Užívanie antikoncepcie - za a proti

amca1812
29. aug 2017

Ahojte 🙂 beriem antikoncepciu uz tri roky koli tomu ze mi furt meskal menzes tak mi doktor nasadil..ale teraz by som ich chcela vysadit len sa bojim ze mi nebude chodit menzes a neskor sa chceme zacat snazit o babenko ale a gynekolog ma furt ujistuje ze nemam sa coho bat ze kludne ich mozem uzivat aj ked si myslim ze je to len a len chemia pre telo.. mozem si ju vysadit a ked mi nebude zas chodit menzes tak zase nasadit? ani sama neviem .. 😕

nanamel
29. aug 2017

Riad sa podla toho co ti povedal gynekolog, ak ti nevadi, ze ostanes tehotna (mozes aj nemusis ostat) tak potom je to asi ok ked vysadis.....

36evina36
29. aug 2017

@amca1812 môžeš ja ju brala tiež zo zdravotných dôvodov a keď som ju vysadila do troch mesiacov si chodila zas ako chcela, musíš si zvážiť co sú priority

eriksonka1234
29. aug 2017

@amca1812 tento problem som mala v mladosti aj ja a uz nikdy by som HAK nebrala,po vysadeni mi doslova ,,spali" vajecniky,menzes som mala len s vyvolavackou,o probleme s tehu nehovoriac,po synovi som nic nebrala a s druhym babom nebol uz problem otehotniet.

osky
30. aug 2017

Hak je hrozne zle pre telo.ten menzes mas tak ci onak vyvolany umelo a ked vysadis budes znova rozhadzana...
Kazdy lekar ti automaticky takmer na vsetko ponukne hak...
Je to dobry biznis a dobry pdpink...
Ja som to brala za cely zivot snad 3 mesiace ale ked sa mi ms aj tak neupravil vyhodila som to.

evittam
30. aug 2017

@amca1812 Každé telo je ine. Brala som HAK pred prvým tehotenstvom 7rokov, ziadne problémy som nemala, otehotnela som 3.mesiac po vysadeni. Pred druhym tehotenstvom 5rokov otehotnela som 2.mesiac po vysadení a dokonca na prvy a jediny pokus.😉

l3yla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
solene
30. aug 2017

Brala som HAK asi 10 rokov a po vysadení som mala ukážkový cyklus každých 28 dni. Žiadne problémy, dokonca ani zhoršenie pleti, o ktorom mnohé baby píšu...