S akou antikoncepciou ste začínali a akú máte teraz?

ivanka223
7. feb 2008

Aku horm.antikoncepciu ste zacali brat ako uplne prvu, a pri akej ste skoncili??? Kolko ste ich vystriedali, kym ste nasli tu najvhodnejsiu?

miriamka
7. feb 2008

Ja som najskor uzivala Marvellon,potom Diane a nakoniec Novynette.Ked mam povedat,vsetky mi viac menej sadli dobre,ale Novynette bolo najlepsie lebo som po nich nepribrala.

ivanka223
autor
7. feb 2008

a na kolko ta vyjdu mesacne?

marse
7. feb 2008

ja som brala jedny nazov uz neviem ale tie sa dnes nevyrabaju a potom som brala regulon a bola som spokojna. nepriberala som, ani vyrazky a ani vytok ako pri tych prvych, proste pohodka . balenie na 3 mesiace ma vyslo 600 korun 🙂

markettka
7. feb 2008

Já brala Pramino a tedka Mercilon, nemám a neměla jsem problémy, jen někdy hodně slabý menzes, což zase není na škodu. Platím do 600Kč

dianty
7. feb 2008

ja som brala Lindynett 20 a prestala som ich brať po 2 rokoch, pretože za tie dva roky som pribrala okolo 16 kíl.... 🙄 a hlavná vec, že na brožúrke bolo napísané : "A zostanete štíhla" 😉

anippe
7. feb 2008

já jem začala brát triregol někdy v r.1994 a zůstala jsem u něho do r.2006 Byla jsem maximálně spokojená od začátku až do konce.Cena byla někde kolem 300,- Ted mám sice problémy s cykly, ale právě na to mě byla předepsaná ☹

aponchie
7. feb 2008

neberu uz nic pac je mi ze vsech blbe i z nizkohormonovych mela sem ruzne ale nejhorsi byl Diane35to sem mela stavy jak na zabiti motani hlavy uzkost,bolesti kloubu,zvraceni zaludek tres svalu mela sem chut zabijet no hruza.takze ted uz neberu nic a je mi dobre

johanda
7. feb 2008

já brala Novynette 2 měsíce, pak jsem otěhotněla a tak raději neberu nic 😉

katarina82
7. feb 2008

Já začala na Minisistonu a brala jsem ho asi sedm let a byla jsem spokojená, nepřibrala jsem, pleť v poho, nic mi nebylo, super. Ale ten se asi už ani nevyrábí. Jsem zvědavá, co budu brát až dokojím...

vrana
7. feb 2008

Já začínala s tri-minulet, pak Logest, pak náplasti EVRA všechny mi zvyšovaly cholesterol, takže jsem nakonec s HA skončila a začala používat pharmatex a nemohla jsem si ho vynachválit. 🙂

kalerat
7. feb 2008

Já jsem brala Pramino.

kristi
7. feb 2008

ja v 15 zacinala Trisistonem a mela ho az do 25 let. Po porodu mi dal Milligest, zatim vyhovuje

catrin1
7. feb 2008

ja som zacala s triregolom ale pribrala som z nich skoro 4 kg za mesiac tak som vysadila a presla na logest a ten som brala 5 a pol roka a vsetko v pohode.. 😉

katarina82
7. feb 2008

vrana, Pharmatex? Fakt? Já o něm právě teď uvažuju.

vrana
7. feb 2008

katarina82: jo jo... nejdřív ty globule, ale pak nebyly k sehnání, tak jsem přešla na krém a byl daleko lepší..

bebinka
7. feb 2008

Tri-minulet, Yadine, Yasminelle, na záchranu a při ATB Pharmatex. Je pak sice všude (podle toho, jak jste divoký 😉 ) ale je super. S Yasminelle se mi o hodně zlepšily migrény 🙂

pattie
7. feb 2008

Začínala jsem s Triquilarem, ten byl super, měla jsem ho hodně let. Ale byla to třífázovka a tak mi doktor napsal Harmonet, ten mi nesedl. A pak jsem brala Marvelon. Skončili jsme u Pharmatexu - spolehlivost dobrá, ale to mokro.... 😉 Tak jsme ho užívat přestali a teď už žádnou antikoncepci na dalších pár měsíců fakt nepotřebujeme 😀

otrivinkajanka
7. feb 2008

ja som najprv brala marvelon ale ten mi nerobil dobre tak som skoncila na triqilare beriem ju od svojich 23 rokov samozrejme s prestavkami a somvelmi spokojna ani draha ta antikoncepcia nie je oproti inym

zanetka82
7. feb 2008

ja od 15 triqvilar až do 21 pak porod a nic a porod 😀 a teď znovu triqvilar 😉 super spokojenost a vyjde to na 3 měsíce 375 kč

laola
7. feb 2008

já jsem brala Triregol, stál na 3 měsíce okolo 300,- Kč

kristi
7. feb 2008

ja si taky necham napsat zpatky ten Trisiston, on stal na 3 mesice asi 280 Kc....

liana
7. feb 2008

beriem Jeanine. suma za jedno balenie na 3 mesiace je 1010 Sk 🙂 vyhovujú mi.

blovitc120
7. feb 2008

prva - Femoden, bolo mi zle. potom Triqular - nikdy viac, Mercilon - nic moc, Minesse, Loette - nikdy viac, Diane35 kvoli pleti - super, ale prsia som mala ako Lolo Ferari, Novynette - nic moc, lebo som chcela na plet a tato na nu vobec neposobi, Yadine - bola fajn, ale chcela som ucinnejsiu na plet, inak uplne bez vyhrad a neziaducich ucinkov a skoncila som pri Jeanine - najlepsie, co si viem predstavit, teda pre mna. Kazda baba je ina. Ak sa niekedy vratim k HAK, tak to bude isto Jeanine (pripadne Yadine, hadam som z vyrazok uz vyrastla alebo Yasminelle, to je Yadine s nizsim obsahom hormonov). 😉. Ale vravim, kazda potrebuje nieco ine. Mne napriklad tie s ultranizkymi davkami nedrzali cyklus a libido kleslo pod pod mrazu a z trojfazovych mi bolo hrozne zle.

berunda
7. feb 2008

ahoj, já jsem začínala s Ministonem, brala jsem ho asi 6 let. Pak jsem měla antikoncepční naplast, ale ta mi nevyhovovala. Byla sice pohodlná, dalo se s ní i plavt, ale měla jsem po ní hrozné stavy. A pak jsem brala lOgest 😎

ivanka223
autor
7. feb 2008

myslite baby ked pravidelne nesexujeme, tak postaci aj ten krem?a je to na predpis ci ako?a kolko stoji?

katarina82
7. feb 2008

Ivanka, je to bez předpisu, stojí to přes dvě stovky a vyjde to cca na deset čísel 😅 Já to teda ještě nezkoušela, ale všichni to chválí, tak to zkusím. Stejně při kojení moc možností nemám. Mmnt, hodim link 😉

mirulka
7. feb 2008

Ahojky já jsem začala brát Tri-Regol! Po prvním měsíci jsem byla na jaterních testech a dopadly dobře, takže jsem u něho zůstala do dnes!! Na váze jsem nepřiprala, naopak. A letos v dubnu už to bude 11 let co ji beru a jsem spokojená. Doktor mi říkal, že není důvod ke změně když mi vyhovuje a nezpůsobuje žádné zdravotní komplikace!! Mám ho v plánu brát dál než vysadím!! Pak bych už chtěla spíše nějakou jednofázovou!!

mirulka
7. feb 2008

Takže já jsem našla tu pravou pro sebe napoprvé teda vlastně doktorka tenkrát!!

ada78
7. feb 2008

ja som brala cilest - bol dobry, potom som mala pauzu a potom ma doki ukecal na jeanine a tiez fajn.
ani z jednych som sa nevyhadzala, nepribrala ani nic