Teliesko Levosert

eliaska23
22. jún 2015

Ahojte, mate niekto zavedene teliesko Levosert? Ako sa citite po zavedeni? Mate nejake NU? A ake ste dostali odporucania od lekara po zavedeni co sa tyka napr cvicenia, sexu atd?

chiccco
2. sep 2022

@tetkabetka ja mam mirenu,to je podobne ako Levosert,len iny výrobca,no ja som veru prvy skoro cely rok mala taky na figu,stale intimka,stale spinenie,az po roku je kľud uz nemam vôbec ms a to mam teliesko 3 roky

taaancaaa
4. sep 2022

@tetkabetka ahoj, no moje slávne teliesko 🙈čo ti poviem, mám ho dva a pól roka. Prvý rok dá sa povedať že nonstop špinenie, druhý rok to bolo už lepšie ale bez intimky odkedy mám teliesko som nebola ani jeden deň, pretože nikdy neviem kedy znovu začnem. Teraz som práve minulý týždeň riešila po dvoch rokoch som išla ku Dr. lebo som 3krat po sebe po dvoch týždňoch krvácala(krv som nemala dv roky) a mala bolesti tak som sa zľakla a letela som ku Dr. Spravil mi vyšetrenie teliesko bolo na správnom mieste, spravil ster tento týždeň budem mať výsledky. Povedal mi nato že to sa sem tam stáva. Mam 3kamošky ktoré sme si dávali skoro v rovnakom čase zavádzať teliesko. Ale poviem ti že ani jedna nemá také "starosti" ako ja vôbec nešpinia ani nekrvacaju.

tetkabetka
5. sep 2022

@taaancaaa Ďakujem za info. Držím palce, nech máš výsledky v poriadku. Ja idem v stredu konečne na sono. 5 mesiacov ho mám, ale nonstop špinenie, potom 2 týždne nič a teraz 2 týždne originál menzes, ale tak, že vodopády. Dicynone, oxytocín za mnou a nezastavilo to. Hormóny mi dať nechce, lebo sú v teliesku. A to pred telieskom 2 roky už ma "liečil", aby mi ten cyklus zmiernil. Dúfala som, že s telieskom budem mať pokoj a nič.

tetkabetka
6. sep 2022

@taaancaaa @chiccco Tak som dnes tiekla, aj veľké zrazeniny, že som nečakala do stredy a letela rovno gynekológovi dnes. No a že teda teliesko dá von, keď nefunguje. A teliesko nikde!!!! Nenašiel ho ani mechaniky, ani ultrazvukom. Ani neviem, kedy ho moja maternica vypudila. 🤷‍♀️🙈125€ spláchnutých v záchode. 🤦‍♀️🙃

taaancaaa
11. sep 2022

@tetkabetka čožeeee?! To sa dá? Že otom nevieš a vypadne?

janee91
10. apr 2023

Ahojte zienky. Mam na vas otazku a to ze do kedy ste spinili od zavedenia telieska? ale myslim tak ze v kuse. Lebo odkedy mi to zaviedlo tak stale spinim niekedy viac inokedy menej ale stale. Za par dni mesiac od vkladu

depenipisapa
11. apr 2023

@janee91 ahoj, ja vyše polroka. Bolo to na nervy. Asi po 9 mesiacoch to prešlo úplne.

janee91
13. apr 2023

@depenipisapa takze vyse polroka tak ze v kuse denne?

depenipisapa
16. apr 2023

@janee91 nie v kuse. tri dni špinenie potom štyri nie..potom dva dni špinenie a tri nie... robilo si to čo chcelo. Nikdy som nevedela kedy áno a kedy nie... vravím na nervy to bolo 🙂

taaancaaa
16. apr 2023

@depenipisapa mne po zavedení toto robilo vkuse rok mám ho 3roky a aj teraz mi to zvykne haprovať

asunticka
6. nov 2023

Dievčatá, mala niektorá z vás silné bolesti hlavy? Ja mám Levosert od konca mája a asi dva mesiace trpím neskutočným u bolesťami hlavy. Lekár tvrdí, že to s tým nemá nič spoločné, tak neviem. Ďakujem za odpovede

janee91
6. nov 2023

@asunticka ja som nemala ale nemyslim si ze by to bolo z toho ked to mate od maja uz zavedene lebo by vas hlava bolela od zaciatku... najneskor po par tyzdnoch ale nie po par mesiacoch... skor treba ist na MR-ko hlavy

asunticka
6. nov 2023

@janee91 práveže ja trpim bolesťami hlavy celý život. Najhoršie bolesti som mávala pri užívaní hormonálnej antikoncepcie (asi 17 rokov dozadu). Po vysadení ihneď prestali. Preto si dávam do súvisu užívanie Levosertu a bolestí hlavy. Kvôli tým hormónom v ňom. Lekár mi však vravel, že v antikoncepcii a v Levoserte sú iné hormóny. Že tie nespôsobujú bolesti hlavy.

janee91
7. nov 2023

@asunticka ku kazdemu lieku je pribalovy letak... su tam napisane aj neziaduce ucinky. mne to pozavedeni doktor dal neviem ako vam ale isto sa da najst na stranke adc.sk