Podviazanie semenníkov - názory a skúsenosti

simculllka
3. máj 2017

Ahojte,

rada by som sa spýtala na skúseností tých, ktorých manžel alebo partner majú podviazané semenníky, kde si dávali zákrok urobiť a ako ste s tým spokojní, resp. či badáte nejaké zmeny na svojom mužovi🙂 Prípadne, ako to muž zvládal, samotný zákrok, či sa niečo zmenilo na sex. živote atď. Kľudne mi píšte aj IP, pretože vidím, že toto je ešte taká tabu téma na Slovensku...najčastejšie sa stretávam s názormi, prečo to akože chceme tomu môjmu mužovi urobiť. Máme však dve deti a tretie je na ceste, u nás klasická antikoncepcia zlýhala, ďalšie dieťa už neplánujeme a nechceme každý mesiac stresovať, či nebudem tehotná. Uvažujeme aj nad podviazaním mojich vaječníkov, ale čítala som, že mužská sterilizácia je jednoduchší zákrok a nie je to taký zásah ako u ženskej sterilizácie. Chcem hlavne skúsenosti, nie teoretické info, tie mám preštudované. Ďakujem moc 🙂

6mia6
3. dec 2018

@majkeel
Dôležité sú okolností a aj vek

6mia6
3. dec 2018

@l.enk.a ahoj tak ako to dopadlo?

ninka123
3. dec 2018

@majkeel velmi radikalny nazor..

nelinka2009
3. dec 2018

@majkeel aj keby... staci umele oplodnenie... teda keby velmi prevelmi chcel...

l.enk.a
4. dec 2018

@6mia6 Ahoj. Momentálne to riešime cez súd.... Ale ešte nebolo vytýčené pojednávanie. Síce, neverím, že vyhráme spor so zdravotníckym zariadením, ale nechať to tak a tváriť sa , že je všetko v poriadku nechceme. Vo viacerých veciach pochybili ....

6mia6
4. dec 2018

@l.enk.a držím palce. A čo poklad číslo 4?

makiavella
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matussara
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
matussara
Autor odpoveď zmazal
Zobraz