Tehotenstvo pri antikoncepcii. Ako to zistím?

gabullikk
4. feb 2008

ajojte babenky.... neviete mi poradiť ako zistim ci som tehotná ked beriem antikoncepciu a MS mám pravidelne...ale take zvlastne pocity.... hmm... myslite ze ma môže bolieť žalúdok pretoze som tehotná? 😨

symma139
16. aug 2014

@boubelka0021 ty preboha čo píšeš ?? vieš čo je výhoda antikoncepcie? že sa priateľ môže do teba aj spraviť, žiadne, že týždeň prvý nemôže .. ja už naozaj neverím akým primitívnym ženám predpisujú antikoncepciu, mali by byť na to nejaké školiace kurzy, lebo toľko tuposti som už dlho nevidela
@dranna - keď mábazálnu teplotu vyššiu?? a si nepočula,že práve teplota tam dole je o pól stupňa vyššia pri meraní ? tak keď je napríklad žena mierne prechladnutá s nejakým vírusom, a s malým zvýšením teploty, napr. 36,8, to máš potom vaginálnu teplotu hneď vyššiu.. gratulujem ti,ak by to bolo podľa teba, ženy by asi rodili každoročne

evittam
16. aug 2014

@simka171 Tak ako píše donna, a tiež je mi divné, že máš nepravidelný cyklus keď berieš HAK, ja som mávala keď som nebrala, keď som začala brať tak mám už 12 rokov ako hodinky 🙂 . A tiež si myslím, že vynechanie jednej tabletky nie je katastrofa, mne sa to tiež párkrát stalo....

ada121
23. sep 2014

čo sa týka antikoncepcie mne sa najviac páčili odpovede, ktoré som dostala v gynekologickej poradni na www.tabletka.sk

majka1654
27. feb 2015

@matuliatko131 ano možeš mam už po tejto skusenosti 11ročnu dcerku 🙂

majka1654
27. feb 2015

Ahojte baby no idem tu už riešiť asi aj ja ☹ HAK mam už cca rok ale poslednej dobe cca 2hý mesiac mam take zvlastne stavy. Bolia ma prsia asi 2 týždne pred mrchou je mi zle od zaludka niekedy až brutálne na vracanie . Pred mesiacom som mrchu dostala normalne ako vždy z mini bolestami a je pravda že som mala slabučke. Teraz prešiel mesiac na valentina sme čo to popili a viete co. No a zas sa opakuje to iste . bolelei ma prsia, ogrckala by som pol sveta keby sa dalo , nervná som ako pes ....no a nastal cas na mrchu prisla o den neskor ako ta predtým ale taká čudná . Bez bolesti akejkolvek. Takže rano som dostala skakala som 2metre doobeda to bolo fajn a odvtedy nič len také jemne farbenie skor ako výtok . ☹ teraz radte co ci si spraviť test alebo ešte počkať , neviem ci začať brat zas dalsie balenie. hmmm?

jaja018
27. feb 2015

@majka1654 urcite sprav test! Ak bude negat. tak zacni dalsie balenie a ak sa to zase zopakuje tak to povedz dr. Inac stava sa pri dlhom brani hak ze menzes je slabucky

ivetlabudova213
9. aug 2015

Ahojte baby , ako to tu citam neviem sa vysomsrit mozno mi pomozete vy 🙂 ide o to ze mam hak berem ho pravidelne atd 🙂 len sa stalo ze ma zacali brutalne boliet krize a bola som aj dost precitlivena .... Kramy mi meskali 2 dni no dosli ale neni su to kramy to je take nieco ako spinenie lrn brutal cierne. Je mozne ze by som otehotnela lebo teraz neviem vobec co robit ci si dat dalsiu antiku,ci kupit test ...ci zajst na gyndu netuim baby vy mi poradite ze 🙂

moou
17. sep 2015

Ahojtee že chcem sa spýtať či sa dá otehotnieť počas antiky .... lebo posledný týždeň mám taký divný pocit..stále plačem, mám divné chute (čo obvikle nemávam), býva mi často nevolno... točí sa mi hlava a pod. ... lebo viem že antika nieje 100percentná ale niekde píšu že ak sa užíva tak neotehotnie žena a dosť žien pritom otehotnelo.. :/

mmoni89
17. sep 2015

@moou dá sa, 100% ochrana pred neželaným tehotenstvom je jedine nesexovat 😊

moou
17. sep 2015

@mmoni89 práveže aj by so chcela byť tehotná ..a aj priateľ by chcel mať bábo..len ešte niesme na 100% istý či na to máme..lebo dieťa je radosť ale aj veľká starosť a zodpovednosť..🙂

mmoni89
17. sep 2015

@moou tak odpoveď ti dá jedine test ☺

katica312
17. sep 2015

MOOU: Nieje síce 100 % - tná, ale keď ju berieš pravidelne a dodržiavaš príbalový letáčik,, že pri antibiotikách , vracaní hnačkách, máš aj inú ochranu, tak podľa mňa 100 % je, teda aspoň pre mňa bola. Ale teraz k veci 🙂 Ja som ju brala 7 rokov a posledný pol rok, to už pre moje telo nebolo znesiteľné, niekedy som bola zúrivá ako tiger, niekedy by ma zas rozplakala aj reklama na zubnú pastu, často ma bolieval žalúdok až na vracanie, výrazne sa mi zvýšil tlak som mávala tak okolo 160/110, chuť na sex nebola skoro žiadna, a nedokázala som schudnúť len som priberala som mala pocit že už aj z vody, často ma bolievali nohy niekedy, som napríklad nemohla, niektoré pachy ani cítiť napínalo ma, taká som bola ako to správne nazvať nespokojná vo vlastnom tele. Tak sme sa rozhodli, že vyskúšam vysadiť tabletky uvidíme čo to spraví. A ? začala som chudnúť (lebo za 7 rokov som pribrala 20 kíl) znížil sa mi tlak, vrátila sa mi chuť na sex 🙂 prestali ma bolieť nohy a konečne som náladovo v normále... Už sú to 2 roky sme obaja s priateľom nadmieru spokojný ...

moou
17. sep 2015

@mmoni89 presne🙂 aj si pojdem zajtra kupit🙂

moou
17. sep 2015

@katica312 no beriem ju uz pravidelne iba dva krat sa mi stalo ze jeden den som si zabudla dat tabletku....ale zas do mna sa skoro stale robi priatel...a zas mozem si to aj nahovarat ze mozno som tehotna a potom si to privolavam vsetko...a ja antiku berem len treti mesiac...🙂 a zas mne ta antika aj sadla..chut na sex mavam vatsiu, nepriberam ani extremne...a ani naladova som smej nebola nic...len tento posledny tyzden to je take..:/ napr..aj na ranajky co pojem...no hrozne daco:D a to ja nezvyknem ranajkovat...a teraz si dam dzemovy chleba a zajedam to salamovym chlebom:D :3 a tak...

katica312
18. sep 2015

MOOU: Ja som napríklad nepociťovala, žiadne problémy teda skoro až na priberanie prvých 5 rokov a potom to už pomaly išlo..., asi tým moje telo začínalo byť prepchaté. A stačí jedna vynechaná tabletka a je to 🙂 Jedna známa tiež zabudla jednu akurát v ten správny/nesprávny deň a je z toho Majka :D A zas ľudské telo je nevyspytateľné...

kikus391
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katica312
1. okt 2015

kikus391 tak hnačka môže znížiť účinok antikoncepcie, ale zas hnedastý výtok môže spôsobiť aj antikoncepcia. Sprav si test a budeš vedieť, prípadne zbehni k doktorovi. 😉

kikus391
6. okt 2015

@katica312 ďakujem za odpoveď,spravím test a uvidím 🙂

bielalabud
18. dec 2015

Ahojte baby antik. Beriem uz asi 8 mesiacov. Beriem nuvaring menstruaciu mam dostat az v utorok no uz asi dva tyzdne mam naozaj cudne pocity..zvacsene prsia bolest krizov sem tam nevolnost..kedze nuvaring niesu tabletky ale vaginalny kruzok som si ista ze som na nic nezabudla 🙂 testy som si robila a su negativne aj ked neviem ci je to doverihodne kedze to mam dostat az o 4 dni..co vy na to? Mozem byt tehotna?

karolinava
11. jan 2016

@pupicek22 a neškodí to plodu,ked žena berie nadalej antikoncepciu a pritom je tehotná,ale nevie o tom? može to mat následky?

dana90
13. jan 2016

Baby prosim poradte mi v piatok som dobrala antiku ktoru uzivam 2roky a vzdy v stredu po dobrati rano dostavam menzes a dnes nic som zufala a pravdu povediac dieta nechceme kedze mame dve...atb som brala v decembri ale nemali sme pohlavny styk presne koli tomuto aby som neostala tehu...myslite ze mozem byt ked sme mali pohlavny styk denn po douzivany atb....poradte mi prosim

ghelena
24. máj 2016

@bielalabud
@dana90
@kikus391 ako ste dopadli?

ghelena
24. máj 2016

mne je tak divne posledné dni, ospalá som celý deň, menzes bol slabučký ako ešte nikdy... nevládzem ísť ani k dr.

pusinocqa13
25. máj 2016

@pupicek22 Ked sa mozem opytat po kolkych rokoch brania antyki sa ti to stalo ze si otehotnela a to si ju bravala pravidelne?

pusinocqa13
25. máj 2016

A dievcata ked sa mozem opytat okrem nevolnosti unavy a meskania mrchy nemali ste este aj ine priznaky?

zuzka5650
12. jún 2016

Ahojte už asi rok beriem HAK, značka je seasonique žiadne problémy s nou nemám, mam aktivny sexuálny život, ms mávam presne na den raz za tri mesiace, len teraz v apríli mi dva, tri dni meškala čoho som sa najprv zľakla ale keď prišla síce bola slabá, pozornosť som tomu viac nevenovala. Niekedy sa stane ze si ju dám aj o 4 hodinky neskor😕 avšak pred dvoma dňami som mala ružový výtok a dnes zasa bledo hnedý. A problém je aj v tom ze odkedy som mala ten výtok tak mám také bolesti/pichanie ako pred MS, lenze tu mam mat až koncom júla. Znamená to že...? Ďakujem za rady 😊😊

nelka2210
22. júl 2016

Ahojte baby, chcela by som sa s vami poradiť o antikoncepcii kedže ju beriem prvý krat .. Je niaka pravdepodobnosť ze by som mohla otehotnieť ak by partner do mna vyvrcholil aj napriek tomu ze beriem antiku? Dakujem za odpovede naozaj by som si cenila každú jednu vašu skúsenosť

nelka2210
28. júl 2016

Ahojte baby je možné ze možem otehotnieť ked priateľ do mna vyvrcholí aj ked beriem antiku na hodiny presne každý deň?

liaka
28. júl 2016

@nelka2210 Ak si nevracala, nehnackovala a nebrala antibiotika tak je velmi mala pravdepodobnost ze by si otehotnela. Na to je ta antikoncepcia, ze mozte to robit na plno-)

stanly123
18. sep 2016

Ahoj dievcata uzivala som do teraz antikoncepciu a robila som si test lebo som nedostala mrchu test je pozitivny.som v soku.ale co sa da robit.