Skúsenosti s antikoncepciou Isaniva

erikad82
10. jan 2015

Ahojte kočky! Užívate niektorá túto antikoncepciu? Aké máte s ňou skúsenosti? Doktor mi ju predpísal,nakoľko je vhodná aj pri dojčení. Užívam ju cca mesiac a z toho som 8 dní mala menštruáciu pár dní bolo "voľno" a zase menštruácia. Neviem či sa to upraví alebo ju mám vysadiť. V príbalovom letáku píšu,že sa môže objaviť krvácanie,no ale mať krámy skoro celý mesiac,no neviem...

ellinka13
22. jan 2015

neznizilo ti to mnozstvo mlieka? kolko ma tvoje babo?

mmarikahh
23. jan 2015

Mne ju tiež doktor predpísal keď ešte kojím, ale v lekárni ju nemali. Vedeli by ste mi povedať koľko stojí? dakujem

jackie26
26. jan 2015

Ja ju uzivam tiez...ale este len tyzden tak uvidime.
Mlieka mam tak isto ako predtym 😉
Ja som za nu platila necelych 21€/3x28 tab.

erikad82
autor
9. feb 2015

@ellinka13 Ahoj! Moja maličká ma teraz 3 mesiace. Mliečka mám stále dosť,len má stále znepokojuje to krvácanie... Uvažujem už nad Mirenou.

22dusana78
29. mar 2015

Ahojte.Beriem ju druhý mesiac a stále krvácanie dva dni pauza a zas...uvažujem o inej antikoncepcii...

vostynka
5. apr 2015

baby toto mi ani nehovorte ze krvacate...doktorka mi ju predpisala a to takym stylom, ze ktore razitko akeho distributora mala po ruke. este som ju nekupila tak normalne uvazujem ci ju zacnem aj brat. Nejde mi do hlavy, ze od troch mesiacov sa uz mozu lieky cpat...teraz to tomu dietatku akoze nevadi?

renatavavrova
23. máj 2015

Od kedy hi beriem menzes som este nemala

karin143
26. máj 2015

Cawko, ja ju tiez uzivam 2 a pol mesiaca, tvorba mlieka sa mi vyrazne neznizila, len mi uz samovolne ani v noci netecie tak som rada. Hned po dvoch tyzdnoch uzivania som dostala menzes... a od vtedy uz som ho nemala... akurat teraz ma uz tyzden trapi slabe spinenie, co je neprijemne, predtym som ho nemala...o 3 tyzdne idem na kontrolu ku gynekologovi ak sa to nezlepsi asi ju vysadim alebo zmenim...

renatavavrova
29. máj 2015

to spinenie ze vraj je normalne no ja zatial ani nespinim no mne osobne zatial v pohode urcite lepsie ako azalia 🙂

rejcl44
26. jún 2015

Isaniva nikdy viac, vysadila som ju, dostala som menstruaciu 2 mesiace po porode, ked som si myslela, ze po dvoch tyzdnoch konecne odisla za 2 dni zasa prislo krvacanie, nie spinenie, ale normalne dalsi menzes, pripisujem to tejto HAK:(

renatavavrova
29. jún 2015

Ahojte mam na predaj isanivu na dva mesiace pretoze som si dala zaviest mirenu. Ak by ste mali zaujem cena je 8 eur na dva mesiace

sue
11. júl 2015

Ja som ju dostala hneď po 600nedelí, hneď som začala brutálne krvácať, krvácam stále (už vyše týždňa), vysadila som ju, očakávam teda teraz menzes 😢 som zúfalá 😢 malinká je nervná, mlieka je menej, celé zle 😢 myslíte, že sa mi to upraví? 😢

vostynka
11. júl 2015

@sue po 600nedeli??? ved HAK je az po troch mesiacoch...ci uz nekojis?

sue
11. júl 2015

@vostynka Hak sa môže začať užívať už po 600nedelí - niektor druhy...pokiaľ je všetko v poriadku...v tomto problém nie je, len mi evidentne nesadla 😞

rejcl44
12. júl 2015

@sue ja som mala tiez menej mlieka a to krvacanie, nie a nie odist, az ked som vysadila, tak krvacie ustalo a dalsi menzes som uy nedostala, tak neviem, ale myslím, ze to vsetko mala na svedomí ta HAK🙂 radsej nechcem ziadnu, hladala som recenzie o ostatných HAK, ktoré je mozne uzivat pocas dojcenia a zial skoro vsetky maju taketo vedlajsie ucinky, si neviem predstavit, zeby som mala menzes v kuse🙂

lentilkazdenka
20. nov 2015

Ahojte, ja som tiez zacala uzivat tuto HAK, ale mala som problemy s vysokym tlakom a krvacanim, tak som vysadila. Mam este 3 balenia na predaj, ak by niektora potrebovala. Expiracia je 04/2016. na cene sa dohodneme.

jlj
23. jan 2017

Mám na predaj tabletky Isaniva na dva mesiace. Exp. v roku 2018.

zuzana3588
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
daduska272
5. dec 2017

aj ja mam 3mesacne balenie na predaj...exp 9/2018...cena 15 pripadne dohoda

katarina1989
22. feb 2018

Kto má ešte záujem tiež my ostalo niekoľko balení. Exp. 09.2018

gpaulusova
18. nov 2020

Antikoncepcia