Núdzová antikoncepcia Escapelle. Aké máte skúsenosti?

janeette
2. dec 2007

ahojte kočky,máte niekto skúsenosť s touto tabletkou?

nezodpovedny.anonym
28. dec 2009

Priatelka má PMS čiže sme v suchu že? 🙂

nezodpovedny.anonym
29. dec 2009

Priatelka dostala krvácanie, hovorí že je to divné, iné ako inokedy, bolesti má 3x silenjšie :(. Je mi jej naozaj lúto ale myslím že lepšie ako takto skoro byť tehotná :( 🙂. Ďakujem za podporu

nikkuskka
1. jan 2010

ked som mala pohlavny styk s priatelom ale pritoom sa on vubec neurobil len ja a on as po tom ked bol vonku .....pricom sme zistili ze bol kondom roztrhlý tak mozem byt tehotna? ...moze byt ta diera sposobena tym ze ked ho zaviazal a potom natiahol abo ze sa mu o kuuce roztrhol??

expertka8
2. jan 2010

...gratulujem k potencionalnemu babatku... 🙂

zuzanockamt
2. jan 2010

nikkuskka ... mozne je vsetko ... len ten tvoj opis je teda poriadne chaoticky

nezodpovedny.anonym
4. jan 2010

Zdravím,
no tak priatelka by mala dostať zajtra krvácanie keby nezobrala tabletku. Cíti sa divne nevie to opísať ale je to niečo ako pms, len je jej každé ráno nevolno a má menšiu chuť do jedla. Začínam sa báť aj ked viem že nieje čoho, zajtra ideme ku doktorke.

etuska
4. jan 2010

..a robila si uz tehu test? 😕

nezodpovedny.anonym
5. jan 2010

Nie lebo si chce dať spraviť z krvy. Ale včera to znovu dostala, ale zas hovorí že to je iné ako normálne ale to je asi z tej tabletky.

miruliatko
6. jan 2010

ahojte chcem Vas poprosit o radu, vcera som mala s priatelom sex s kondomom-bol v poriadku aj po styku, ale na 100 % mam plodne dni a tak mi stale vrta v hlave, ci som nemohla otehotniet. Taktiez sa chcem spytat na vedlajsie ucinky Escapelle do buducna dakujem za rady

peta48
7. jan 2010

strasne sa bojim.uzila som tu tabletku ale aj tak sa bojim ked tu pisete ze ste otehotneli 😢 .bojim sa

nikkuskka
8. jan 2010

prosim vas tabletku som uzila 2,1 v sobotu aa menstruaciu som mala dostat v nedelu aale mavam ju nepravidelnu..je úpisane ze menstruacia ma prist do 5 dni ..a u mna je to us siesty den a stale nič ..coto moze znamenat? ...lebo niektore baby pisali ze im prisla do tyzdna ..moze sa stat ze ked mavam nepravidelnu menstruaciu tak kvoli tomu mi meska???

cica7
8. jan 2010

Pre nikkluskku:

Pozdravujem, ja som escapelle uzila uz velmi davno-no menstruaciu som dostala po uziti tablety az v riadnom termine.

nikkuskka
8. jan 2010

cica7 : ja len ze ci to moze nejak suviset s tym ze mi skoro kazdy krat meska menstruaciaaa

nezodpovedny.anonym
8. jan 2010

No ono je to u každého individuálne. Niektoré majú velké bolesti, niektoré žiadne. Niektoré to dostanú do 5 dní a niektorým to dokonca mešká aj 3 týždne. Moja priatelka to dostala skôr a potom presne v termíne čiže to dostala 3x do mesiaca. Včera sme boli u doktorky povedala že má prísť o týžden ale že aj doktorka si myslí že není tehotná kedže to od incidentu 2x dostala a tabletku zobrala do 13 hodín. Len ma desia jej chuťe na rôzne jedlá a mala istý čas jej aj bývalo ráno zle. Poprípade skús napísať na antikoncepcia.com. Držím palce. Viem aké sú to neuveritelné stresy 😢 a dúfam že priatelka nič nečaká, maximálne autobus. Ale ja nedúfam, ja to viem 🙂.

mici111
9. jan 2010

no nechcem vas strasit, ale aj ja som zobrala escapelle a aj tak som v piatom mesiaci 🙂 takze si myslim, ze ta tabletka je len cisto marketingovy tah..

nikolaa258
9. jan 2010

Prosím vás poradte mi ked som si dala tabletku Escapele ráno môžem na to piť alkohol????

flamenga
9. jan 2010

jasné, že je to iba marketingový ťah 🙂 zaberá iba v prípade, že nedošlo k oplodneniu 😉 😅

mici111
9. jan 2010

jeej, flam, si odbehla od nas z junoviek? 😉 mas uplnu pravdu..takze v podstate je uplne na nic, lebo ked nedoslo k oplodneniu tak je aj tak zbytocna, nie? 😀 😝
podla letaku ma zabranit oplodneniu alebo zabranit uz oplodnenemu vajicku sa usadit v maternici..hahaha, to si kocky dajte radsej lentilky, tie su zdravsie a bez hormonov..

nikolaa258
9. jan 2010

prosím vás môže sa piť alkohol na tabletku Escapelle??????pomôžte!

mici111
9. jan 2010

nevidim dovod preco by si nemohla na escapelle pit..precitaj pribalovy letak..

dankakk
9. jan 2010

NIE! alkohol v ziadnom pripade!

nezodpovedny.anonym
9. jan 2010

No nieviem. Ale podla mna to nieje žiadny marketingový trh. Predsa je to overené zdravotníctvom a testované nie? 🙄 To že vám to nezabralo neznamená že to nefunguje 🙂.

mici111
9. jan 2010

to je pekne, ze ked nam to nezabralo tak to neznamena ze to nefunguje 😀 ja sa s tebou hadat nejdem, hovorim len z vlastnej skusenosti a tiez mi to potvrdila moja gynekologicka..tych 84 percent uspesnost co pisu v pribalovom letaku su podla mna tie pripady, ked si to kocka da a nema plodne dni..tak naco si potom dava tabletku po ked nie je sanca mimo plodnych dni na otehotnenie??? pocula som o dost vela pripadoch ked to nezabralo..ale drzim vsetkym palce co dufaju ze to zaberie.. 😉

flamenga
10. jan 2010

nezodpovedny.anonym no ja som na rozdiel od vás túto pliagu (tabletku) nikdy nepotrebovala 😉 😵

bubla4
10. jan 2010

ahojte, chcem sa spytat, ako ste dostali po tejto tabletke menstruaciu? pouzivame kondom, bohuzial nam praskol, tabletky nemozem uzivat, ani inu antikoncepciu ....tak som uzila escapelle, nikdy som to predtym neuzila, tak neviem, co cakat 😅 ziadne vedlajsie ucinky som nemala, tak snad ani tehotna nebudem 🤐 ...za tu cenu co ta tabletka stoji 😅

nikka89
11. jan 2010

Ahojte, ja som zjedla tabletku do 24 hodín..... a už je to týždeň čo mi mešká menštruácia... asi pred hodinou som si robila test ale našťastie vyšiel negatívne..... =)

natashkaa
11. jan 2010

Presne ako pise mici mily anonym. Ja som tabletku uzila pozor do necelych 7 hodin a aj tak s manzelom mame teraz uz 7mesacneho syna. Akurat som mala plodne dni, to viem a gynekolog mi takisto potvrdil, ze v pripade plodnych dni tabletka nema sancu proste otehotnies

aniratak696
11. jan 2010

mici ja som si túto tabletku dala raz a to hned ako som mala prvé ovulačné dni po vysadení antiky ktorú som brala asi 5rokov a našťastie zabrala tabletka po a nie som v tom 😉 to je podľa mňa individuálne a hlavne je super že sa dá voľne kúpiť v lekárni 🙂

nezodpovedny.anonym
11. jan 2010

No asi je to idividuálne, priatelka mala plodné dni, dostala to 3x za mesiac a na teste dnes bola 1 čiarka 🙂.

http://img33.imageshack.us/img33/7153/snmka026x...

natashkaa
11. jan 2010

mozno tiez zalezi v akom stadiu ovu sa nachadzas pretoze na zaciatku vajicko este riadne zostupene nieje ale pri konci uz hej a vtedy proste nezaberie