OK, ja uz tiez koncim ... idem sa venovat manzelovi. Pa

etuska
5. jan 2009

Majcik-dufam,ze len platonicky 😅

janestastnica
5. jan 2009

ach ach, ked vám sa lahko hovorí .. idem tiež.zajtra tuho paste zovreté.ahojte 🙂

majcik
5. jan 2009

Etuska - nooo, neprezradim 🙂

Este ma napadlo - posleldna vec - nestastnica - urcite vies, ze ziadna antikoncepcia nefunguje na 100%, kazda jedna metoda a forma ma to svoje percento neuspesnosti, jedna viac, ina menej ... len sterilizacia a uplna zdrzanlivost je fakt na beton ... no ta prva moznost je mimo ..

etuska
5. jan 2009

Janestastnica-aj my sme boli nedavno v tvojom veku 😉

monkula
5. jan 2009

tynestastnica, ale veď vy se ešte deti... 😅 😅 😅 😅

etuska
5. jan 2009

Mon-nie,uz su " v tom najkrajsom veku" a najzlozitejsom 😔 Mam znamu,co mala babatko v 17-tich a ver,ze dospela az priliz rychlo 😔

Uzivajte si mladost,ale...
Hovori sa,ze clovek je az vtedy pripraveny na sexualny zivot,ked vie niest zodpovednost za nasledky svojho konania 😔

monkula
5. jan 2009

ja radšej držím papuľku, ja sex. žijem od 16 a pol roka 😅 😅 😅 🤐 ale len a len s MM 😉

natashkaa
5. jan 2009

No a ja sem pridem vzdy neskoro 😀 nestastnica drzim palce napis aj mna zaujima