• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Použiť kondóm alebo inú ochranu?

12. decembra 2016 
Nam durex dvakrat praskol - take tie ultratenke (tusim v cervenej krabicke). Asi boli fakt az prilis tenke. :sweat_smile:
2. feb 2009 o 09:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my to "riskujeme" s dost lacnymi a este sa nam nestalo, aby praskol :sunglasses:
2. feb 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my pouzivame lacne kondomy kupene v Lidli (12 ks v baleni - ultratenke) a este sa nam nikdy nic nestalo ... ziadna prasknutie ... ide o to, ako sa s tym manipuluje
2. feb 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Manipulovala som s nimi opatrne, dlhe nechty nemam a aj tak praskol. :confounded:
2. feb 2009 o 10:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deina ... tak potom nech manipuluje s nimi partner ... u nas to mame zariadene tak, ze je to v jeho rezii
2. feb 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nam sa nastastie este nestalo, a striedame druhy, minule sme mali total lacne z tesca :grinning: 12ks za 59skk :sweat_smile:
2. feb 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na začiatku sme použivali kondomy bolo nam jedno ake....Potom po pôrode som prešla na antikoncepciu brala som ju pol roka a potom som ju vysadila lebo mi nerobila dobre.... A teraz frčíme na lacnejších kondómoch Carex...Zatila sme spokojní :slight_smile:
Nam tiež raz praskol a dlhe nechty tiež nemám...
2. feb 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja neviem, ale my manipulujem len pred a po (ked tu spominate tie nechty a pod.), pocas fakt nemanipulujeme a triesky vnutri nemam :grinning:
2. feb 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam praskol kondom 2x (a myslim ze vzdy to boli tie Durex extra tenke), z tych 2x to raz bolo 9.9.2007 a 7.6.2008 sa nam narodil syn :grinning: , ale to prasknutie stalo za to :wink:
2. feb 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri :grinning:
2. feb 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak ja som bola taká po.raná pred svadbou že som brala aj tabletky a mali sme aj kondom,MM to nikdy nevadilo :unamused: :grinning:

malú sme mali plánovanú a prvý šup sa podarilo :grinning: a od pôrodu používame zase len kondomy vačšinou ACTaroma ovocné :grinning: :grinning: :grinning:

môj brácho povedal MM že súložiť s kondomom je ako "lízať med cez sklo" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. feb 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po prvom dietati sme takmer 6 rokov pouzivali kondom, kym sme naplanovali druhe. teraz opat ficime na nich. pouzivame viacere znacky, tiez sa nam ani raz nestalo, ze by praskol, a myslim, ze ked sa pouziva tak, ako treba, je antikoncepcna ucinnost takmer 100%, a tiez nechapem, ako moze niekomu ostat vo vnutri.
a co sa mi paci, ze mm sa moze viac sustredit na mna ako len na seba. a ako pisala bihan, PO zena nemusi letiet do sprchy. a za vyhodu ratam aj to, ze nemusim kazdu chvilu menit postelne pradlo - telesne tekutiny mi teda dost prekazali
2. feb 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej ja som brala tbl so vcera ale uz mi to tak lezie na nervy vzdy zena sa ma starat a ked kondom sa chlap len stazuje ale uz som sa rozohdla vcera a vyhodila vsetko ved tych par rkat za mesiac sa my to neoplati ked aj tak nemame na take cas,ale lepi mi aj tak potom viac ked len s kondomom
zatial som tiez nezazila ze by praskol iba ze sa trocha zosmikol
2. feb 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No.. nám párkrát praskol.. kým sme nekúpili King Size :sweat_smile: Asi príliš veľa trenia.. ja fakt netuším... tiež to boli Durex, ale MM si to vždy všimol.
2. feb 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emjee ked sa vystrieda viacero poloh tak sa pritom vytahovani a "znovuzasuvani" lahko spravi diera...nam sa to tak stalo a vysledkom je nas maly :wink: a uplneee sa prederavil, tusim to boli tie z Lidla....takze netreba moc "gymnastikovat" :grinning:
15. feb 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. feb 2009 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
otehotnel niekto cez kondom ? dakujem :dizzy_face:
19. jún 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poleva, zena ostane tehotna , az ked kondom praske aj to mozno, "cez kondom" leda zeby :wink: vam ho niekto ihlou poprepichoval
19. jún 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslela som to tak ze muz ho hned nevyberie a ked ho vyberie tak je vsetko stecene a je prazdny
no asi tak :dizzy_face:
19. jún 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to ako kam by to stieklo ved vsetko ostava v čapičke :grinning: a keby ,tak su tabletky ak sa stane,,nehoda,, :grinning:

ja som otehotnela ked sme ho nemali :grinning: :grinning:
19. jún 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my kondomy nepouzivame, nikdy sme nepouzivali, berem tabletky teraz, inak predtym nic.

Len som chcela povedat, ze znamy co robi na pumpe, si kratil cas v praci prepichovanym kondomov spendlikmi. Takze si netrufam ani odhadnut, kolko neplanovanyc deti sa v nasom okrese narodilo:slight_smile: :angry:
19. jún 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beťarisko jeden
19. jún 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka, tak ale ten známy by si zaslúžil aj trestné oznámenie ! Nie kvôli neplánovaným deťom, ale aj kvôli pohlavným chorobám :rolling_eyes: :angry: debil dementný :angry: :angry: :angry:
19. jún 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka, ja by som mu niečo prepichla :zipper_mouth: :grinning:
my sme používali pred tehu a aj teraz používame. Volakedy boli velke hundračky zo strany MM, ale pochopil, že bud s alebo nič :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak si zvykol. Ale každy mesiac sa bojím....
19. jún 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, my od porodu tiez frcime na kondomoch, bud Primeros cokoladove :grinning: :grinning: alebo Carex.......par krat sme mali aj Durex, ale to by sme asi skrachovali pri nasej skoro kazdodennej frekvencii :grinning: :grinning:

nepraskol nam ani raz....
19. jún 2009 o 09:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ak ich aj prepichuje neverim ze by sa v pohode natiahol a nezistili ste to :angry:
19. jún 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my pouzivame tiez kondom. Proti tabletkam bol manzel, po prvom tehu som mala danu, ale nakolko mi ju musel doktor vybrat kvoli zdr. propblemom, zostali sme pri kondomoch. MM si zvykol a mne sa to zda tiez vcelku pohodlne.
19. jún 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my po narodení našej poslednej sme začali používať kondómy, tiež tie najlacnejšie z LIDL (12kusové balenie nám vydrží dva týždne :grinning: ), a už 15 mesiacov nie som tehotná.... :grinning: :grinning: Takže my im ostaneme verní naďalej. Ale počas neplodných dní nepoužívam nič.
Tak isto si neviem vynachváliť pohodlie, po použití kondómu. :grinning: Doktorka ma nahovárala na DANU, ale po častej kritike ju už nemienim. Takže ja kondómy odporúčam. :slight_smile:
19. jún 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
on je dement cisty, tiez som rozmyslala, ze je to asi aj trestne a podla mna aj chore.
19. jún 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne vyhovuje, nie je potom bordel, nemusim sa suchtat na zachod opatrne nech nezaprasim dlazku :grinning: a chemiu do seba pchat odmietam, zato mi nijaky chlap nestoji. a ochrana je to spolahliva pokial to clovek neodflakne si myslim, ci je prepichnuty tiez vidim, no nie, ved pri nasadeni sa na konci urobi balonik a treba to napravit, tak musi clovek zistit ci je prepichnuty hadam :unamused:
mimkao, doktorka nahovara na Danu, lebo dostava darceky od firmy co to predava, neboj, vela lekarov sa ma ako prasiatka v zite vdaka farmac.firmam
19. jún 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok