Tehotenstvo pri antikoncepcii. Ako to zistím?

gabullikk
4. feb 2008

ajojte babenky.... neviete mi poradiť ako zistim ci som tehotná ked beriem antikoncepciu a MS mám pravidelne...ale take zvlastne pocity.... hmm... myslite ze ma môže bolieť žalúdok pretoze som tehotná? 😨

lul
4. feb 2008

a nemala si v poslednom case antibiotika, alebo si nepozabudla na tabletku? ake mas okrem nevolnosti priznaky, mrchu mas?

skrecok
4. feb 2008

Ahoj gabulik, moja znama brala poctivo antikocepciu, lenze raz bola chora a musela brat aj antibiotika...a bohuzial otehotnela. Lenze sa to zistilo, ked uz nebola mozna interrupcia a pritom mala este dva mesiace menzes. Babo bolo velke. Antibiotika znizuju ucinky antikocepcie a vtedy sa doporucuje pouzit dalsiu ochranu.

krasulka
4. feb 2008

Ahoj gabbuluk. Tak mne moj gynekolog povedal, ze antibiotika neovplynuju antiku. teda tie bezne davane. Ak si brala nejake specialne tak neviem.Ak si pravidelne uzivala HAK a nestalo sa ti ze by si zabudla, alebo si nevracala kratko po uziti, alebo ak si nemala hnacku kratko po uziti antiky, tak by si tehotna byt nemala. Zaludok ta moze boliet aj z nejakeho jedla.Ale druha moznost, ze 1 zena zo 100, ktore beru HAK ostane tehotna. Odporucam pockat do mrchy a ak nepride navstivit gyndu. drzim palce.

gabullikk
autor
4. feb 2008

nooo ved to ze ziane antibiotika som nebrala ani nic... len ma zacal nejak zvlastne boliet zaludok a mala som jeden den aj hnacku ale potom uz nic...a zaludok stale boli..nie moc ale boli.... nefiem nefiem co si mam mysliet...

lul
4. feb 2008

a co mrcha? meska? pripadne si kup testik 😉

krasulka
4. feb 2008

Hej ako to mas s mrchou?

moni1412
4. feb 2008

gabulikk ono sa stava ze niektora zena otehotnie aj pocas brania HAK. Ale nebyva to naozaj casto. Nemozes mat nejaku brusnu chripku? Alebo nieco ine? Mne napriklad zistili pri boleni zaludka helicobactera....moze to mat vela dovodov. 😉

gabullikk
autor
4. feb 2008

no mrchu mam pravidelne.... presne na den.... zaludok ma boli uz asi 4 dni.... no tak dufam ze to bude ten bacil...leeebo... 😨

pupicek22
4. feb 2008

Ja som otehotnela i pres to ze som brala antiku a teraz som nastastnejsia tehulka pod slnkom....ako ja a moj drahy hovorime......Ked sa nieco ma stat, tak sa stane pres hocico 😀.

lul
4. feb 2008

gab - ale ci si ju uz aj mala alebo ju este len cakas?

gabullikk
autor
4. feb 2008

no teraz ju cakam v piatok..... drzte palce aby som ju mala...ale ked mam anti... tak dostanem urcite.....

gabullikk
autor
4. feb 2008

moja a ako si zistila ze si tehotna ked si brala antikoncepciu?

pupicek22
5. feb 2008

Tak,ze mi meskala mrcha a spravila som si tehu test... 😉

gabullikk
autor
5. feb 2008

no dobre teda...tak budem dufat.. ze mne meskat nebude.... pojdem doktorke a uvidi sa co mi povie.....

lejla77
24. jún 2010

Kocky, stalo sa niektorej z vas, ze ste brali antikoncepciu a mrcha neprisla? Uz mi 2 dni meska. 😕 A neviete, ci mam zacat brat dalsie balenie, ked mrcha nikde?

ivanka612
29. jún 2010

Ahoj lejla,no ja som zacala brat antikoncepciu vo februari,tiez si nedavame pozor a pred mesiacom som uzivala tabletky na spanie predpisane lekarkou,zacala som sa citit divne tak som si len tak urobila test a sup zacala sa tam rysovat aj druha ciarka,sice len taka slaba ale bola tam a to mam mat ms az v pondelok,tiez neviem ci ju mam dobrat alebo co,a naj je to,ze moja lekarka je na dovolenke. Skus si aj ty urobit test a uvidis. Ja sama som zvedava co sa deje. Neviem ci aj HAK nemoze nejako skreslovat ten test.....

carin15
14. nov 2010

prosím vás,potrebujem radu, nasadila som si HAK ale nemala som žiadny prvy den menzesu,lebo ja nemam menzes vobec!!!! a po uziti druhej tablety..teda druhy den .. som mala pohlavny styk...neviem ci som bola chranena...velmi sa bojim..prosim ta poradte

stella231
14. nov 2010

@gabullikk @skrecok no aj moja...presne tak isto .a dnes uz ma 4 ročneho fešáka !!! 😎 takze sup sup radsej testík kym nie je neskoro ! dnes sa uz naozaj ničomu nedá verit 🙂

simca1702
6. aug 2012

Ahojte mám podobné problemy ....Hak som užívala skoro presne sem -tam sa mi podarí zabudnuť ...ale to je myslím malinko .....že neberiem tabletky v presne tu istú hodinu daný deň ...rozdiel v tom môže byť maximalne tých 5 hod. Pribrala som s antiky veľa ...ale teraz neviem či toto sú nadbitočné kilá alebo babo ktoré ma ešte viacej rozšírili ....mám prsia bolestivé ...ešte 3 dni budem brať antiku a potom by mal dojsť menzes ....ak neviem .či si už namýšľam alebo by mi bolo schudnuť ..:/

lwhiterose
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simca1702
22. aug 2012

@lwhiterose ahoj ...no ja som mrch dostala síce meškala ale inak som pred ňou zvracala ktovie či to bolo kvoli nej alebo len som dačo schti zjedla ....ale bolo to blee veru ...mňa prsia blia často ...ale radšej by som bola keby to je tak ako moja starká hutorí že keď prsia bolia tak rastu :P nenahnevala by som sa veru 😀 ale inak to je už fajn ...a inak neviete či je lepšie užívať antiku ráno alebo večer ??

lwhiterose
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jujka
27. sep 2012

ahojte baby poradte mi beriem hak zoely a nedostala som menzes po tyzdni som spravila test 3 dni posebe je negat. antiku som zacala brat druhy blister. ziadne tehu priznaky nemam co to moze byt?

petra321
11. okt 2012

Ahojte!!🙂 Mám otázočku ..:P
Beriem antiku Yadine..celý mesiac som ju však nebrala načas, občas a mi stalo, že som na ňu zabudla a brala ju na druhý deň... 🤐 Poslednú tabletku som vypila v utorok a v sobotu mám mať mrchu, lenže včera som mala pohlavný styk a ešte k tomu bolo aj nejaké to vínko...A chcem len že či som chránená aj keď je 7 dňová pauza, a či vtedy nemôžem otehotnieť... ďakujem🙂

paloma20
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaja018
27. okt 2012

@paloma20 no neviem sice ci je tam možnosť ale mam podobný problém. Berem yadine pravidelne občas sa stane že o pol hodinku, hodinku neskor. Minulý mesiac som mechúr mala, teraz som sice v polovici cyklu ale rano som zvracala pri umývaní zubov. Pri prvom trhu to bol hediny priznak co som mala. Je možnosť byt tehu pri takmer presnom uzivani?

kika1111
30. nov 2012

Ahojte baby, mňa by zaujímalo, či sú príznaky tehotenstva pri užívaní HAK odlišné, ako pri tehotenstve bez HAK.. totiž, ak žena otehotnie počas užívania HAK, či sú príznaky iné - teda, pri mojom tehotenstve bez HAK ma hneď od začiatku boleli prsia, bola som veľmi unavená - je možné, že by som s HAK tieto príznaky nepociťovala? Môže HAK ovplyvniť výsledok testu?
Totiž, užívam chloe, bola som chorá, dr. mi dala antibiotiká na 5 dní CEDAX 400, antibiotiká som dobrala..no pri sexe sme akosi zabudli, že som brala ATB.... na príbalovom letáku čítam, že chloe ovplyvňujú penicilíny a tetracyklíny... ja sa ale strašne bojím, čo sa stane ak som náhodou otehotnela a ešte stále užívam HAK. Testy mi zatiaľ nič neukazujú. Posledný menzes mi začal 10.11, lieky som dobrala 19.11, 21.11 bol sexík a 23.11 mi vychádzala najvyššia šanca otehotnieť.. čo si o tom myslíte?

matuliatko131
1. dec 2012

ahojte ked som vysadila tabletky tyzden pred MS a isli sme na ostro mozem byt tehotna na100 percent planovane poradte mi

lubka1234
4. jan 2013

@kika1111 Aj ja beriem chloe no nikdy nie na hodinu presne ako to tu citam od inych bab. Beriem ju uz 3 roky a nikdy som nemala problem az do teraz! Ked som brala neaktvne tabletky mala som pohlavny styk uz po MS a teraz si nie som VOBEC ista co sa deje.2 tyzdne po a bolieva ma zaludok, som unavena a mala som par X hnacku s tabletkami stale pokracujem uz aktivnymi no pri sexe som par x krvacala... a inak nic.Na test je este skoro... Skresluje Antikoncepcia vysledky testu?

kika1111
4. jan 2013

@lubka1234 no mne zatiaľ testy vychádzajú negatívne..takže tá príležitosť kedy som brala antibiotiká nespôsobila tehotenstvo.. ale už mesiac neberiem HAK.. teraz je možné, že som otehotnela, ale už bez tabletiek...zrovna zajtra očakávam HAK..