• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Použiť kondóm alebo inú ochranu?

12. decembra 2016 
Ako sa dá prepichnúť špendlíkom kondóm, ktorý je zabalený v krabičke s blisterom bez toho, aby si to niekto všimol? Veď po špendlíku ostane dieťa ako hrom :sweat_smile:
19. jún 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan tiez si myslim ze si to nevsimne len blb :sweat_smile:
19. jún 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, ja som si to vsima, ale to aj preto, lebo som to vedela, ale da sa to prepichnut. Nuz niektore existencie su ozaj stratene na tomto svete.
19. jún 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne pride kondom taky neosobny. Nechcem mat nikoho medzi nami...
Ale urcite je to vec zvyku, celkom by sa nam hodil taky zvyk, lebo tabletky nechcem.
19. jún 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poleva, nemyslela som to v zlom :wink: , ja osobne nie som vyznavacom kondomov, a ani tabletiek, davame si pozor a zatial uspesne okrem dvojciat ine potomstvo zatial nemame :grinning:
19. jún 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my sme museli mat pauzu 1/2 roka lebo som potratila uz po 2 krat...
preto ten kondom :dizzy_face:
19. jún 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak ja mám skúsenosť s kondómom o ničom. Vždy nám "praskol", t.j. predral sa. Milion polôh nestriedame, vačšinou sme pri jednej a skoro vždy sa prederavil po obvode a časť zostala vo mne. MM ho musel loviť, no a samozrejme jemu zostal ten zvyšok s veľkou dierou :sweat_smile:
No a nemyslím, žeby som tam mala triesky :grinning: , ale jednoducho my sme dopadli vždy takto, takže kondom u nás 0 bodov...
Značky si už nepamatám, bolo to dávno...
19. jún 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, co sa antikoncepcie tyka, pouzivame kondomy uz dost dlllllho. Za 13 rokov sa raz stalo, ze nam praskol. Manzelka nie je zastancom pravidelnych hormonalnych davok. Jedno obdobie to aj skusila, ale nejak vzdy pozabudla tabletku uzit a bola to viac neantikoncepcia...Samozrejme ja, ale asi kazdy muz, by som bol radsej, keby, ako ste tu pisali "medzi nami nic nebolo" ziadny "igelitovy sacik". No nie je to az take zle ani s nim a da sa to vydrzat. Vzdy zdravsie ako tie hormony...aj ked niekedy sa horm.antikoncepcia aj odporuca ako liek, napr. ak ma zena silnu a bolestivu menstruaciu. ale je to ako vsetko individualne.
22. jún 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No my tiez pouzivame kondomy, pretoze tableky by mi ani priatel nedovolil uzivat a ja si tiez myslim, ze je to asi riadne "svinstvo", tym sa samozrejme nechcem nikoho dotknut. Striedame znacky ake nas napadnu a este sa nestalo, ze by praskol... Inak neviete ake je percento otehotnenia, ked by sme nepouzivali ochranu v neplodne dni?
22. jún 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
100%. ale musela by si ich dobre vypocitat:slight_smile:
18. jan 2010 o 06:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my pouzivame primeros classic 100ks,pripadne primeros xxlubricant 100ks. Co sa tyka tych problemov s navliekanim,existuju extra male kondomy,volaju sa Durex Close fit,najdete cez google. Okrem toho vsetky CAREX-y sa mi zdaju mensie ako ostatne znacky... Durex sa mi zda najvacsi,potom primeros,ostatne znacky, carex.
18. jan 2010 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry den chcem sa opytat ci mozem otehotiet ak sme mali chraneny sex ale vystriekal sa vo mne do neho je moznost otehotnenia ? nepraskol nam.. a este ze pred tym som brala lieky na oddialenie moze mi aj to narusit ciklus ?lebo mi uz tyzden meskaju ..Dakujem :frowning2:
2. júl 2010 o 03:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eqvan ,asi ked vam kondom nepraskol tak nie.My takto fungujeme cca 3 roky a nikdy nam nepraskol.Kedd sme chceli babo jednoducho sme nepoužili.Ale pokial nepraskne alebo sa nezvlečie podla mna je všetko ok. :slight_smile: :slight_smile:
2. júl 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lyongirl Ahoj,neviem,ale tak značku treba používať len takú,aká sa osvedčila a netreba striedať..môj názor. Durex,je úplne v pohode si myslím. Môj názor je že radšej kondóm ako H.Antikon.,pretože to môže ovplyvniť množstvo reakcií v tele ženy.
9. júl 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eqvan Šanca je myslím vždy,ale tak z 1 000 000 kondómov sa to stane asi len 2..takže je to pomer akože spadneš z lietadlom..myslím že nie. :slight_smile:
9. júl 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mylite si ze tehotensky test je fakt spolahlivy? A aka j podla vas pravdepodobnost otehotnenia s kondomom?? A riadne sa bojim lebo, mysliste si ze otehoniet mozem aj tak ze partner si po pohlavnom stiku da dole kondom a nevravim ze sa to stalo ale myslim ze hej..proste ked si zaspini ruky od spermii a nato zenu vyprstuje tak je to asi v riti co?? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
11. aug 2011 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Urcite kondom. Pilulky su sice spolahlivejsie, ale je to zasah do organizmu. Uz by som do toho viac nesla.
Kondomy sa uz daju kupit v pohodli domova cez eshop.. takze ziadne trapne situacie v obchode pri pokladni uz moderne pary nemusia trapit. Ja objednavam napr. z mrkondom.sk alebo kondomydiskretne.sk :slight_smile:
11. nov 2016 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Antikoncepcia je veľký zásah do organizmu a prináša veľké zdravotné riziká. Nie každému hneď sadne. Možno ju nebudeš znášať zle, ale možno áno. Zváž si, či ti to za to stojí. Navyše dnes existuje veľké množstvo kondómov, od extra bezpečných až po ultra tenké, ako komu vyhovuje. Doba ide dopredu aj v tejto oblasti. Držím palce pri rozhodovaní. :wink:
12. dec 2016 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tvoj príspevok