Núdzová antikoncepcia Escapelle. Aké máte skúsenosti?

janeette
2. dec 2007

ahojte kočky,máte niekto skúsenosť s touto tabletkou?

janestastnica
16. feb 2009

99,9 %-ná že niesi tehotná ..

dreida
16. feb 2009

no ja zase mam tušáka,že ano, akosi mi bolo teraz na vracanie na večer ☹ ☹ ☹

janestastnica
16. feb 2009

nemáš byť prečo tehotná .. nenamýšlaj si lebo sa ti krámy oddialia 😠

nataly
16. feb 2009

dreida, na vracanie ti mohlo byt z tych stresov, ako pisala nestastnica, ak sa budes takto trapit, kramy sa ti len oddialia. Ja som z tych "nestastnych", ktorym tabletka nezabrala, ale uz sa na malicke tesime.
Ja koncim vysku 1 tyzden pred terminom, takze aj keby si nahodou bola tehotna,myslim si ze nie si, tak sa to da zvladnut. ja mam uz jedneho drobca doma, a da sa to v pohode.
Drzim palce 😉

dreida
16. feb 2009

no ja som na dennom a daleko od domova a doma by sa nemal kto o male starat, ja fakt nviem a este ako ho uzivit... viete a prečítalasom celý tento chat a len jedna jedina pisala,že jej to men oddialilo,preto mam stresy a ostatnym zase prisiel skor alebo sa stali tehulkami, no a aka je moznost bud mi to oddialilo alebo som tiež tehul 😨 😨 😨

janestastnica
16. feb 2009

ježiš niesi tehotná, už si paranoidná ... myslím že si dosť dospelá na to aby si pochopila v akom si stave, mnohé holky boli v ovela horšej situácii (priatel sa do nich urobil) .. a nestresovali ako ty .. fakt bud v pohode a krámy prídu cobydup

dreida
16. feb 2009

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA je to výstižné??? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

trpaslik213
16. feb 2009

dreida, myslím že tu fakt nieje dôvod na obavy 😉 tie by som mala mať skôr ja 😀 dneska som si kúpila ten test, zajtra si ho idem spraviť.. ak tam budú dva pásiky tak ma porazí... držte palce 😢 ☹

dreida
16. feb 2009

trpaslik213 --- aj ja som si dnes kúpila 2 ale ešte je sjkoro ale aj tak jeden zajtra si urobííím =((((

janestastnica
16. feb 2009

trpaslik213 - a ty si v akej situácii ?

trpaslik213
16. feb 2009

aha pozri, mne krámy meškajú už týždeň ale veľa si z toho nerobím, ja to mávam vždy hrozne nepravidelne. a dnes mi kamarátka vravela, že ona keď užila escapelle tak jej MS prišla až o mesiac, hoci nevie ako je to možné, a to bolo už pred pol rokom 😝 tak myslím že sa nemusíš zbytočne stresovať 🙂

trpaslik213
16. feb 2009

nestastnica, kuk o stránku dopredu, tam som to písala 😎

dreida
16. feb 2009

ach jaaaj, no vies ale precits si celeforum a ide o to,že len jedna tu pisala,že jej meskali ale ostatne,že im prisli skor =((( ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

trpaslik213
16. feb 2009

no mne meškajú.... a ten mojej kamarátke... 😝

dreida
16. feb 2009

kolkoti meskaju?

trpaslik213
16. feb 2009

týždeň omg.... 😒

dreida
16. feb 2009

tak sme v podstate na tom podobne

trpaslik213
16. feb 2009

no vidíš 🙂 ... a neviem prečo ja sa nestresujem... mala by som sa, veď mám len 16 a keby som tehotná tak by mi to pokazilo život... myslím.. ja ešte nechcem dieťa.. uvidíme zajtra ráno ☹

dreida
16. feb 2009

no ani ja nie, vsak dieta by vychovavalo dieta (teraz myslim seba)

trpaslik213
16. feb 2009

😀 😀 presne to isté si myslím o sebe.. ja sa na to nejako necítim ešte a pochybujem že s ana to budem niekedy vôbec cítiť... aj keď no o takých 10 rokov možno 😝

trpaslik213
16. feb 2009

ja potrebujem nejaké povzbudenie.... ja chcem jednu čiarku ☹

dreida
17. feb 2009

trpaslím,už si si urobila test? ☹

natashkaa
17. feb 2009

Ja som otehotnela aj po tom co som si do 45minut dala escapelle neviem ci ste to citali 😝

dreida
17. feb 2009

natashkaa, čítali sme ale nemala si plodne dni,lebo vtedy vraj zaberá len na 20% 😔

danielkapo
17. feb 2009

spoliehat sa na plodne/neplodne dni nie je velmi rozumne...cyklus sa moze posunut, niekedy dojde k oteh. aj pocas MS.... 🤐
v kazdom pripade drzim palce...hlavne nestresujte, uz aj tak teraz jedno 😉

natashkaa
17. feb 2009

dreida:

Hej len ked sa tak nad tym zamyslis aky ma vyznam potom tato tabletka ked ma vraj zaberat iba v neplodnych dnoch ved neplodne dni su dni kedy mozes minimalne alebo vobec otehotniet tak naco tabletku. Ta tabletka by mala hadam zaberat vtedy ked otehotniet mozes a nie nemozes. Je to len biznis.

danielkapo
17. feb 2009

natashkaa dobry postreh 😀 ale to mas ako s HA ... niekedy jednoducho zlyha akakolvek antikoncepcia..
ale ty sa uz na babo teraz urcite tesis a teda fajn, ze nezabrala 🙂

trpaslik213
17. feb 2009

juhuu, jedna čiarka 🙂 tak veľmi som sa už dávno netešila 😅

nataly
17. feb 2009

trpaslik,ja som si robila tehotensky test tyzden po tom ako som uzila tabletku, a tiez som mala len jednu ciarku. Bola som aj u gynekologicky a tvrdila mi ze ziadne tehotna nie som, ze vsetko vyzera na zacatie menstruacie, pichli mi dve vyvolavacky a som tehotna. 😉

janestastnica
17. feb 2009

ja som sa tu na koníkovi stretla aj s prípadom kde si žena spravila dva testy - negatívne, potom je robili testy aj z krvy a tiež negatívne .. ako to dopadlo ? .. tehotná 🙂 😉