Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Užívate Tri-regol?

novotnajanka
6. feb 2013

Ahojte, užívate niektorá antikoncepciu Tri-regol?Aké máte skúsenosti?Ďakujem.Jana

alex31
6. feb 2013

@novotnajanka .. ahoj ja mam 33 a uzivam Tri regol 21+7 (so zelezom), su cenovo pristupne a ja som s nimi spokojna. Mam tuto HAK uz pomaly asi aj 10 rokov s prestavkou pocas tehotenstva a kojenia 🙂 ale opet som sa k nej po tomto case vratila. Nevyhodou je ze na rozdiel od niektorych inych nemozes posunut menstruaciu ale inak som s nimi absolutne spokojna. Nepribrala som, nemam ziadne zdravotne problemy ktore by suviseli s ich uzivanim 🙂 Ale chodim na pravidelne prehliadky a odbery a pecenovky a zatial tuk-tuk v poriadku. Uzivanie je jednoduche, aj v pripade zabudnutia tabletky v letaku najdes presne instrukcie ako mas postupovat dalej. A priznavam sa uz sa mi parkrat stalo ze som musela letak riadne precitat aby som vedela ako na to dalej 🙂 ale nikdy som zatial v pripade "nehody" neotehotnela takze myslim ze su aj bezpecne. Ked sme planovali babetko jednoducho som ich vysadila a na druhy mesiac sme sa uz tesili z dvoch pruzkoch na testovacej palicke : ) mas nejake konkretne otazky?

klincek
6. feb 2013

ja som s nim zacinala, ale to je strasne davno🙂, bola to moja prva antikoncepcia..vtedy mi vyhovovala, brala som ju niekolko rokov (su tam tie povinne prestavky, co uz pri novsich tabletkach nemusis mat) a vsetko bolo ok.
teraz ho vraj lekari uz neodporucaju, ved uz mame "modernejsie" pripravky (rozumej drahsie, lepsi biznis pre farmafirmy)..ale podla mna nie je o nic horsi, mozno prave este lepsi. tabletky su trojakej farby, a podla faz cyklu je v nich iny pomer hormonov. to moze byt prave dobre, lebo ved kto je rovnako nastaveny cely mesiac..?
skus ich, cenovo su super, a ak ti nesadnu, zistis to najneskor do 3 mesiacov a mozes vymenit.

sulong
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lupuky
6. feb 2013

Ja som z tri regolu tiež hrozne pribrala

iwet7
6. feb 2013

ja som brala tri-regol skoro 9 rokov bez prestavky, nemala som ziadne problemy, ani som od nich nepribrala.

matozazzo
6. feb 2013

Ahoj brala som ho zo zaciatku,aj ked to bolo uz davno, ale spokojna 🙂

izkaa
11. feb 2013

Ahoj, ja som tri-regol musela vysadit, lebo som mala priserne bolesti hlavy a necitila som sa dobre..ale treba odskusat, kazdemu pasuje nieco ine

gelinka75
11. feb 2013

brala som triregol kvoli cyste 3 mesiace, zabrala, ale bolo mi z neho zle od zaludka a mavala som depky

ginger_fox
11. feb 2013

@novotnajanka dlhe roky(asi 7rokov) som ho uzivala. Uplne bez problemov.

paaat
24. feb 2013

Ahojte nechcete niekto tabletky Triregol-mne ostali uplne cele balenie -nepouzite predam za 10,-eur na 3 mesiace

renka157
24. feb 2013

Ja uživam TRIREGOL už dlhe roky a nemam s nimi problem žiadny a že niekto s nich pribera ....no myslim že to je len vyhovorka ....to je moj nazor....

anjeliklienka
8. mar 2013

@renka157 ja ho beriem tiez. to ze sa od neho niekto priberie ze je vyhovorka je blbost. ja som vzdy mala max. 55kg odkedy beriem HAK tak som pribrala 10kg a nie a nie schudnut. a nie len to musim prejst na ine tabletky lebo mam aj migrenu a zacina mi aj ochlpenie tam kde nema

matulda09
28. mar 2013

ahojte,
ja beriem tiež a teraz mam problem kvoli operacii ktoru mi dnes oznamili potrebujem posunut menštruaciu a ako vidim pri tejto antikon sa to asi neda ako tu pišete ja som mala minulý mesiac 7meho a tak som lekarovi oznamila ked sa ma na to dnes do telefonu pytal že by som mala dostat menštruaciu okolo 7meho ale ako vidim poslednu tabletku vezmem tuto velkonočnu nedelu a tak do 4dni by som mala dostat menštruaciu a to vtedy by som mala mat operaciu je mi nanič termin operacie by som nerada posuvala keby som po poslednej tabletke neurobila 7dnuvu pauzu ale brala hned dalšie balenie neposunula by som krvacanie až na dalši mesiac? Aj tak by som krvacala?

weru3ka
29. mar 2013

@matulda09 ano daj si druhe balenie bez prestavky a ms nedostanes u mna to vzdy fungovalo🙂

irriss
29. mar 2013

@matulda09
@weru3ka
Ahojky! Presne takto jsem to napsala i ja do IP matulde 😉 primo se jedna o Tri-regol a duvodem bylo cestovani a more...pri konsultaci s lekarem mi bylo doporuceno automaticky navazat dalsi baleni ..a menses se nedostavil. 😉

matulda09
29. mar 2013

@irriss
@weru3ka
caute ano už mi to tu radili ale dostala som aj jednu radu ohladom Tri regol ako som ti aj irriss do IP pisala že pri tri regol nemam brať nove balenie komplet od prvej tablety ale tie posledne čiže v baleni tri regol su to ružove tablety a brat tolko ako dlho chcem menštruaciu posunuť a potom spraviť 7dnovu pauzu ako by som dobrala balenie a po pauze nahodiť nove takže vlastne pri posunuti menstruacii pridem o jedno balenie co už ešteže ten triregol nie je drahy 🙂

irriss
29. mar 2013

@matulda09
Ja mam potiz se signalem..jeste jsem necetla tuto Ip..porad mne NETsignal vyhazuje 😠

irriss
29. mar 2013

@matulda09
jinak ja jsem pokracovala uz od prvni pilulky..zadne odzadu i preskakovani 😉 proste jsem preskocila cyklus cely..bylo mi KDYSI DAVNO receno, ze musim dobrat cely.. 😎

matulda09
29. mar 2013

@irriss
tak teraz neviem toto mi radi jedna babenka menom bibio tak ako si na mojej otazočke ktoru som tu nahodila:
https://www.modrykonik.sk/forum/antikoncepcia/posunutie-menstruacie-pocas-uzivania-antikoncepcie/

irriss
29. mar 2013

@matulda09
Moje zkusenost jak uz vis 😉 jak jsem Ti napsala.. je "STARA" 😉 Prave jsem docetla radu od bibio...ale podle meho nejlepe radi @latvia - coz je zaroven i pani doktorka 😉 urcite kdybych si mela vybrat, tak bych si vybrala jeji odpovede.a jeji rady 😉 .
p.s. Libi se mi hlavne ten dodatek - jinymi slovy: ."nerozhazovat si cyklus zbytecne"a konzultovat s kompetentnimi 😉
Dej mi pak vedet, docela mne to DOST zajima... 😉

matulda09
29. mar 2013

@irriss
jasne dam vedieť čio už nechcem si rozhadzovat cyklus ale nechcem ani ryskovat lebo lekar sa ma nepytal na menštruaciu len tak a ked som bola za mojim lekarom dohodnut termin operacie povedal ok najprv predoperačne a po nich konizacia ale len vtedy ked nebudem mat svoje dni tak ked tam zavolam a poviem že budem mat menstruaciu tak čo mi povedia len že ju budem musiet odložit ved uvidim skusim tam zavolat ked vraj su tam nonstop aj ked na velky piatok su tam?

matulda09
29. mar 2013

@irriss
ok zavolala som si tam ale setričkam a sestrička mi dala kontakt na primara ktory tam bude v utorok alebo nech si dnes večer zavolam je tam iny primar ale nech mu volam až večer nech si trošku pospi a podla sestričky tiež nie je dobre posuvať tabletkami menštruaciu vraj tu konizaciu niekedy vdia spraviť aj ked je menštruacia aj ked to nie je moc dobre tak uvidim čo mi povie primar ked mu dnes veče zavolam

matulda09
30. mar 2013

@irriss
tak a už mam nove info dnes ordinoval primar ktory mi volal vo štvrtok ohladom terminu a vraj tu operaciu kvoli antikon. odložia vraj mam dobrať antikoncep. a tu dalšiu davku mam vysadiť a potom sa mi ozvu takže si radšej počkam akoby nastali komplikacie pri operacii čo už

irriss
30. mar 2013

@matulda09 Rekla bych optimalni reseni 😉 🙂 , i kdyz "cekani" je v techto pripadech strasne zdlouhave.. 😉
Preji Krasne a prijemne proziti Velikonocnich svatku🙂 a posilam Velikonocniho "netrpelive cekajiciho" Kralicka.. 😉

matulda09
30. mar 2013

@irriss
tak toto rozveselilo 🙂 a hlavne napodobne a všetkým krasne sviatky

katka25m
13. máj 2013

@paaat Ahoj, mala by si este ten Triregol na predaj? Dik 🙂

paaat
13. máj 2013

Uz ho nemam

katka25m
13. máj 2013

@paaat skoda, ale dik za odpoved

ivankaalenka
21. máj 2013

Mne z neho bolo tak strasne zle na vracanie ako snad este nikdy, musela som vysadit. Mam kruzok a som velmi spokojna. A hlava ma z neho tiez velmi bolela, no jednoducho mi nesadol. Po jeho vysadeni ako prutikom - nic mi nebolo 🙂

bubu98765432
1. júl 2013

Ahojte maminy ja som brala2 mesiace Tri-regol a pribrala som 5 kg.V maji som ich vysadila a menzes mi meška.Mala som dostat 19.juna a je 1.jul tak teraz čakam či budem tehotna alebo nie.Pri 1.dcere mi meškali 25 dni a pri 2.hej dcere 23 dni.Maju nejaky ucinok źe by mohli kvoli tabletkam meřkat alebo som tehotna

Tu začni písať odpoveď...

Odošli