Môžem užívať posledný blister HAK spolu s vitamínmi?

cmelnicka
24. júl 2019

Caute baby 😁 Vy ste v tomto mudrejsie a mate viac skusenosti. Beriem poslesdny blister hak a zacala som uzivat Femibion 1 a Inofolic combi..viete mi poradit ci robim dobre ? 😂 Kedze to beriem popri poslesnom blistri hak. Si myslim ze telo bude aspon pripravene a budem mat vitaminy v sebe. Mate s tym niekto skusenost?
Aj mam uz zvysene tabletky od stitnej( kedze mam znizenu funkciu).
Az by ate mi vedeli v tomto poraditbudem moc vzdacna 🙏🙏

h_petra
24. júl 2019

Je to blbost to brat naraz.
Inofolic je na podporu rastu folikulov, antikoncepciou zas tie folikuly tlmis...
A preco beries combi?

cmelnicka
autor
24. júl 2019

@h_petra pretoze mam predispoziciu na ptiberanie

evittam
24. júl 2019

@cmelnicka A v tele ti z tých umelin nezostane vôbec nic,nakolko telo nevie efektívne spracovat umelé vitaminy a vylúči ich potom, mocom, stolicou,...

simonkazga
24. júl 2019

Uplne vyhodene peniaze. Ako keby si brala lieky na zvysenie a znizenie tlaku zaroven.

alexandra2468
24. júl 2019

Ja len pre zjednodusenie predstavy: je to ako pit redbull nech nezaspis, ale zaroven pit caj na lepsi spanok.
Co to je za kombinaciu?

cmelnicka
autor
24. júl 2019

@alexandra2468 femibion 1 sa doporucuje s poslednym blistrom antiky. Je to cierne na bielom. Ohladne toho druheho som sa nedocitala. Preto sa pytam tu..ake mate skusenosti

h_petra
24. júl 2019

@cmelnicka predispozicia na priberanie znamena, ze mas nadvahu, alebo si to len myslis, ze by si mohla mat...
Inak ako pisali baby.
Ako keby si si dala redbull a medovkovy caj zaroven.

Femibion je kyselina listova, to je v podstate ok, ale Inofolic ma uplne iny zmysel a ucinok. Niektore zenske beru kadeco a vobec nevedia na co vlastne...