Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Problémy pri antikoncepcii

sofiajaj
2. aug 2018

Dobrý deň. Užívam antikoncepciu tretí mesiac ( včera som užila prvú tabletku z tretieho blistra) prvý mesiac som užívala Karhlu (celý mesiac som spinila) začala som ju užívať hneď po šestonedeli. Po prvom mesiaci 2mi ju doktorka zmenila na Belaru. No po prvom blistry Belary začali problémy. Som neustále unavená stále ma boli hlava chodím ako matoha bez energie. Nič nevládzem mam pocit ťažkých nôh. Co sa týka cyklu ten sa upravil pri Belare. Co by ste mi poradili vysadiť alebo zmeniť alebo si telo len potrebuje zvyknúť? Dakujem

milus777
2. aug 2018

@sofiajaj ja by som este trosku pockala. Pro nasadeni hak som sa citila rovnako ale potom to odznelo. Telo si potrebuje zvyknut. Ak sa to da vydrzat tak este pockaj. Al by bolo velmi zle tak samozrejme vysadit. Moj dr tvrdi ze kym clovek nedoberie aspon dva blistre je zbytocne robit zavery.

nikaroxy
2. aug 2018

@sofiajaj No bolesti hlavy som mavala aj ja..ale skoro take ako migrena a nepaci sa mi ani tvoj pocit tazkych noh..ja by som sa spytala lekara co navrhuje lebo mne tieto pocity trvali aj 3blistre a nevymizli...

sofiajaj
autor
2. aug 2018

A baby ešte včera som užila prvú tabletku 20:30 menzes mi skončil a teraz začalo zasa špinenie neviem co sú o tom myslieť je to v pohode

nikaroxy
2. aug 2018

@sofiajaj v tomto ti poradi gynekolog...moze to byt aj reakcia z hormonov ale radsej sa porad s nim

fitmama07
3. aug 2018

Pocit ťažkých noh- môžeš mať nábeh na kŕčové žily- čo je cievne ochorenie- ktoré môže spôsobiť užívanie antikoncepcie..... striedať jednu za druhou nieje dobre+ zjavne ti jej užívanie nerobí dobre... ženské telo sa mení, hormóny tiež obzvlášť po pôrode trvá dlho kým sa cyklus upraví čiže ak ju berieš hlavne pre ochranu pred otehotnením volila by som inú formu....v celkovom zmysle je to svinstvo a záťaž na telo..poznám veľa žien ktoré mali vďaka antike trombozy..ja som ju tiež musela vysadiť kvôli problem....

marietta0
5. aug 2018

@sofiajaj Ahoj, tiez si myslim, ze ti ocividne antikoncepcia nesedi. Ja som uzivala Bellaru, spinila som, hlava ma bolela, prsia ma boleli cely cyklus, potom Aidee, to iste a navyse som bola zavodnena, napuchli mi clanky prstov, to som volala na gyndu, okamzite vysadit. Odporucila mi pharmatex kapsule, kupila som v lekarni, pouzila som sice zatial 5x ale spokojna som ja aj manzel 🙂. Radila som sa s babami tu na koni a mali same dobre skusenosti. Tak mozno stoji za zvazenie. Drzim palce

rebekao
7. aug 2018

Ahojte...pre celkom zaujímavé výsledky, opakujem výskum o nazore na antikoncepciu u zien na Slovensku... ak by ste si nasli chvilocku a vyplnili mi tento uplne anonymny dotaznik, (klik na link dolu) budem vam velmi velmi vdacna! Pekny den!
Rebeka

https://www.survio.com/survey/d/C6F3D5X9Q8X2T9Y3Y

marietta0
22. aug 2018

@rebekao Ahoj, vyplnila som dotaznik, len nie su uplne jasne definovane prve otazky, kde by malo byt uvedene, ze sa pytas na hormonalnu antikoncepciu. Slovom uzivat antikoncepciu moze byt myslena aj nehormonalna. Uzivat nie je len ustne. Len moj nazor 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli