• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Použiť kondóm alebo inú ochranu?

12. decembra 2016 
Neviem sa rozhoodnut...

ake mate skusenosti s kondomom
vsetko dobre,zle,pre a proti
radsej kondom alebo nieco ine
hej uz sa tu o tom tolko hovorilo vsetky tbl.spirali a vsetko mozne a nemozne
uz my to lezie hlavou
co ak sa rozhodnem pre kondom a predsa zliha :unamused:
1. feb 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my používame,obom nam nevadí,riziko si uvedomujeme :wink: ,a to je všade menšie al. väčšie...ale momentalne nam najviac vyhovuje. kamoška tak otehotnela lebo im praskol akurat cez plodné dni...ďalšia otehotnela aj napriek tomu že mala danu...najlepšia antikoncepcia je asi nesexovať :grinning:
1. feb 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme vzužívali ešte pred svadbou, lebo frekvencia stykov bola taká mala, že som odmietla jesť nejaké tabletky
sice nam asi 2x praskol, ale chvalabohu sa nič nestalo
riziko otehotnenia pri kondome je asi najvyššie oproti iným sposobom ochrany (okrem prerušovanej sulože)
a tiež to bolo pre nás oboch dosť nepohodlne...
a teraz by som to už nechcela ani zadarmo, manžel tiež absolutne odmieta
takže som brala tabletky a po 2. porode som si dala Mirenu na 5 rokov (lebo už viac detí neplanujeme)
1. feb 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Žena môže otehotnieť, aj keď jej partner používa kondóm: štatistiky prebiehajúce viac ako rok odhalili, že až pätnásť žien zo sto prichádza do iného stavu, napriek tomu, že ich partneri použili kondóm. Jedným z dôvodov je, že ľudská spermia je tak malá, že môže ľahko preniknúť drobnou dierkou v kondóme." 15 zo 100 je dosť :confused:
1. feb 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to sa potom ale musi urobit chlap dnu....ked vyjde v inkriminovane dni von tak neni problem....
1. feb 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ale niektoré ženy môžu otehotnieť aj mimo plodnych dní...
1. feb 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, ale myslim ze to riziko je dost male ked cez tie plodne dni a v okoli vyjde von...
1. feb 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kondom mozem len odporucit, nemoze zlyhat, ak ho vies spravne pouzit...ako kazda antika :wink: moji rodicia pouzivali cely zivot kondomy a maju len 2 planovane deti, my sme ich pouzivali tiez a po porode sa k nim vratime isto, lepsie ako pchat hormony do seba.....ak sa bojis, sa este poisti, bud v plodne dni prerusujte, alebo kombinacia kondomu s Pharmatexom, prip. sledovanim ovulacie...a to uz musi byt ochrana! :wink:
1. feb 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiež už nechcem jesť tabletky.. :unamused:
1. feb 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moj manžel povedal, že on sa so mnou nebude milovať cez igelitovy sačok ... :confounded:
1. feb 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez nejem tabletky, a myslim ze najlpesia ochrana je potom jak pisala sorciera24
1. feb 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pre mňa je prezervatív najpohodlnejšou formou antikoncepcie... Používali sme ho od pôrodu a keby som nemala pubertálnu pleť, tak ich používame doteraz. Tých pár sekúnd, kým sa nasadí, úplne vyrovnáva môj komfort, keď nemusím po sexe so stiahnutými stehnami utekať do kúpelne. Žiadne hormóny, žiadne zapáchajúce gély, žiadne príšerné krvácanie ako s obyčajným telieskom. Fakt nevidím nevýhody, správne nasadený prezervatív (a samozrejme v správnom čase) je rovnako spoľahlivý ako akákoľvek iná forma antikoncepcie.
1. feb 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to len o zvyku a o tolerancii :wink:
1. feb 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ich používame dlho a nechcem to zakríknuť :grinning: ale nikdy sa nam neroztrhol.máš pravdu bihan,vyhoda je,že po sexe má "robotu" muž a žena môže spokojne polihovať :grinning:
1. feb 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan, no to áno, pre teba, ale čo chlap? :grinning:
1. feb 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najlepšia ochrana neplodnosť :grinning: , ja ak chcem otehotnieť, tak vtedy musím jesť tabletky :sweat_smile: :grinning:
1. feb 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kili, môjmu chlapovi to nevadí.. teda skôr naopak, má menej problémov s ovládaním :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. feb 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne je to aj podla najpohodlnejsie, a myslim ze chlap co nema problemy s erekciou si to s kondomom vie uzit tak isto...
1. feb 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, môj manžel tiež nemá problém s kondómom, my ich používame už približne 3 roky ako jedinú antikoncepciu a jeho spoľahlivosť je 100%-ná
1. feb 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte , ja som pred otehotnenim mala evru - nalepky, ked sme sa rozhodli pre babo vysadila som ale po porode som sa rozhodla, že si nedam už tabletky ani nalepky, tak "fičime" na kondomoch, ale už 2 x sa nam stalo, že manžel utekal do lekarne kupiť tabletku po... lebo praskol... a druhe dieťa takto rychlo po sebe ozaj nechcem...tak treba dufať,že už sa nič nestane a ja nebudem musieť zasa pchať do seba tie hnusne tabletky lebo mne je po nej potom aj týžden zle.
1. feb 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NO ja musím povedať, že som so svojim manželom už šiesty rok a inú antikoncepciu okrem kondómu sme v živote neskúsili a obidve detičky máme plánované. Ja by som hormonálnu antikoncepciu nebrala a ani manžel s ňou nesúhlasí.
1. feb 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a_rianna a to aka znacka vam praskla??
1. feb 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja teda nechcem byt nejako netaktna, ale neviem si predstavit ako kondom moze prasknut :sweat_smile: teda verim vam, ze praskol, len mne to nejde do hlavy ako je to mozne, ved ked si ho nasadi (alebo mu ho nasadis, lebo niektori su pohodlni :grinning:) ako treba, je tam predsa vytvoreny priestor na semeno a neviem co ine by ho mohlo prasknut :pensive:
1. feb 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niektorí ho majú asi moc špicatý :grinning:
1. feb 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebo některé mají moc špičaté nehty... :grinning:
2. feb 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam 2x praskol Pepino :angry:
2. feb 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak taka nehoda sa mi nestala este ani raz,a proti pouzivaniu partner nieje takze pohodicka :grinning:
2. feb 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no emjee ani ja som si to nevedela predstaviť, ale od porodu sa nam to stalo 2 x ( takže možno vadná seria :slight_smile: , lebo to bolo v tej jednej krabičke, alebo nespravne mapulacia xixixixi )
leishmania použivame len durexy...
2. feb 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez durex :slight_smile:
2. feb 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od zaciatku nasho vztahu (12 rokov) pouzivame ako ochranu kondomy. Ja tabletky jest nemozem. Nikdy sa nam nestalo, ze by praskol. Tiez pouzivame durex.
2. feb 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok