Tabletka PO. Treba na ňu recept?

julia225
13. apr 2008

baby mam tu kamosku je anglicanka a mala s priatelom nehodu... da sa tabletka po kupit v lekarni bez predpisu??? ci treba recept?
dakujem...

musilka
13. apr 2008

julia jedině na recept 😅 aspoň zatím myslím že jo 😉 ať jde někam na gyndu na pohotovost

bianca
13. apr 2008

no myslim ze by mala byt este stale na predpis,ale dnes ti v lekarni predaju vsetko

julia225
autor
13. apr 2008

nema tu poistenie, tak by to musela cvakat toho gyndosa... ibaze by som sla ja, ze sa to stane mne...len to treba ist uz zajtra a mne sa nechce, tak som myslela ze jej to dade kupim... 😒

bianca
13. apr 2008

ona sa musi pouzit myslim do 24 hodin

musilka
13. apr 2008

julia já myslím že když někde v lékárně uděláš psí oči 😔 tak se slitujou a dají ti to. Jmenuje se Postinor 😉

julia225
autor
13. apr 2008

nasla som daku escalpelle??? ta je do 72hodin. 😉

musilka
13. apr 2008

no vidiš to já neznám zkus se poptat v lékárně držím palce 😉

ikke
13. apr 2008

no na niektorych inych strankach pisu, ze je bez predpisu, na inych ze na predpis... chod do lekarne a uvidis

dzidzuska
13. apr 2008

Ta taletka sa da volne kupit!pytala som sa na to

musilka
13. apr 2008

u nás v čr je ale na předpis 😉

bianca
13. apr 2008

http://www.zdravotnickenoviny.cz/scripts/module...

tak s Postinorom je to inak,ale najlepsie cim skor

lucinda7
13. apr 2008

tabletka PO je bez predpisu,stojí okolo 650 sk a majú ju v každej lekárni....volá sa ESCAPELLE a treba ju užiť do 72 hodín 😝 Postinor sa už nevyrába 😕

smejula
13. apr 2008

Už je nejaká aj voľne predajná. 😉

julia225
autor
13. apr 2008

dakujem, hned jej volam lebo stresuje od rana... 😝 😀
bize... chvalabohu, ze toto mame za sebou.dufam 😅 papa

princeznicka.
17. apr 2008

Levonorgestrel by mal byt volne predajny..ale hned sa vam na to kukne a dam vediet 😉

princeznicka.
17. apr 2008

vyrobny nazov je ale Postinor.Je bez lekarskeho predpisu,stoji okolo 360 SKK.Su tam 2 tbl.Ale nemal by sa casto pouzivat,to len pre tie,ktorym zlyhala antikoncepcia,maju pohlavny styk len obcas,alebo boli znasilnene.Urcite by nemal nahradzat normalnu antikoncepciu,lebo je to dost velky zasah do organizmu,narusa aj menstruacny cyklus.Takze urcite nie viac,ako jedenkrat do mesiaca.

lenka143
20. jún 2009

potrebujem radu pre kamosku...mala nechraneny styk ale prerusovany, za tyzden ma mat menstruaciu cize ma neplodne dni a nevie ci ma uzit tabletku po....co myslite? je asi mala pravdepodobnost ze otehotnie ale clovek nikdy nevie....

mimka54
20. jún 2009

lenka podla mna netreba

staniellka
25. jún 2009

lenka143:
aj ja si myslim,ze netreba,ale nechapem,preco ty hladas radu pre kamosku 🙂))

staniellka
25. jún 2009

julia225
ano,escapelle je dobra tabletka a kludne jej ju predaju,aj ked tu nezije .. ta tabletka nieje na lekarsky predpis a da sa uzit do 72 hod.

kacka.va
25. jún 2009

lenka: no metoda plodných a neplodných dnů, tomu se jen směju, pokud teda neměří bazální teplotu. 🙂 Já otěhotněla, když jsem myslela, že už nemám plodné dny 🙂

janca.k
25. jún 2009

Staniellka...Escapelle a stejně tak Postinor je v ČR vázán na recept... 😉
ale možná existuje lékárna kde ji prodají, i když je to o pěkný malér, takže je lepší o tom nikde nemluvit...

staniellka
26. jún 2009

janca.k
postinor uz u nas na slovensku nenajdete ,jedine escapelle,a tu predaju bez lekarskeho predpisu .. je to tabletka,co upozornuje ludi vopred,nech sa radsej chrania,akoby ju mali pouzit.ale je dostupna bez lek.predpisu..teda aspon tu u nas na SVK

rora
26. jún 2009

videla som escapelle aj v internetovej lekarni, len nez by ho asi dorucili by uz bolo neskoro 😅

majalala
7. jan 2013

Netreba recept, nudzovku kupis v kazdej lekarni bez predpisu, dokonca sa mi stalo, ze aj hormonalnu antikoncepciu mi na mesaic predali. Lekarnicka sa ta vsak popyta dolezite veci, treba im verit...