Tehotenstvo hneď po vysadení antikoncepcie

ivanka1997
1. apr 2019

Žienky pekný večer prajem chcela by som sa iba opýtať brala som dva roky antikoncepciu 18.marca som vysadila tabletky... Čakám a menštruáciu zatiaľ márne ide o to či musím dostať prvu menštruáciu aby som mohla otehotnieť alebo už sa stalo niektorej z vás že ste otehotneli hned?

ja197
1. apr 2019

@ivanka1997 no v podstate tú prvú ms dostať nemusíš, tak ako ženy po pôrode, ale očakávala by som skôr rozhádzané hormóny po HAK...mne sa cyklus dával dokopy cca rok po vysadení

ivanka1997
autor
1. apr 2019

@ja197 fuuha no len okolo 24 sme mali nechránený sex a trocha sa bojím na test je asi skoro že?

danielle98
1. apr 2019

Ak by som ti mohla poradiť, tak test by som si už možno aj skúsila spraviť a pre istotu by som si ho o týždeň ešte zopakovala ;)

ivanka1997
autor
1. apr 2019

@danielle98 robila som si práve dnes ráno a nič :( cítim sa hrozné nafúknutá dnes ráno ma prekvapila strašná bolesť vaječníka a zabudla som spomenut po nechránenom pár dní NATO som dostala hnedý výtok ale ten trval 3 dni

danielle98
1. apr 2019

@ivanka1997 To všetko sú tie príznaky, akoby si mala dostať menštruáciu, plus aj ten výtok ... tiež som mávala pred menštruáciou najprv výtok, ktorý trval pár dní ... skús počkať pár dní a ak ti dajme tomu do týždňa nepríde, tak si urob ďalší test ... len pre svoj vnútorný pokoj 🙂

ivanka1997
autor
1. apr 2019

@danielle98 ďakujem krásne 🙂 si ma upokojila

danielle98
1. apr 2019

@ivanka1997 Nemáš začo ;) Aj nabudúce 🙂

miska0948
1. apr 2019

Ja keď som vysadila HAK tak prvá MS mi meškala 6 dní, druhá 3 dní a teraz už dobre 😊 čiže len 2 mesiace som to mala ešte všelijaké .. každá inak 🙂

jana19877
2. apr 2019

Nie si hrozná, len ako tiež poznám prípady, kedy sa kočkám takto zadarilo. Treba si len počkať a skúsiť sa potom pretestovať. čo sa týka príznakov, môžeš ich mať kludne s nervov

adriana2680
2. apr 2019

Ja som otehotnela hned po vysadeni HAK. Ani prvu ms som nedostala 😊

miskap125
2. apr 2019

Ahoj ja som brala HAK vyše 5rokov, vysadila som v septembri a začiatkom decembra bol už test pozitívny 🙂 držím palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre