Priberanie/chudnutie z antikoncepcie

symma
21. aug 2013

Ahojte baby,
mám na Vás otázku, ktorá sa týka zmeny telesnej hmotnosti. Pred dávnom som rapídne schudla, mám strach z pribratia. Veľmi si dávam aj pozor čo zjem, samozrejme niekedy zhreším, nie sme stroje 😉
Keď mi lekár predpísal 1. antikoncepciu, nepribrala som, chcela by som zmeniť HAK a preto mám opäť obavy z priberania. Mojou prvou antikoncepciou bola belara, beriem ju už 8 mesiacov, nepribrala som, prsia sú o číslo väčšie.

Ako ste na tom vy ? 🙂
Akú antikoncepciu beriete/brali ste ? Pribrali ste ? Schudli ? a čo prsia?

Ďakujem Vám!

katka9692
21. aug 2013

symma, hlavne si dávaj pozor, aby si neprepadla anorexii 🙂 mne sa to skoro stalo, ale v hodine dvanástej ma našťastie zachránili 🙂 Nerozumiem prečo sa bojíš priberania, keď píšeš, že si rapídne schudla? Potom je dobré pribrať, toho sa neboj 🙂 Dnes už žiaden chlap nemá rád vychudnuté baby 🙂 Ja Beriem HAK Dienorette a nepribrala som vôbec a ani neschudla 🙂 Prsia rastú skoro pri každej HAK 🙂 Moje sú od začiatku užívania o cca 1,5 čísla väčšie 🙂

symma
autor
21. aug 2013

@katka9692 neboj sa, mám to pod kontrolou 🙂 ešte stále na mňa dávajú aj rodičia pozor 🙂 🙂 ...ale vieš, niekto kto neschudol to pochopiť nedokáže, kto môže zjesť všetko a nepriberie ..je veľmi ľahké pribrať, ale ťažké schudnúť

katka9692
21. aug 2013

Ja som schudla behom týždňa 6 kíl 🙂 už to bolo na hranici 🙂 teraz som sa ledva dostala na 49 kíl 🙂 aj chudnúť sa dá ľahko, len treba chcieť 🙂 hlavne zmeniť stravu a cvičiť 🙂

martinusik91
21. aug 2013

@symma no moj nazor na antikoncepciu je ze uz nikdy viac.... ale tak kazda sme ina a kazda na tu ktoru antikoncepciu mozeme reagovat inak.Antikoncepcia ti moze sadnut ako sa stalo tebe pri tej prvej ale aj nemusi ako sa stalo mne a mala som strasne problemy s nej preto som si povedala ze to uz nerisknem a nikdy viac ju nezacnem uzivat aj ked som ju mala zo zdravotnych dovodov.Tak ak teda ides menit prajem vela stastia nech ti sadne 😉

symma
autor
21. aug 2013

@martinusik91 aké problémy ak sa smiem opýtať ?

martinusik91
21. aug 2013

@symma pribrala som za rok uzvania cez 20kg zhorsili sa mi pecenove testy, totalne sa mi pokazil zaludok stale som vracavala nic tazsie ani vyprazane som nemohla jest, a psychicke problemy bola som strasne naladova bud som mala nervy alebo som revala ako...

hviezdicka111
21. aug 2013

kazda HAK posobi na kazdu zenu inak....jedna z nej moze pribrat, ina nie....
ale tak z mojej skusenosti najskor som brala Tri-regol, cca 6rokov, to bola pohoda, nepribrala som, sice ani prsia nenarastli, ale to som nejak neriesila 🙂 potom rok aj nieco Minervu, a to som pribrala skoro 15kil....no po vysadeni zisli pekne dole....ale po vysadeni HAK po tolkych rokoch som sa citila vseobecne dost pokazeno - cyklus rozhadzany, hnusna plet, vlasy, nevolnosti horsie ako v tehu,....a mnoho ineho este...takze ja uz HAK nechcem nikdy v zivote a co sa tyka tych prs, pri minerve mi narastli, ale to bolo skor tymi 15timi kilami, ktore som nabrala...a ako zmizli kila, zmizlo aj to, co na prsiach bolo navyse... 🙂

hviezdicka111
21. aug 2013

@martinusik91 ja som mala take zmeny nalad, ale po vysadeni 😀 no kludne mozem povedat, ze vtedy sa mi hormony burili viac, ako v tehu 🙂

martinusik91
21. aug 2013

@hviezdicka111 no ja som teraz tehotna a neviem ci sa mi burili viac ked som uzvivala antiku ako teraz 😀 ja som po vysadeni zas mala problemy s cyklom vyse roka sa mi daval doporiadku

hviezdicka111
21. aug 2013

@martinusik91 no ja som tiez teraz tehotna 😀 ale trvalo osem mesiacov, kym sa podarilo, tiez cyklus katastrofalny.... ☹ a este aby som nezabudla, ako bonus som mala aj vysoky cholesterol, ktory sa tiez dal do poriadku po vysadeni 😀

martinusik91
21. aug 2013

@hviezdicka111 no je to svinstvo 😠 niekto ju berie cele roky a nic a niekomu staci chvila a viac ublizi ako pomoze

zuzinka1989
21. aug 2013

no ja som tiez chvilu brala, ale vaha sa mi nezmenila a ani prsia nenarastli...
podla mna je uplna sprostost sa pytat, z ktorej narastli, z ktorej sa pribera, chudne. lebo ak ti aj daka baba napise, na teba to nemusi mat tie iste ucinky..

symma
autor
21. aug 2013

@zuzinka1989 ja som si toho úplne vedomá, že na každú pôsobí inak ale ak na 4 dievčatá z 5 bude jedna a tá istá HAK pôsobiť
negatívne(čo sa priberania týka), tak je veeeeľka pravdepodobnosť 🙂

zuzinka1989
21. aug 2013

@symma podla mna z tohoto tu neziskas vzorku, co by ti priniesla nejake dvoveryhodne vysledky 😀 ak ti to nejak pomoze, brala som teda tri-regol a nezmenilo sa na mne nic 🙂

tamarka9
21. aug 2013

Ja som brala a aj beriem Mercilon, mala som rok pauzu a ani raz so z nej nepribrala....

natasa24
24. mar 2014

Ahoj Symma, pisala si ze tvoja prva antikoncepcia bola Belara a nepribrala si ani kilecko a pritom sa ti zvacsili prsia ved to su same pozitiva🙂 z akeho dovodu sa nevratis k Belare... ?Ja ju uzivam tiez uz dost dlhu dobu a nechcem ju vymenit za nic ine zlepsila sa mi po nej plet uz ani neviem co je to mat pupak na cele 🙂 a nemastia sa mi vlasy...Dost som si o Belare citala a dozvedela som sa ze patri medzi antikoncepcie s najnizsim rizoikom tromboembolizmu...To je pre mna osobne dost dolezite vediet ze uzivam velmi bezpecnu antikoncepciu...

symma139
25. mar 2014

@natasa24 belaru neberiem preto,lebo mi neudržala cyklus a dostala som menštruáciu dva/tri dni pred tým ako som dobrala tabletky a potom mi menštruácia trvala celý týždeň aj tak.

maribell
25. mar 2014

ja som brala triregol 2 roky.. najskor nic ale potom som som z neho rapidne pribrala 10 kil ☹ ... hak uz NIKDY viac ...

januskaa555
25. mar 2014

ahoj baby chcela by som sa opytat ci mate niektorá skusenost s antikoncepciou belara ja ju používam na plet neviete kedy može zacat zaberat ?

termoska15
19. nov 2015

Baby, este mi zostal jeden blister Belary (exp.02/2017), ak mate niektora zaujem piste IP. Na cene sa dohodneme, Dakujem 🙂

girl_001
24. nov 2015

ahoj baby. Ja sa chcem spýtať začala som brať antiku potom som ju vysadila lebo mi nerobila dobre,no potom sme mali s priateľom sex ale praskol nám kondóm a to bol prvý deň ako som vysadila antiku. Ale hneď som si dala tabletku tú do 72 hodín proti otehotneniu. No ale potom som krvácala a ako som dokrvácala som začala antiku brať zase a zatiaľ mi je dobre,beriem ju už 4 deň a chcem sa spýtať kedy by sme mohli mať sex už bez ochrany? 🙂 ďakujem 🙂

noemikatka
7. dec 2015

Dobry den pekne,prosim potrebovala by som,od,vas radu mam 22 rokou a mam 46kg trapi ma aj akne a chcela som skusit niaku antikopcepciu len neviem ako nato ci,si,mam sama niaku ziadat od gynekologicky alebo mi,ju viberie ona ale zrovna by som,chcela,niaku kde par,kil navyse neudu vadit a aj plet by mohla,mat zmenu. Nemam vobec stym skusenosti nikdy som ziadnu antinu nebrala a neviem co sa bude diat po nej a ako,ju brat viem ze mi aj gynekologicka,povie,co a ako len som zvedava odvas ak mate trochy namna casu mohlu by ste mi,niektora napisat viac otom na,moj gmail katuskatankova@gmail.com velmi pekne dakujem

fanny.fanny
4. jan 2016

Ahoj baby, ostala mi mesačná dávka hak NATALYA exp 04/2017, tak ak má niekto záujem, napíšte IP, dohodneme sa.

aneta8875
4. jan 2016

Brala som belaru asi 8mesiacov, dokonca som schudla 2kg, chápem ťa, tiež som schudla pred rokmi viac kíl a odvtedy si dávam pozor
belara mi moc nesedela, po viac ako polroku som zmenila HAK na Dienorette, pribrala som 6kg, nie a nie zhodiť

daniella315
11. jan 2016

Ja som brala Belaru 6 mesiacov a pribrala som 13 kg a prsia sa mi zväcsili o 2 velkosti 😀 jedine pozitivum asi konecne mam pocit ze tam daco mam ... potom som doktorku poziadala o zmenu HAK a dala mi Lunytiu uzivala som ju 3 mesiace a pribrala 2 kg ale zhorsilo sa mi dychanie ... tak som ju vysadila a teraz len trpnem co sa bude robit s mojim telom :-/ a o uzivani HAK ani neuvazujem uz

aneta8875
12. jan 2016

@daniella315 ako sa ti konkrétnejšie zmenilo dýchanie?
ja mám pocit,že odkedy HAK beriem, veľmi rýchlo sa zadýcham

daniella315
12. jan 2016

@aneta8875 no ja som zase nestačila z dychom, mala som problém polapiť dych a nemohla som sa niekedy nadýchnuť. A doktorka mi povedala že mám zrýchlené bitie srdca . Alebo niekedy stačilo že vyšla po 3 schodoch a už som mala problém zdychom ... teraz som antikoncepciu vysadila a vidím zmenu k lepšiemu. Aj doktor mi povedal že to mám z toho .

andrejka273
5. apr 2016

MANIEKDO SKUSENOSTI SNEJAKOV ANTIKONCEPCIU CO SA DA PRIBRAT

noemikatka
27. apr 2016

Ahojte poradí mi niekto ako sa ta Antikoncepcia berie aj počas menštruácie ?

hrusovany
18. máj 2017

dobry den mate niekto skusenosti z HAK SIMRMYA,dakujem