Núdzová antikoncepcia Escapelle. Aké máte skúsenosti?

janeette
2. dec 2007

ahojte kočky,máte niekto skúsenosť s touto tabletkou?

lucintuska1212
7. júl 2008

plodne dni su druha polovica,,,, menstruacneho cyklu a ja som prave v tom obdobi:( a este to ze priate lnevie presne cisa doman urobil lebo ze ked uz citil ze to vybrala ale nebol si isty.. tak rano dnes om zjedla tu tabletku :( ale stale sa bojim:(

titkovamiriam
7. júl 2008

Neboj to je taka chemia az az!

lucintuska1212
7. júl 2008

aj ked som v plodnom obdobi?

titkovamiriam
7. júl 2008

jasne,no pre istotu si sprav za cas test 🙂 ,mam zopar znamich,ktori na tej tabletke bezne ,,ficia,, a este sa im nic nezelane nepritrafilo.

lucintuska1212
7. júl 2008

dakujem , teraz mi to fakt dober padlo...ja som tuto tabletku po prvy krat uzila🙂 inak si davame pozoor🙂 ale dakujem za radu🙂 takze mozem sa uplne spolahnut ked som tu tabletku uzila 22 hod po nechraneom?

titkovamiriam
7. júl 2008

myslim ze je do 48h

j.a.k.a
7. júl 2008

je az do 72 hod,ale cim skor po styku sa uzije, tym je vacsie percento ucinku, najlepsie do 12 hod, potom to postupne klesa

lucintuska1212
7. júl 2008

strasne sa bojim ze ta tabletka nezabere:(:(

lucintuska1212
7. júl 2008

ake je pravepodobnost ze ta tabletka nebude fungvat?a ake je percento ze pommaha

lucintuska1212
7. júl 2008

je tu niekto kto mi pomoze som maximalnom strese:(

mathuska
9. júl 2008

prosiim vas chcem sa spytat uzila som tabletku po a menzes som dostala o tyzden skorako som mala ale aj tak sa bojim .mozem byt tehotna alebo niee lebo teraz mi menzes meska uz 2 dni

problem1
9. júl 2008

lucintuska tak to sme už dvaja co sme v strese aj ked njesom žena :D ale priatelke meskaju krami 4dni 🙂 takže prosim držte palceeee🙂)
ESCAPELLE PROSÍM UČINKUJ DOBRE!!!:D

malaviktoria
11. júl 2008

Ahojte holky.
Vcera vecer som mala nechraneny pohl.styk a priatelovi sa zda, ze mu asi nieco "uslo".tak som asi po 13 hodinach uzila Escapelle. Vobec nic mi po nom nebolo takze neviem co si mam o tom mysliet. A na kramy si musim pockat este 2-3 tyzdne....a chcem sa este opytat, po akom case si mozem spravit tehotensky test aby bol spravny.Ci si ho mozem spravit uz teraz teda....dakujem
Wiki
😒

misulaa
12. júl 2008

Caftee 🙂)
dneska som uzilaa escapelle nemam ziadne neziaducee ucinkyy no niejaakk aj tak sa obavam pritom som ju uzila do 14 hodin ... urcite to zaberiee?? bojim sa aj toho ze sa mi velmi rozhadzu kramii a nedostanem ich vtedy kedy mam a zbytocne bbudem stresovatt ... ☹ a zajtra si planujem urbit test tehotensky pre istotu lebo ocakavm krami tento tyzden takze dufam ze ma potesi 😒

zuzajka
13. júl 2008

ahojteee, ja som escapelle uzila vcera cca po 6tich hodinach, zatial som tiez nemala ziadne vedlajsie ucinky, na stastie, ale tiez sa bojim, ze sa mi rozhadze cyklus...

misulaa
14. júl 2008

ja uz som si robila ja tehotesnkyy testt zatiaal je to v pohodee aj ked take stresy som este asi nemala... no newrimm tomu testuu niejaaak 😒 budem musiet zi srobit este jeden a potvrditt to

bajuska
15. júl 2008

ahojtee...ja osm uzila escapelle cca 40hodin ,,po,, ...a dneska som dostalaaaa m-koo..(sice o 1den skor..ale nastastie dostala)..a to som mala plodne dni...takze,ziadne strachy baby...ucinkuje to dobre! a u mna aj bez vedlajsich ucinkov! VELA STASTIA! 🙂

blaa
18. júl 2008

Ahojte chcela som sa opýtať..... no beriem antikoncepciu už 7dni (po prvý krát) no a ten siedmi deň som mala nechránený pohlavný styk... tak som si na druhý deň ráno kúpila tabletku Escapelle a užila som ju po 18hod.....menštruáciu mám dostať až o 9-10 dní takže som dosť v strese prosím poradte či ste už mali takúto skúsenosť.... bojím sa aby som nebola tehotná... dakujem 😅

tinni
18. júl 2008

je velmi mala pravdepodobnost, ze by si bola tehotna 😉

blaa
18. júl 2008

ďakujem...pretože som volala so svojím gynekológom a ten povedal, že antikoncepcia je po 7dňoch účinná iba na 85% čiže on mi poradil tabletku po....len dúfam, že všetko dobre dopadne 😅

problem1
18. júl 2008

DAkujem JULIA252 🙂) (dufam že som sa nepomylil v tvojom nicku stymi cislami upss...)s priatelkou sme sarapatili 4 alebo 3 dni predtym ako mala dostat kramy... do desiatich hodin sme kupili tabletku po... 🙂) meskali jej krami 4-5 dní 🙂) ale dostala ich nakoniec 🙂 JULIA dakujem za podporuuuu 🙂) a dobre slova 🙂) diki pomohlo mi to 🙂) ostatnýýým držííím palce držte saaa 🙂 vsetko bude dobre 🙂 ::.....🙂 :-* lucintuska 🙂) držííím palce 🙂 aj na nohach:D

Problééém 1 :D

problem1
18. júl 2008

😝 🙂 😉 😠 😎 😀 😝 😅 😕 🙄 😵

julia225
18. júl 2008

problem1 nemas zaco...
riadnu konverzaciu tu vediete 😀 sorry ale mam fun 😀
dufam, ze tabletka vsetkym ucinkuje... 🙂 pa

jonatanka
19. júl 2008

no ja dufam ze vam vsetkym tabletocka zaberie ale osobne poznam 2 dievcata, ktorym nezabrala. jedna ju uzila 4hod. po, ta druha po cca 11od. nechcem vas v ziadnom pripade strasit, to len tak ma napadlo. obe sa vsak nevedia babetiek dockat 😀 .a take nestastnice boli, zaberie-nezaberie. dufam ze vam zaberie, drzim palce 😉

adelina15
22. júl 2008

baby akurat som uzila tu tabletku ale az po 60hodinach a moc sa bojim ze budem v tom myslite ze mam ist ku gynekologicke???bude mi vediet zistit ci som tehotna?

xixina
23. júl 2008

Ahojte....Ja mam takisto skusenost s touto tabletkou,a NEPDPORUCAM!!!!!!!!!!! mala som s priatelom nehodu,uzila som tabletku ESCAPELLE do 12 hodin...A????vysledok???aj tak SOM TEHOTNA

blaa
24. júl 2008

xixina.... mozem sa ta opytat ci si mala nejake vedlajsie ucinky (spinenie, krvacanie atd.) aj tak ked si potom zistiala ze si tehotna..?

Ja sa strasne bojim aby som nebola tiez ☹

xixina
24. júl 2008

ahoj blaa..noo nemala som nejake priznaky,vobec nic.vsetko vyzeralo uplne v poriadku.az ked mi to meskalo ale to su uz normalne priznaky,nie vdaka tabletke...no poznam mnoho ludi kt.pomohla ale ako vidno nie kazdemu :( je normalne ze ti to moze meskat, pretoze je to tabletka kt.ma dost vplyv na telo a hormony,a ked sa ti tak stane nestresuj..to este nic neznamena..stresom si to mozes len oddialit...ja som si robila test len tak ze aby som si bola ista,myslela som ze mi to meska vdaka tabletke....ale vysiel pozitivne a aj doktorka mi oznamila vetu : "jednoznacne tehotna"....neboj,vsetko bude ok a drzim palce :0)

blaa
25. júl 2008

Dakujem xixina 🙂 chcela som vediet ako reaguje ta tabletka ked niekomu nezabere... lebo mam asi take priznaky, ze zabrala no duuufam a este raz dakujem uz iba 5 dni a zistim jak som na tom 😀

petina44411
29. júl 2008

Ahojte...možem poprosit radu?
včera sme mali s chlapcom sex..bol chránený (kondomom) ale praskol a nevieme kedy ale tipujeme tak ku koncu všetkého čo sa odohrávalo...no a po 10hodinách som užila Escapelle ...len sa strašne bojím..ako každá ktorá tu napíše..prosím mohli by ste mi poradit...aké by tu mali byt učinky? a menštruácia?....kedy by mohla príst...alebo či by sa oneskorila..dakujem Vám velmi pekne...pekný den