Núdzová antikoncepcia Escapelle. Aké máte skúsenosti?

janeette
2. dec 2007

ahojte kočky,máte niekto skúsenosť s touto tabletkou?

majcik
27. máj 2009

Mam pocit, ze tato tema sluzi pre nahodnych ani nie uzivatelov konika, ktorym im ju asi vygoogli.. a mam pocit, ze sem pisu pubertaci a riesia si svoje posmyknutia, zial, su asi znacne neiformovani v sexualnej oblasti, ale hlavne, ze sexikuju ...

kasanowa
27. máj 2009

prosim ta ten
roasha ten
rengten je kto ci jako?? hm? ako ho mam najst na tom fore???? alebo tej stranke?? to je daky pradca ako ho najdem dakujem za secko

kasanowa
27. máj 2009

no titkovamiriam
ale ona si zobrala tu tabletku este tu escapelle a dovie ci som ju aj oplodnil ked som mal neco na prstoch a mozno ani nic ja nwm vobec nepametam a tak kks hadam bude secko dobree bozee uz nikdy vacc taket otrapeniee.!:(((((((((((((((((((((((

kasanowa
27. máj 2009

dobre a naco teda sluzi ta tabletkaa escapellee no vyvola kramy a preto zena neni tohotna nie?? cize ked dostane kramy s tej tabletky je to v suchu moja partnerka dostalaa a cil jej meskaju 2 dni svoje kere mala dostat ale to zato ze jej hente vyvolali

kasanowa
27. máj 2009

dobre ale to ze ty si mala kramy do 5 mesiaca tak to si jedna z 100 dame tomu bo ostatne jak su tehotne kramy nemaju nie co mavaju??? ja nistz nwm kks som magor

majcik
27. máj 2009

Kasanowa - nebolo by zle si urcite veci zistit a nastudovat skor, ako ked treba riesit dosledky ... neber to v zlom

kasanowa
28. máj 2009

neze by ste my poradili a odpovedali na otazky o kere som vas prosil ale kazda jedna len poucujete jak dake velkee mamy 50 rocee co maju uz odzite a pritom ste len dakee 25 co sa tez popalili 100krat tak?

cessy
28. máj 2009

kasanowa ale take primitivne otazky, no nehnevaj sa.... 😒

titkovamiriam
28. máj 2009

kasanova tak nech si da urobit tehotensky test a nemusis byt zufali

moonday
29. máj 2009

babenky, mám dve deti, stala sa v noci nehoda, a ja sa fakt necítim na tretie :o( najmä, ked mám dvoch diablov už doma tretieho satana v podobe muža. tak fuguje alebo nie escapelle? nikdy som sa o to nezaujímala, ale som doma už 5 rokov, a daľšie 3 ma zabijú. 😠

titkovamiriam
29. máj 2009

funguje vsak nato je

moonday
29. máj 2009

mimi, vdaka, ale po prečítaní príspevkov ma fakt pochytila panika. nevravím, že by som šla na potrat, to asi nie, ale muž dve výšky, hypotéka a dalšie dieťa..to si žiada slučku ☹

titkovamiriam
29. máj 2009

no daj si cim skor,bez do lekarne uz aj...

bebebrumik
29. máj 2009

ahojte babenky... musim po užiti Escapelle hned dostat menštruaciu? Co ak nie? Mate s tým skusenost?

moonday
29. máj 2009

ha, daľšia do klubu..kašli na to, aj ja som mala ráno depku, príd k baculkám

bebebrumik
29. máj 2009

😅 nam sa to stalo cez víkend 😒 a nasledne ked som prišla na to, kolko stoji tbl, skoro som odpadla... Keby sa poštaslilo tretie... no, za tri roky tri deti...tak aj si hodim slučku... ☹

moonday
29. máj 2009

viem moc dobre, ako Ti je. ale urob si test, už by ti mohol povedať, čo dalej. ja sa budem ešte týžden zožierať ☹

moonday
29. máj 2009

ale aj tak si dobrá, ako si to stihla? 😲

bebebrumik
29. máj 2009

...no čo ti poviem, najprv som si myslela , že bude problem s otehotnenim, pre nie najlepsie výsledky a nakoniec sa to takto podarilo...na poprve... 😉

pomocprosim
9. jún 2009

prosim, pomozte mi niekto, nemate podobnu skusenost?
beriem hormonalnu antikoncepciu a mala som sex 5 dni potom ako som douzivala antibiotika, uzila som Escapelle po 62 hodinach s tym, ze mi piati lekarnici a jeden gynekolog povedali, ze uz by antibiotika nemali mat vplyv na antikoncepciu, ale ze nikdy to nie je iste. Bojim sa, ze by som mohla byt tehotna, co myslite?

jajina2
11. jún 2009

užila som escapelle cca 5 hodín po. Prvých 48 hodín som sa cítila čudne, nedá sa to inak popísať,, bola som unavená, spavá,mala som pocit na odpadnutie, mala som bolesti podbrušia a v oblasti pečene, ťažkosti potom ustúpili. Už nikdy viac

borustek
20. jún 2009

Ahojte ja by som potrebovala strasne surne poradit pouzila som tabletku escapelle a uz je tomu mesiac a pol a este stale som nedostala menstruaciu je to normalne alebo by som sa mala poradit o tom s nejakym doktorom totiz to mam strach co sa so mnou deje prosim vas poradte mi niekdo zatial dakujem

etuska
20. jún 2009

Borustek-byt tebou,tak nacvalam k lekarovi hned v pondelok.Test si si robila? 😕

borustek
21. jún 2009

etuska-test som si este nerobila tento tyzden si ho idem kupovat

etuska
21. jún 2009

fakt byt tebou,tak si hned zajtra spravim test a objednam sa na gynekologiu-ved ide predsa o tvoje zdravie.Drzim palce

lulu123321
21. jún 2009

noo ahojte... ja som tabletku escapelle uzila akurat vcera... a to hned po 3 hodinach led nam praskol ten sprosty kondom... ale praskol preto lebo sme nepouzili lubrigant a ja som nebola dost vlhka ... ked plati to ze cim skor tym lepsie zak som na tom asi dost dobre 🙂 tak dufam ze zaucinkovala tak ako mala 🙂

lulu123321
21. jún 2009

iskakiska ... ako si mudra... ja som si tiez davala pozor a aj kvalitny prezervativ durex nevydrzal a praskol !! a to teraz akoze som si nedavala pozor ?? ver ze davala !!

borustek
21. jún 2009

etuska-dakujem ti velmi pekne za pomoc🙂🙂

cica111
5. júl 2009

Ahojte vsetky!ako tu citam Vase prispevky nie som prva ani posledna,co zaziva stresove obdobie,ked uzije tabletku ,,po",alebo sa stane nejaka nehoda...No ja mam asi trochu zvlastny problem.Som,zena,ktora nema pravidelnu menstruaciu,hlavne,co sa tyka skuskoveho obdobia,lebo stresy na mna vplyvaju,viac ako velmi,dokonca aj vaha mi ide rapidne dole.Moja posledna menstrucia bola v maji,v tom case som mala vaginalnu mykozu a taktiez som bola aj u gynekologicky si po HAK,s tym,ze ked pridu dalsie kramy,nasadim ju,lebo dovtedy som o nej neuvazovalaa nepotrebovala ju.S priatelom sme vzdy boli opatrny,vzdy bol kondom,vzdy hygiena dodrziavana..atd...cakala som na kramy,aj sme parkrat mali sex,vsetko bolo ok,ale pri poslednom,ked do mna vnikol,ma to strasne zabolelo,isla az krv,mysleli sme si,ze su to kramy,no krv bola len chvilkova a na druhy den uz pominula,zobrala som si tabletku po,lebo som mala taky divny pocit a na druhy den,zase bola krv,bola som natesena,no kramy to opat neboli..poviem vam zacinam mat dost strach,uz to bude 4 den po tabletke a kramy stale nemam,mam strasne divny pocit....nemam sa s kym o tom poradit a k lekarovi sa bojim ist,myslite ze mozem byt tehotna??alebo je to iny probelm?co si o tom vy myslite?dakujem za odpoved

etuska
5. júl 2009

cica-myslim,ze by si mala za lekarom urcite zajst-my ti tu asi viac neporadime.Drzim palce ,hadam je to sposobene tabletkou a este ked mas nepravidelnu menstruaciu.Zdravie mas len jedno 😔